در دهه اخیر طرفداران انیمیشن های سریالی به صورت فزاینده ای رو به بالا رفتن است و هر فردی از هر سن و سالی انیمیشن های سریالی مناسب سن خود را دنبال می کند. این جمله دیگر برای امروزه کاربرد ندارد:” دانلود کارتون و انیمیشن فقط برای بچه هاست. در هیوا مووی ” زیرا ما قصد داریم امروز انمیشن هایی را به شما معرفی کنید که قطعا بیشتر آن ها نه تنها برای بزرگسالان است بلکه حتی کوچک تر ها نباید این گونه انیمیشن ها را تماشا کنند. بنابراین هر روزه انیمیشن هایی ساخته می شوند با موضوعات مختلف برای اقشار مختلف ولی در این بین شاید بتوان گفت سبک کمدی برای کارتون های سریالی از مقبولیت بسیاری برخوردار بوده اند.

هیوا مووی مرجع انیمیشن کمدی پر طرفدار است

انیمیشن هایی که دهه ها در حال پخش شدن می باشند و روز به روز بر طرفداران آن ها نیز افزوده می شود. عجله نکنید در ادامه نام اکثر این آثار را خواهید شنید و می توانید در صورت تمایل آن ها از وب سایت هیوا مووی دانلود انیمیشن کرده و از تماشایشان لذت کافی را ببرید. در ادامه با ما همراه شوید تا سرکی به دنیای رنگارنگ معروف ترین انیمیشن های سریالی جهان بزنیم و تعدادی از آنان را نیز بررسی و موشکافی کوتاهی کنیم تا در صورتی که آن ها را ندیده باشید هر چه سریع تر به تماشایشان بپردازید پس از کنار ما تا انتهای این مقاله جدا نشوید. دانلود فیلم با لینک مستقیم

یکی از آثار بسیار زیبا که برای هر سن و سالی نیز مناسب می باشد قطعا اثر Adventure Time از شبکه Cartoon Network می باشد. زمان شروع پخش آن از سال 2010 بوده است و از قضا در سال 2018 نیز طی ده فصل و دویست هشتاد و قسمت به پایان رسیده است. شخصیت های دوست داشتنی ماجراجویی های جذاب و دنیای فانتزی و رنگابارنگ از ویژگی های بارز این محصول پر طرفدار می باشد که قطعا می تواند شما برای دیدنش ترغیب کند.

برترین انیمیشن های پر طرفدار
برترین انیمیشن های پر طرفدار

انیمه ی غربی!

The Legend of Korra یا افسانه کورا قطعا یکی از زیباترین انیمیشن های سریالی ساخته شده می باشد. چهار فصل و پنجاه و دو قسمت دارد و از همه مهم تر به پایان رسیده است. شاید بتوان آن را دنباله ی معنوی آواتار آخرین باد افزار که در زمان خود غوغایی به پا کرده بود، دانست. نکته ی دیگری که باید اضافه کرد این است که سبک و سیاق آن به نوعی تاثیر گرفته از انیمیشن های ژاپنی که انیمه نامیده می شوند می باشد. داستان بسیار جذاب و پر کشش، شخصیت اصلی و قدرت های جالب و عجیب و غریب شخصیت ها، افسانه کورا را به یکی از زیباترین آثار در دنیای کارتون ها تبدیل کرده است که تماشایش قطعا خالی از لطف نیست و می تواند شما را مدت ها سرگرم خود کند و در نهایت نیز قعطعا راضیتان خواهد کرد.

دانشمند دیوانه

Rick and Morty از جمله انیمیشن های کمدی بزرگسال بسیار محبوب دهه ی اخیر می باشد که بزودی در هیوا مووی قرار خواهد گرفت و از دیدنش از جمله واجبات می باشد. داستان آن در مورد یک دانشمند نابغه ی خل و چل و یک پسر بچه که وی را همراهی می کند می باشد و دیدن آن می تواند شما را یک دل سیر بخنداند. 4 فصل آن تا به حال پخش شده است.

یگی دیگر از آثار زیبای کمدی برای بزرگسالان که شوخی هایش مناسب کم سن و سال ها نمی باشد انیمیشن Bojack Horseman است که به تازگی نیست به اتمام رسیده است. داستان آن در مورد یک اسب سخن گو است. دیالوگ های بی نظیر و خنده دار و شخصیت اصلی دوست داشتنی از جمله نکات مثبت این اثر می باشد.

سریال انیمیشنی Undone محصول آمازون که فصل اولش در 8 قسمت منتشر شد و توانست نظر بسیاری از مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند و خوشبختانه نیز فصل دوم آن تایید شده است. سبک آن کمدی درام بوده و با تکنولوژی روتوسکی ساخته شده است. داستان اثر در مورد زنی است که پس از یک سانحه ی تصادف توانایی کنترل زمان را به دست آورده است.

خواهر برادر های دوست داشتنی

Gravity Falls اثر بسیار دلنشین و دوست داشتنی ای است که داستانش در مورد دو خواهر و برادر به نام های دیپر و میبل می باشد که باید تعطیلات تابستانی را در کنار عمویشان بگذرانند و ماجرا های عجیبی که برای آن دو رخ می دهد را روایت می کند. پس به هیچ عنوان تماشای آن را از دست ندهید.