مستندات فلج خود را ‘فنری خانه” کسب و کار. تقریبا ورشکسته او را به عقب هل دادن

جیم ادموندز نمی توانید می گویند آنچه که به رهبری او را به عضویت غیر مجاز در اعتراض به کروناویروس مستندات در دولت و کنگره آمریکا در ماه مه به جز ترس و خستگی و نیاز به انجام کاری خود را به عنوان دهه-کسب و کار — اجاره بادی پرش خانه — سقوط در یک ماده از روز.

اما او می تواند به یاد بیاورید که چگونه او احساس زمانی که California Highway Patrol افسران برداشت او دوخته اسلحه خود را پشت سر خود را با پلاستیک فشرده روابط و راهپیمایی و او را به نگه داشتن قلم در ساختمان زیرزمین.

“من فنری خانه برای Chrissakes” او به خاطر گفتن آنها در ابتدا بی اعتقاد او دستگیر و سپس عصبانی است. “فراواقعي بود.”

Jim Edmonds

ادموندز رانده شده است به نزدیکی ورشکستگی توسط coronavirus مستندات.

(آنیتا Chabria / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

خیلی از زندگی تبدیل شده است گیج کننده به ادموندز و کوچک دیگر-صاحبان کسب و کار در سراسر کشور از COVID-19 همه گیر باعث گسترده دولت محدودیت. بیش از 900,000 کالیفرنیا اجرا خود را کسب و کار کوچک حسابداری برای حدود 10 درصد از دولت نیروی کار شکل است که جهش به 14 درصد در لس آنجلس. حزب, خدمات, صنعت شده است و آمار به خصوص سخت به دلیل ممنوعیت تجمعات.

بدون کار ادموندز مانند بسیاری دیگر در حال مبارزه از طریق خالی و اضطراب روز. به طور فزاینده ای از جان گذشته اما احساس ناتوان او تبدیل شده و به فعالیت سیاسی “جهانی که من می دانم که هیچ چیزی در مورد او گفت:” اما یکی که فقط در چند ماه از تغییر رادیکال به فکر تنها معقول مسیر او را می بیند.

ادموندز با توضیحات خود را در یک محل تاریک است که “برای همیشه” تغییر او چگونه فکر می کند در مورد زندگی و دولت ترک او به دنبال پاسخ میان کشیشان ضد واکسن فعالان و گروه های جناح راست که در آغوش خاموش کردن اعتراضات است.

هر چند بسیاری از تظاهرات در سراسر کشور شده است پر از محله های کشیش نشین در آورده در اتوبوس و یا مردم با سالها اجتماعی مهیج خود را تحت کمربند ادموندز نشان دهنده های مختلف جمعیتی شده است که تا حد زیادی از دست رفته در سیاسی از این بیماری همه گیر — به طور متوسط جو تحت فشار قرار دادند به افراط.

تبلیغات

“من در جستجوی چیزی گفت:” ادموندز صاحب Bouncey اجاره خانه در رزویل. “من فقط مانند” چه چیزی شما را انجام دهید؟'”

ادموندز’ مشکلات زمانی شروع شد که یک قطره از اجاره فسخ در فوریه تبدیل به یک تورنت در ماه مارس به عنوان مشتریان به طور فزاینده ای رشد عصبی است.

بیشتر طاس از نه و پایۀ از سال حرکت خود اجناس ادموندز تلاش برای اطمینان بخشیدن به مشتریان که واحدهای ضد عفونی پس از هر استفاده — پاک با سه پاک کننده از جمله یک مورد استفاده توسط بیمارستان. اما با مرگ و میر نصب در سطح جهان و آگاهی از این بیماری بسیار مسری رو به رشد خود را تضمین کاهش یافت و در گوش کر.

توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر اقامت در خانه سفارش مارس 19, بستن او را در وسط شلوغ ترین فصل دامنه ضرر و زیان خود را گرفته بود.

