آخرین: اندونزی ویروس موارد سنبله پیش از تعطیلات

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین قانونگذاران جمع آوری به عنوان شک و تردید چرخش بیش از همه گیر ایمنی.

— اندونزی کار می کند حاوی ویروس گسترش پیش از عید فطر.

— ژاپن آسانسور وضعیت اضطراری برای اوزاکا و دو همسایه استان.

___

جاکارتا — اندونزی تعداد تایید coronavirus موارد پیشی گرفته 20,000 در جهان به عنوان پرجمعیت ترین ملت های مسلمان در حال ورود به یک دوره مهم در مبارزه با COVID-19 شیوع در طول آن مهم اسلامی تعطیلات.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto اعلام کرد 973 عفونت های جدید, بزرگترین افزایش روزانه از شروع این بیماری همه گیر آوردن تعداد موارد تایید شده به 20,162.

Yurianto گفت: شیوع بیماری در حال رشد بوده است به طور قابل توجهی در استان جاوه شرقی در 24 ساعت گذشته با 502 تایید موارد است که کمک بسیاری به کشور بزرگترین واحد-بعد سنبله در روز پنج شنبه.

اندونزی COVID-19 رئیس نیروی کار Doni Monardo یک کنفرانس خبری گفت که ویروس پخش شده است در حال رشد خود را در سریعترین سرعت طی نه روز گذشته به عنوان کشور در حال ورود به یک لحظه بحرانی قبل و بعد از آن در عید فطر جشن به مناسبت پایان روزه ماه رمضان است.

ماه رمضان خروج ممنوع اعلام شد و در این سال برای جلوگیری از گسترش این بیماری اما Monardo گفت: برخی از افراد تا به حال موفق به ترک شهرهای بزرگ.

Monardo گفت: تیم خود را درخواست کمک از ارتش و پلیس برای جلوگیری از ورود در پایتخت جاکارتا تا کامل بازگشایی از سرمایه است.

___

توکیو — ژاپن نخست وزیر ژاپن روز پنجشنبه اعلام کرد او از بین بردن یک coronavirus وضعیت اضطراری در اوزاکا و دو همسایه استان در غرب که در آن عفونت تلقی می کند در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل در توکیو منطقه و Hokkaido.

آبه به خبرنگاران گفت که کارشناسان در جلسه صبح روز پنج شنبه تصویب این طرح برای بلند کردن اقدامات در اوزاکا کیوتو و هیوگو موثر بلافاصله.

اندازه گیری در محل باقی می ماند در توکیو و سه همسایه استان و همچنین هوکایدو که در آن عفونت های آهسته اما نیاز به بهبود بیشتر است.

آبه گفت که او قصد دارد به احضار کارشناسان دوباره در روز دوشنبه به نظر ممکن است حذف اندازه گیری در پایتخت و منطقه هوکایدو.

ژاپن گرفته شده یک رویکرد نرم coronavirus اجتماعی فاصله به عنوان “شینزو آبه” تلاش دولت برای پیشگیری از بیماری اقدامات در حالی که به حداقل رساندن آسیب به اقتصاد است.

ژاپنی, کسب و کار, صنعت و گروه در حال راه اندازی دستورالعمل های جدید برای از سرگیری عملیات در حالی که رعایت فاصله فیزیکی و سایر اقدامات پیشگیرانه توسط کارشناسان توصیه می شود.

ژاپن در مورد 16,500 مورد تأیید و نزدیک به 800 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

___

کلمبو سریلانکا, سریلانکا, پلیس می گویند سه کشته در رم روز شنبه هنگامی که ساکنان یک کلمبو محله درهم برای دریافت کمک های توزیع شده برای افرادی که از دست داده اند و امرار معاش خود را به دلیل جدید کروناویروس محدودیت.

سخنگوی پلیس Jaliya Senaratne گفت: وجود چند نفر مجروح و در بیمارستان بستری است. او گفت که پلیس بازداشت شش خصوصی افراد که سازماندهی کمک های توزیع.

این Maligawatte منطقه از پایتخت کلمبو یک محله شلوغ که در آن اکثر مردم سوار, سه چرخ taxies زد کیوسک تلفن همراه و یا درگیر در روزانه-حقوق و دستمزد نیروی کار برای زندگی.

سریلانکا گزارش کرده است فقط بیش از 1000 COVID-19 موارد با نه مرگ.

___

رم — ایتالیا دولت به دنبال به نوبه خود coronavirus اضطراری به یک فرصت برای عبور از “مادر همه اصلاحات” برای ساده کردن این کشور به شدت حجیم بوروکراسی سرمایه گذاری در آموزش و پژوهش و ایتالیا جذاب تر به سرمایه گذاری خارجی.

برتر جوزپه کونته گفت: مجلس با کاهش مجلسی در روز پنج شنبه که آینده “ساده سازی” فرمان با هدف ارائه یک “شوک” به اقتصاد بود که به سمت رکود و حتی قبل از همه گیر تبدیل شده ایتالیا به زمانی اروپایی کانون. او گفت: هدف آن را به ایتالیا بیشتر رقابتی و شفاف در حالی که حفظ کنترل برای جلوگیری از جرم و جنایت سازمان یافته از نفوذ دولتی و خصوصی قرارداد.

