بسیاری کامیون مواد غذایی به دادگاه باز می شود پنج شنبه در وستمینستر

کامیون مواد غذایی فصل است که بر ما, اما آن را به نگاه کمی متفاوت است و در این سال برای مشتریان و همچنین اپراتورهای کامیون. ارسال تا در مکان های شلوغ به استفاده از گروه های بزرگ از مشتریان گرسنه نمی تواند گزینه ای برای مدتی — به دلیل وجود خواهد داشت گروه های بزرگ. اما رویداد مدیر عملیات Gabriela ریس پیدا کرده است یک راه برای کمک به یک تعداد انگشت شماری از کامیون مواد غذایی جذب مشتریان فوق العاده سه شب در هفته.

ریس بوده است, City of Westminster و صاحب ملک از شهرستان وستمینستر مرکز خرید (در شریدان بلوار و غرب 92 Avenue) برای ایجاد بسیاری, یک مینی کامیون مواد غذایی رالی است که در خدمت مواد غذایی هر پنج شنبه جمعه و شنبه از 5 تا 7 بعد از ظهر آغاز و در مارس 21.

ریس سن دیگو مادری که زندگی نیز در تگزاس قبل از حرکت به دنور در سال 2015 می گوید: او برنامه ریزی شده چیزی شبیه به این برای سال گذشته و در اصل پیش بینی چیزی شبیه به این در طول سال غذا کامیون پارک در آستین که در آن فروشندگان راه اندازی در اطراف فضای مرکزی با صندلی سایه و اغلب نوشیدن خدمات. اما محدودیت آورده COVID-19 همه گیر تغییر این برنامه از ایده آوردن گرفتم با هم برای یک شب مواد غذایی و سرگرم کننده است را از روی میز در حال حاضر.

در عوض بسیاری را تابع بیشتر شبیه به یک مد افتاده درایو با مشتریان کشیدن در اتومبیل های خود را سفارش و پرداخت آنلاین و سپس با داشتن مواد غذایی خود را بیرون آورده و به آنها carhop-سبک (تنها بدون اسکیت رولر). ریس می گوید او اجاره می دهد تا به چهار کامیون ها هر شب اما او خواهید بود شروع کردن آهسته با دو کامیون برای اولین بار دو هفته اجازه می دهد تا همسایگان و مسافران زمان برای دریافت استفاده می شود به راه اندازی.

او همچنین کار با کامیون مواد غذایی برنامه Truckster به استخدام فروشندگان و ارائه سفارش آنلاین پلت فرم. مشتریان می توانید کامیون آنها می خواهند به منظور از روی برنامه و محل سفارش خود را در هر زمان در طول دو ساعت پس از آن را به یک فضای پارکینگ به صبر کردن برای مواد غذایی خود را. اگر یکی از تعداد زیادی کامیون مواد غذایی نیست در Truckster ریس را مطمئن شوید که آنها در حال استفاده از برخی فرم سفارش پلت فرم به طوری که مهمانان نمی خواهد که برای رفتن به کامیون سفارش پنجره. ایده این است برای به حداقل رساندن تماس مستقیم بین مشتری و فروشنده در حالی که ساده عملیات به نگه داشتن بیش از حد بسیاری از وسایل نقلیه از همگرا در یک بار.

تا کنون شش کامیون مواد غذایی را امضا کرده اند در: سیم خاردار صخره (که دارای تخصص در بازی-همبرگر گوشت) بیلی لذیذ, هات داگ, اتیوپی کامیون مواد غذایی VX-3 (سمت تلفن همراه از banh سکته قلبی متخصص فينه Xuong نانوایی) کلوچه کیک و Wyly Coyote امتیازاتی که ریس توصیف به عنوان “حلال کارناوال مواد غذایی” — ذرت سگ, روبان, سیب زمینی سرخ کرده, قیف کیک و جنوب غربی رول تخم مرغ ،

این سازمان می گوید او همچنین کار با یک هنرمند نقاشی دیواری به ارائه نقاشی زنده نگه داشتن مشتریان را سرگرم در حالی که آنها صبر کنید تا مواد غذایی خود را ، او همچنین امیدوار به اضافه کردن یک تلفن همراه خرده فروشی فروشنده یک بار اجتماعی-محدودیت فاصله کمی استراحت بیشتر در این تابستان. در حالی که بسیاری نمی خواهد در ابتدا ارائه پارتی به سبک جمع آوری به طور کلی در ارتباط با کامیون مواد غذایی تظاهرات ریس امیدوار است او هنوز هم قادر خواهید بود را به یک لذت و تجربه منحصر به فرد به حومه شهر به عنوان یک تغییر از استاندارد مواد غذایی سریع درایو-thrus.

بسیاری اول خدمات خواهد شد در گوشه شمال شرقی 92 و شریدان از 5 تا 7 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21 با Wyly Coyote سیم خاردار صخره و هنرمند سینتیا برگ. دیدن وب سایت این رویداد برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de