تبلیغات

با فارغ التحصیلی احزاب و بهار جمع آوری اعانه خود را 300 inflatables معمولا رزرو هفته در پیش است.
به جای “در یک زمان که در آن ما [را] که در ده ها هزار نفر در یک هفته ما حتی با در نظر گرفتن صدها نفر در” او گفت:.

او مجبور به بازگشت نزدیک به 300.000 دلار در سپرده پاک کردن حساب. آلیشیا Correia حسابدار خود گفت که او از دست داده و حدود 95 درصد از کسب و کار خود را.

کرریا گفت ادموندز یک جنگنده و خوش اما “او نمی تواند کمک کند اما صدمه زدن به داخل.”

تبلیغات

“قبل از آن استرس از همه تحویل و در حال حاضر آن را فشار ساخت, اجاره, تغذیه خانواده اش و جمله” او گفت:.

ادموندز گذاشته خود, 13, کارکنان, متوقف گرفتن چک ها را نمی گوید همسر خود را چقدر بد بود.

در ماه آوریل او بسته فروشگاه برای اولین بار روز شنبه در تاریخ آن است. به طور معمول او بود تا ساعت 5 در تعطیلات آخر هفته شاخص خدمه به مسافت واحد صدها پوند هر یک به بی تاب بچه ها, کلیسا, گروه ها و احزاب که در انتظار. آن روز او در رختخواب ماند قادر به دریافت لباس پوشیدن یا غذا خوردن.

توسط Cinco de Mayo, خرید میگو burritos برای خود بچه ها بود و استرس های مالی یک “مشمئز کننده” احساس, او گفت:. او حتی نمی تواند نگاهی به کتاب.

تبلیغات

“من نمی باید بدانید که دیگر به دلیل آن مهم نیست. آن را رفته است,” او گفت:. “نمی توانید آن را تغییر دهید. می توانید آن را حل نمی کند. نمی تواند ساخت آن را به بالا. آن را فقط رفته است.”

او نگه داشته و ساخت و فروش تلفنی, ارسال ایمیل, تلاش برای آمد تا با جایگزین طرح کسب و کار. او تحت فشار قرار دادند “حواس پرت موجی” بالون مردان استفاده می شود به فریب مشتریان به فروشگاه ها اما کمی باز بود. او ارائه شده تا چادر برای درایو-از طریق کلینیک های پزشکی. هیچ چیز کمک کرده است.

کرریا اصرار او درخواست فدرال کمک “یکی دیگر از فروتنی چیزی که برای من” ادموندز گفت: اما هیچ چیز از طریق آمده است.

“در این نگاه,” او گفت: قیافه اطراف خود را خالی اتاق که در آن ابرقهرمان یادگاری تزئین دیوار. “من یک برنامه ریز حرفه ای و من نمی فهمم این چه حرکت بعدی است.”

تبلیغات

ادموندز وارد پرش-خانه کسب و کار در مبارزه با مواد مخدر ناشی از رقیق پس از یک جراحی شانه او گفت:. دوره نقاهت و در مسکن او گفت: او خواب یک طرح کسب و کار برای تورم اجاره و ندانسته “مست تماس گرفته شده” تولید کننده برای خرید یک خانه گزاف گویی. سه روز بعد یک نیمه تخلیه آن در محدود کردن.

او سعی در پنهان کردن آن در سمت واقعی خود را اما آن کار نمی کند. همسرش بکی او گفت: خوشحال نبود با $3,000 لایحه.

زندگی زن و شوهر در دره سیلیکون در زمان و ادموندز زد خود را برای پذیرایی و شرکت تلوان ماشین آلات پر کردن سکه-op نوشابه و میان وعده ضسبنسرس برای شرکت های فن آوری. گاهی اوقات پول خیلی باریک او می خواهم نیاز به تغییر در ماشین آلات برای پرداخت برای کالا به restock.

چند ماه پس از گزاف گویی خانه وارد, و او آن را به پارک با او سپس-2-ساله پسر. یک افسر پلیس نشان داد تا درخواست اگر او تا به حال یک مجوز. هر چند افسر ساخته شده ادموندز حذف گزاف گویی خانه او پرسید: اگر آن را برای اجاره.

