Lori Loughlin به اعتراف به گناه در پذیرش کالج سکس با اسناد و مدارک نشان می دهد

بازیگر Lori Loughlin که حفظ بی گناهی او برای 14 ماه خواهد اعتراف به گناه به تقلب در پذیرش کالج رسوایی با توجه به مورد درخواست ثبت در دادگاه فدرال.

Loughlin دستگیر شد, در مارس 2019 و به اتهام توطئه با ویلیام “ریک” خواننده یک نیوپورت بیچ مشاور در قلب پذیرش رسوایی برای پاس کردن دو دختر اولیویا جید Giannulli و ایزابلا رز Giannulli به عنوان امیدوار کننده, قایقرانی, استخدام همه اما تضمین ورود به USC.

Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli پرداخت خواننده $500,000 در تمام دادستان متهم شده است. Giannulli موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به تقلب و همچنین اسناد دادگاه نشان می دهد.

برای بیش از یک سال و زن و شوهر به حال اصرار خواننده گمراه آنها را به باور این پول به مقصد مشروع دانشگاه اهداف و نه رشوه و فساد کارکنان مدرسه. در اوایل این ماه یک قاضی batted پایین درخواست خود را به این اتهامات را رد کرد و به صورت ظالمانه دولت در آوریم.

تبلیغات

دادستان فدرال و زن و شوهر وکلای توافق به درخواست قاضی به حکم Loughlin و Giannulli به دو و پنج ماه بود در زندان فدرال به درخواست موافقت نامه می گویند. Loughlin موافقت به پرداخت جریمه نقدی از $150,000 و خدمت به 100 ساعت خدمات اجتماعی; شوهرش توافق به 250.000 دلار جریمه و 250 ساعت خدمات اجتماعی اسناد و مدارک نشان می دهد.

اگر ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton قبول این نظر دادستان را رها پول شویی و رشوه خواری اتهامات عنوان شده است که یک هیئت منصفه علیه زن و شوهر. آنها را به اعتراف به گناه جمعه و محکوم در تاریخ بعد.

“این متهمان را در خدمت زندان محکوم منعکس کننده نقش مربوطه خود را در یک توطئه به فاسد کالج فرآیند پذیرش و هستند که سازگار با قبل از جمله در این مورد” ایالات متحده Atty. Andrew E. Lelling که نمایندگان متهم در این مورد در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به دنبال پاسخگویی برای تضعیف یکپارچگی college admissions.”

Sean Berkowitz یک وکیل برای زن و شوهر کاهش یافته است به نظر.

تبلیغات

Giannulli و Loughlin شروع همکاری با خواننده در مارس سال 2016 یک مامور اف بی آی نوشت: در یک استشهاد پرونده در دادگاه هنگامی که طراح مد گفت: خواننده در یک ایمیل “من می خواهم به شاید نشستن با شما پس از جلسه خود را با دختران به عنوان من به برخی از نگرانی و می خواهید به طور کامل درک برنامه بازی و مطمئن شوید که ما یک نقشه راه برای موفقیت به عنوان آن مربوط به [ما] و گرفتن او را به یک مدرسه دیگر از ASU!”

خواننده گفت: زن و شوهر که دختر خود را تحصیلات دانشگاهی بودند “در یا فقط زیر پایان کم از USC پذیرش” با توجه به استشهاد.

و بنابراین دادستان ادعا Loughlin و Giannulli توافق به شیر چه خواننده خود را به نام “درب سمت” به USC: رشوه دادن به دانا Heinel یک بخش دو و میدانی رسمی برای تعیین دو دختر خود را به عنوان امیدوار کننده coxswains. Heinel دستگیر شد و در ماه مارس 2019 و اخراج توسط USC التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب racketeering رشوه و تقلب.

Loughlin و Giannulli پرداخت شد قریب طریق خواننده خیریه اعلام کرد که ماموریت بود برای کمک به “محروم دانش آموزان” با توجه به شارژ اسناد ثبت شده در دادگاه فدرال. مالیات-معاف وضعیت را برای خواننده “کلید در سراسر جهان بنیاد” مجاز برخی از خواننده مشتریان به نوشتن کردن رشوه به عنوان هدیه خیریه در مالیات خود را, مقامات گفت.

تبلیغات

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de