او گفت: “اگر ما موفق نیست در تسهیل در این امور مطلق اضطراری من رک و پوست کنده شک ما قادر به انجام آن در آینده است.”

کونته همچنین به روز رسانی قانونگذاران در وضعیت ایتالیا را بازگشایی آغاز شد که ممکن است 4 و شتاب این هفته است. او گفت: ایتالیا در حال حاضر آگهی دنیا در سرانه ویروس, تست, و تست آنتی بادی آغاز خواهد شد مارس 25 نمونه 150,000 مردم — سه هفته بعد از برنامه ریزی شده.

او گفت: ایتالیا تماس-ردیابی برنامه را آغاز آزمون “در روزهای آینده” اما او هیچ اشاره ای به اینکه آیا ایتالیا تا به حال به استخدام تیم های تماس-ردیاب به واقع انجام مصاحبه و دریافت در تماس با افرادی که تا به حال شده است در تماس با COVID-19 بیماران به دیگر کشورهای اروپایی انجام داده اند.

___

ژوهانسبورگ — قاره آفریقا نیاز به آزمون حدود 10 برابر تعداد زیادی از مردم آن در حال حاضر تست شده برای coronavirus. که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مدیر جان Nkengasong می گوید آفریقا باید تلاش خود را به آزمون حداقل 1% از جمعیت 1.3 میلیارد نفر یا 13 میلیون نفر اما تا کنون 1.3 میلیون تا 1.4 میلیون آزمایشات انجام گرفته است. آفریقا تعداد ویروس موارد فوق 95,000 و می تواند فراتر از 100,000 توسط این آخر هفته. این قاره دیده می شود تقریبا همان تعداد موارد جدید در هفته گذشته به عنوان هفته قبل و Nkengasong می گوید که “ما امیدواریم که این روند همچنان ادامه دارد.”

در حالی که اوایل مستندات تاخیر گیر او می گوید: “این بدان معنا نیست که آفریقای بخشوده شده است.” اما او می گوید مقامات بهداشت در حال دیدن نیست بسیاری از جامعه مرگ و میر و یا “سیل عظیم از بیمارستان های ما” به دلیل COVID-19.

در کشورهای شکننده سیستم های بهداشتی و تاریخ اخیر از درگیری مانند سومالی و سودان جنوبی باقی مانده “بسیار مورد” به عنوان موارد افزایش سرعت. سومالی گزارش شده بیش از 1500 موارد اما گروه های کمک نگرانی از تعداد واقعی به مراتب بالاتر است. سودان جنوبی بیش از 280 مورد.

___

میلان — ایتالیایی مقامات هشدار داده اند که افراد جوان جمع آوری بدون احترام فیزیکی, فاصله, قوانین و نه با پوشیدن ماسک را به خطر می اندازند ایتالیا سخت است-به تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس.

میلان شهردار جوزپه سالا روز پنجشنبه گفت که او درخواست پلیس محلی به افزایش گشت های شبانه نقاط بیشتر شدید در توزیع جریمه و بستن هر کافه و یا رستوران در تخلف آشکار از قوانین است.

او گفت: در Facebook پیام است که میلان به یک مشکل در حال حاضر مانند بسیاری از شهرستانها ایتالیایی: “من درک می کنم این افراد جوان هستند — و نه تنها افراد جوان — که نیاز به معاشرت. اما خطر بسیار بالا است.”

موارد در میلان صندلی سخت ضربه لومباردی در ادامه به افزایش ایتالیا همچنان به استراحت طولانی خود را مستند. از روز یکشنبه وجود داشته 137 موارد جدید در این شهرستان از 1.4 میلیون نفر.

برتر جوزپه کونته تکرار نگرانی در یک سخنرانی در پارلمان پایین اتاق و گفت که در حالی که آن را “کاملا قابل درک” است که جوان مردم هیجان زده در مورد بیرون رفتن دوباره در حال حاضر بیش از همیشه مهم بود که به پوشیدن ماسک در خارج از منزل و اجتماعی حفظ فاصله.

___

مادرید — اسپانیایی ها در حال رفتن در مورد آنها محدود زندگی با پوشیدن ماسک در انطباق با دولت جهت است که می آید را به زور پنج شنبه.

ماسک در حال حاضر اجباری برای افراد بالای 6 سال در تمام فضاهای عمومی از جمله در خارج از منزل زمانی که آنها نمی تواند نگه داشتن یک فاصله 2 متر (6.5 فوت) بین آنها را.

جدید حاکم بر حدود 45 میلیون نفر است. این حرکت از اوایل توصیه هایی برای ایجاد ماسک اجباری تنها برای سلامت کارگران و کسانی که با COVID-19 سازگار علائم.

ماه گذشته دولت خود را تمدید اجباری به استفاده از حمل و نقل عمومی.

کارمند بانک کارلوس گارسیا در مادرید استقبال و مقررات جدید, اما گفت که آن را خیلی دیر است.