“او گفت:” چقدر ؟ “و من گفت:” چقدر شما می خواهید به پرداخت?'” او گفت:.

تبلیغات

ادموندز شروع به فشار جانبی.

در سال 2008 خود را کسب و کار تلوان ظهور با فن آوری حباب. “شما برگردید به پر کردن ماشین آلات و کل شرکت از بین رفته است” او به یاد می آورد.

او به Roseville, حومه شهر ساکرامنتو و شروع ساختمان خود را اجاره شرکت صورت جدی پسر خود را در حال حاضر 5 و یک نوزاد دختر در دو. او بعد از کسب یک تقلبی دیزنی گزاف گویی خانه او در بر داشت در Craigslist برای $150, اگر چه او نمی دانست که این یک گرین بینز در آن زمان است.

“آن گه” او گفت:. او پاک آن را برای سه روز متوالی اهدای هزاران سوزن کاج از آن ترک. “همه من دیدم این بود که من می تواند آن را برای یکی دیگر از 100 دلار در هفته و … که 400 دلار افزایش برای من است.”

تبلیغات

به زودی او خریداری دو واحد ارائه آنها را به هر دو طرف یک روز خود را.

“آن طاقت فرسا بود,” او گفت:, اما او دوست داشت که “فنری خانه guy” ورود او مشتاقانه در انتظار.

“بچه ها فقط آن را دوست دارم” او گفت:. “این چنین یک احساس خوب است.”

در سال گذشته شرکت خود را رشد حدود 300% گفت: بهترین حالت آن سال تا کنون است. او خریداری یک رقیب و افزایش سهام خود را به رانندگی تگزاس با یک دوست را انتخاب کنید تا inflatables از یک شرکت که بسته شد. او تا به حال سه نفر از پاسخ دادن به تلفن. آن را سرگرم کننده و هیجان انگیز, او گفت:, و او به خاطر تفکر وجود دارد هیچ راه آن می تواند بهتر شود.

تبلیغات

“آنها در زمان که دور” گفت: با استفاده از قهوه ای مواد غذایی سریع دستمال برای ضربه زدن در اشک. “و من حتی نمی دانم که “آنها” است.”

در سست به پایان می رسد او سوار به کنگره در آخرین روز از ماه آوریل در حدود 20 مایل دور, فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. او نمی پیدا کردن مقدار دو مرد با نشانه اعتراض. اما او آمد دوباره روز بعد و در این زمان وجود دارد صدها نفر جمع آوری برای یک “Mayday” رالی.

او جات اطراف جمعیت در سیاه و سفید تی شرت یقه دار خود لوگو دوخته شده در رنگ های روشن رنگ اصلی در جلو شوهر یک زن در یک کرجی گول زدن جمعیت به شعارهای چک کردن پرچم تکان دادن معترضان و در نهایت به دنبال سایه به عنوان او شروع به توسعه یک آفتاب سوختگی. چند جمله ادموندز عینک ماسک.

تبلیغات

او در بر داشت خود را با تکیه بر یک نرده چند پا دور از یک خط از افسران سنگین خالی جلیقه با باطوم ، به دنبال در اطراف او متوجه معترضان با پرچم فلزی قطب “خربزه کراکر” او فکر کرد که تحقق آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان سلاح. او شروع به نگران باشید. افسران شروع به هل دادن جمعیت فعال این کنگره زمینه — این رویداد مجاز نیست و تلقی خطر سلامت.

“من نمی توانستم از آنجا که در آن نقطه,” او گفت:. “همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.”

در این آشفته بازار او ضربه به یک افسر. دو بار.

“من می شنوم ‘گرفته شده,” او گفت:. “و سپس شش نفر از آنها را با عجله بر شما…. من دیده ام مردم در تلویزیون زمانی که آنها گرفته شده و آن را چیزی شبیه به آن.”

