اشک برای آبجو: بسیاری از بزرگ آمریکایی آبجو جشنواره لغو شد

تخمیر ارتباط است و در نهایت اعلام اجتناب ناپذیر: بزرگ آمریکایی آبجو جشنواره برگزار خواهد شد آن را به عنوان در هر سال از زمان تاسیس آن در سال 1982. این سازمان می گوید که می خواهد میزبان “همهجانبه آنلاین را تجربه کنند.” جزئیات اینکه دقیقا چه چیزی آن را مانند نگاه هنوز در حال کار می کرد.

“در حالی که ما نا امید نمی شود جمع آوری در دنور این سقوط سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان حذفی داوطلبان قضات و کارکنان است و همواره اولویت ما” BA می گوید در بیانیه ای افزود که کلرادو مرکز کنوانسیون تعیین شده به عنوان یک پتانسیل COVID-19 مراقبت های سایت.

این قضاوت آبجو رقابت خواهد هنوز در محل پس از کارخانه های لبنی در سراسر کشور خواهد بود قادر به ارسال نمونه برای قضاوت; کارشناسی می گوید که انتظار دارد حدود 7000 مطالب این سال است.

همانطور که برای آنلاین حوادث آنها را در اکتبر 16 و 17 به جای سپتامبر 24 تا 26 عنوان شده بود که قبلا برنامه ریزی شده است. بلیط و اطلاعات منتشر خواهد شد در تاریخ 1 اوت. خواندن BA کل بیانیه زیر.

بزرگ آمریکایی جشنواره آبجو (GABF) این کشور را برجسته آبجو جشنواره و رقابت خواهد محوری آن سال 2020 رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای سپتامبر 24-26 در کلرادو مرکز کنوانسیون در دنور به همهجانبه تجربه آنلاین اکتبر 16-17.

این تصمیم بیشتر با تایید این خبر در مارس 20, زمانی که فرماندار کلرادو Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق خاص اساسنامه اجازه می دهد تا عملیات جایگزین مراقبت های سایت در کلرادو با توجه به حضور coronavirus بیماری 2019 ارائه GABF در کلرادو مرکز کنوانسیون infeasible.

این GABF مسابقه برگزار خواهد شد در این پاییز با یک پیش بینی از 7000+ نوشته. جوایز اعلام خواهد شد در جمعه 16 اکتبر از طریق جریان زنده است. آبجوسازی ثبت نام برای سال 2020 رقابت باز می شود 9 ژوئن. اطلاعات بیشتر در.

جشنواره جزئیات هنوز در حال نهایی شدن است اما ما برنامه ریزی برای ارائه یک فوتی و فوری برنامه مجازی تجارب زندگی می کنند و فعالانه در سراسر کشور است. کامل جشنواره و بلیط جزئیات اعلام خواهد شد آگوست 1.

این نخستین بار لغو نوع خود برای GABF و در حالی که ما نا امید نمی شود جمع آوری در دنور این سقوط سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان حذفی داوطلبان قضات و کارکنان است و همواره اولویت ما است. به عنوان جهان است که هنوز هم تا حد زیادی تحت تاثیر گسترش COVID-19 ادامه خواهد داد و تحت تاثیر قرار برای آینده قابل پیش بینی ما باید ماندن درست به اولویت های ما و به دنبال راه های دیگر برای میزبان GABF.

ما نگاه به جشن سالانه موفقیت در دم تعالی و نگاه به جلو به “دیدن همه” این سقوط.

در عین حال, حذفی, انجمن در حال کار خستگی ناپذیر به نمایندگی از اعضای آن و بزرگتر دم جامعه به لابی کنگره برای رهایی از این بیماری همه گیر و همچنین ایجاد کسب و کار بحرانی منابع برای کمک به تخمیر حرکت در حال تغییر چشم انداز کسب و کار. لطفا از سایت ما COVID-19 مرکز منابع که شامل اطلاعات در مورد راه اندازی سیستم های کششی طولانی مدت پس از بسته شدن بازگشایی چک لیست پیش بینی cashflow OSHA راهنمایی برای منظقه takeout, و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de