“از آن شده است بسیار گیج کننده است: یک روز بله و یک روز خیر. من فکر می کنم ما در حال رفتن به آرامی با این کار مانند بسیاری از چیزهای دیگر” 23 ساله گفت.

اسپانیا ثبت کرده است بیش از 27,800 مرگ و میر جدید کروناویروس و بیش از 230,000 عفونت های تایید شده توسط آزمایشگاه ،

___

بلگراد, صربستان — صربستان ملی حامل هوایی صربستان از سر گرفته است پروازهای تجاری به عنوان دولت کاسته مستند در برابر جدید کروناویروس.

اولین پرواز روز پنج شنبه پس از مستند بود به زوریخ. از آن خواهد شد پس از بیش از دو پرواز به زوریخ در روز بعد و دو بیشتر برای فرانکفورت.

مقامات می گویند پر از سرگیری پروازها بستگی دارد همچنین در دیگر فرودگاه ها و کشورها است که به آرامی بازگشایی به عنوان شیوع ویروس به نظر می رسد به کم کردن سرعت.

در طول مستند Air Serbia پرواز را انتخاب کنید تا صربستان شهروندان که رشته در خارج از کشور در میان بحران است.

بحران مقامات گفته اند که این وضعیت در کشور تثبیت شده است با وجود ویروس خوشه در جنوب منطقه است. صربستان گزارش شده حدود 11,000 موارد و بیش از 200 مرگ و میر.

هوایی صربستان است تا حدودی متعلق به هواپیمایی اتحاد. حامل می گوید آن را به از سرگیری پروازها به مقصد نیویورک در ژوئن 6.

___

بیروت — لبنان نخست وزیر هشدار داده است از عمده بحران مواد غذایی در این کشور مدیترانه ای است که در مواجهه با بی سابقه بحران اقتصادی و مالی بدتر ساخته شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در نظر قطعه منتشر شده در واشنگتن پست اواخر روز چهارشنبه, نخست وزیر حسن دیاب همچنین هشدار نهایی “گرسنگی” در خاورمیانه است که او می گوید ممکن است جرقه های جدید جریان مهاجرت به اروپا.

او مصرانه از ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای ایجاد اورژانس اختصاص داده شده برای کمک به صندوق درگیری مستعد منطقه است.

لبنان یکی از مهمترین و مدیون ملت ها در جهان, کوتاهی برای اولین بار در ماه مارس در آن بدهی. تظاهرات ضد دولتی که فوران در ماه اکتبر بیش از فساد گسترده فروکش کرد در طول یک مستند در سراسر کشور از اواسط ماه مارس به بلانت گسترش coronavirus اما تظاهرات پراکنده ادامه خواهد داد.

Diab دولت است که به دنبال یک برنامه نجات از صندوق بین المللی پول در حالی که دست و پنجه نرم برای مقابله با بحران مالی که دیدم این ارز محلی, سقوط, مردم صرفه جویی را ویران کرد و قیمت ها و تورم افزایش می یابد در چند هفته گذشته.

در یک استارک هشدار Diab می گوید بسیاری از لبنان به زودی ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به استطاعت حتی نان.

___

مادرید — بالا مقام مسئول از کاهش اسپانیا را مستند می گوید که این کشور تنها به بازگشایی به گردشگران خارجی در ماه ژوئیه هنگامی که ایمنی برای هر دو مردم محلی و بازدید کنندگان می توان تضمین شده است.

با احتیاط از رقابت از دیگر کشورهای مدیترانه ای در حال حاضر بازگشایی مرزهای مدیران هتل ها و مقامات گردشگری-آهنربا جزایر و مناطق ساحلی شده اند فشار دادن اسپانیایی مقامات مرکزی برای استراحت محدودیت در محل برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

اما محیط زیست و وزیر انرژی ترزا ریبرا گفته EFE اخبار آژانس که اوایل عظیم باز به بازدید کنندگان خواهد بود “غیر مسئولانه است.”

“ایده ما این است که به کار بر روی ریشه امن و مقصد تفکر در تاریخ و نه در ماه ژوئن” Ribera گفت: دولت news agency.

او اضافه کرد که در ریباند از شیوع این بیماری در چین, کره جنوبی و سنگاپور شده اند مربوط به وارد عفونت.

گردشگری منجر 12 درصد از اسپانیا 1.24 تریلیون یورو (1.4 تریلیون دلار) تولید ناخالص داخلی. این کشور ثبت کرده است حداقل 27,800 مرگ و میر برای رمان ویروس و بیش از 232,000 تایید عفونت.

___

لندن — دارو ساز AstraZeneca می گوید آن را امن موافقت نامه برای 400 میلیون دوز از یک COVID-19 واکسن که در حال حاضر تست شده است.

شرکت داروسازی می گوید: در بیانیه ای در روز شنبه که قصد دارد به این نتیجه بیشتر معاملات به منظور گسترش ظرفیت بیش از چند ماه آینده.

این شرکت می گوید این ظرفیت برای تولید 1 میلیارد دوز از دانشگاه آکسفورد بالقوه COVID-19 واکسن.

مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot می گوید شرکت “همه چیز را در قدرت ما برای ساخت این واکسن به سرعت و به طور گسترده ای در دسترس است.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de