تبلیغات

در داخل سلول برگزاری کنگره او متوجه شد که او تنها کسی نیست که دستگیر شد. سی و دو نفر دیگر به اشتراک گذاشته فضا از جمله ضد واکسن فعالان که به سازماندهی این رویداد و رودخانه واعظ است که تبدیل به یکی دیگر از رهبران این جنبش در کالیفرنیا است.

ادموندز’ افکار تبدیل شده است تلخ. چه اتفاقی می افتد به او را ؟ این است چگونه استبداد آغاز می شود او خود را پرسید انعکاس حرف از کسانی که هنوز بسیج خارج است. توطئه در Facebook و اینترنت شروع به بازی در سر خود را. او تعجب اگر او می تواند یک استراحت برای درب.

“به هر دلیل من تلاش برای بدست آوردن سر من در اطراف چرا آنها را بازداشت من,” او گفت:. “من اجرا گزاف گویی خانه شرکت است.”

در نهایت او منتشر شد با استناد. لرزاند, او را فراموش کرده به آن را با او هنگامی که او را ترک.

تبلیغات

در ابتدا بازداشت او را بیشتر احساس ناتوان است.

“این فقط به من نشان داد که یک تظاهرات مسالمت آمیز نمی خواهید برای انجام هر چیزی در همه,” او گفت:. “آنچه ما انجام?”

در چند روز بعد او احساس unmoored و نامشخص است.

“این مشکل است. که عصبانی هستم ؟ ” او تعجب. “چه کسی است وجود دارد به شود ؟ است این سناتور? است فرماندار?”

تبلیغات

او صرف زمان بیشتری آنلاین, گوش دادن به معترضان و تلاش برای پیدا کردن وضوح در یک سوراخ خرگوش محافظه کار در اینترنت اطلاعات است. او را دوست دارد برخی از آنچه که او شنوایی, او گفت:. او معتقد است این ویروس نیست مرگبار به اندازه کافی برای بسیاری به حکم خاموش شدن ناگهانی. اما او در مورد برخی از عناصر حاشیه — “مثل دیوانه مردمی که در حال صحبت کردن در مورد در نظر گرفتن اسلحه” او گفت:.

با وجود سوء ظن اولیه مورد اعتراض او نشان داد تا دوباره در کنگره یک هفته پس از اجرا خود را با این قانون دوباره کاملا مطمئن نیست که چه چیزی او را جلب کرد. او نگه داشته و برخی از فاصله تکیه بر یکی دیگر از نرده در مقابل یک خط از افسران این بار در سمت دیگر آن.

او قصد دارد در آینده دوباره این شنبه که همان سازمان به امید قرعه کشی یکی دیگر از زیادی جمعیت و او را تبدیل به سازماندهی خود است. او در تماس با یک گروه از آرایشگری که اعتراض دوشنبه و ارائه به حضور ایشان اگر آنها می آیند از شنبه. او همچنین تلاش برای سازماندهی کلیساهای محلی برای برگزاری نماز و شب زنده داری در مقابل Newsom ،

تبلیغات

“فعال شیوه زندگی, اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید که فقط یک جهان من هرگز بدست به او گفت:” این هفته است. “این همه بسیار عجیب و غریب به من.”

ادموندز همسرش گفت: “من می خواهد برای آرام ماندن” است و نگران مردم خواهد او را یک تهمت حامی. او است.

اما “این هیچ ربطی به با مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:. او معتقد است تظاهرات هستند “باعث برخی از افراد کمی از فشار” و کمک به بازگشایی کالیفرنیا با سرعت بیشتری. این هفته Newsom مجاز برخی از کسب و کار در سراسر کشور برای باز کردن. آن را می دهد ادموندز, امید, اما او نمی داند که اگر فنری خانه کسب و کار هرگز به طور کامل بهبود می یابند.

“این برای من معنی آن را نمی کند?” او گفت:. “چه مدت می تواند به من در حفظ این رفتن؟”

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>