اندی Juett برش از طریق دود حشیش کمدی

این پذیرش اجتماعی از حشیش است و اتفاقا منجر به بیشتر توجه رسانه ها و ما در حال صحبت کردن در مورد از اخبار رسانه ها است. فیلم کمدی, پخت و پز نشان می دهد و واقعیت تلویزیون هستند همه در تلاش برای استفاده از ما بکر برای علف های هرز, اما کسانی که تلاش کرده اند تا حد زیادی تولید بیشتر شاخی شکست بیش از موفقیت های معتبر.

اندی Juett سابق کلرادو رادیو و تلویزیون های اجرایی تبدیل کمدین یک دیدگاه منحصر به فرد در قابلمه را صعود در کمدی جهان. شناخته شده به صورت های مختلف نانامی به بازی در دنور کمدی صحنه به عنوان تفریحی علف های هرز رد پای رشد در دولت Juett هنوز همکاری با شاهدانه کسب و کار بر روی پروژه ها و ترکیب گیاهی به محصولات خود — هر چند او به رسمیت می شناسد خط خوب بین مرکزی نشان می دهد در اطراف شاهدانه و استفاده از آن در بیت به سرگرمی بیشتر relatable.

Westword: چگونه می توانم به شما فکر می کنم کمدی و رسانه های جریان اصلی رویکرد شاهدانه امروزه? من به یاد داشته باشید زمانی که آن را عمدتا فقط داگ بنسون و چند نفر دیگر واقعا استقبال از آن, اما در حال حاضر Netflix, HBO و Viceland همه هستند.

اندی Juett: من فکر می کنم داگ بنسون است که هنوز هم بسیار در اطراف. من شده است در پادکست ها و من یک مقدار زیادی از به رسمیت شناختن از تنها بودن در آنها یک زن و شوهر بار. خود را نشان می دهد که هنوز هم بسیار محبوب است; او بالا می شود سه بار در روز با اینترنت های مختلف سیستم عامل است و هنوز هم بسیار محبوب است. او با حروف بزرگ بر روی آن است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما ما آن را استفاده می شود به طوری ضعیف و با چنین کمی آموزش و پرورش در برخی از این جریان نشان می دهد که
تلاش برای سرد از طریق یک شاهدانه پخت و پز نشان می دهد بدون واقعا گفتن بسیار است. آن را فقط مانند یک دسته از دوستان غذا خوردن در یک Panera اما با برخی از علف های هرز. شده است وجود دارد بسیاری از خیلی لنگ تلاش در که اما کمدین قادر به صحبت از تجربه به عنوان یک کمدین و فقط به عنوان یک فرد که سیگار حشیش همزمان به شغل روزانه خود را. کمدین کمی بیشتر اندیشه در ترکیب چیزهای که اما مانند هر نوع دیگر یا کمی از آن می تواند به مرگ هک. و کمتر وجود دارد شوک و تابو در اطراف شاهدانه در حال حاضر. ما فقط برخی از هنرمندان که دود چمن و ما نمی خواهید به کار در مک دونالد; ما فرفره-اقتصاد مردم است. من نمی توانم تصور کنید همیشه مشغول به کار در شغل دیگری است که آزمون برای شاهدانه.

من فکر می کنم آنلاین و رسانه های اجتماعی هنرمندان در حال بهتر است با شاهدانه از شرکت های بزرگ رسانه ای است. چند استثنا وجود دارد اما به ندرت. برخی بی نام و نشان با Ryan Seacrest مانند میزبان است که کاهش به یک زن و شوهر شاهدانه سرآشپزها است که معمولا جعلی و وحشتناک است. بسیاری از افرادی که مثل علف هرز نمی مانند و پس از آن میانه امریکا فکر می کند که چه شاهدانه بومی است و آنها آن را دوست ندارم; من آنها را سرزنش نیست.

که آیا شما فکر می کنم نزدیک است حشیش در یک راه هوشمندانه در حال حاضر ؟

وجود دارد بیت که بسیار در حال حاضر. دیودر FX و Hulu خوب است. این کمدین خواننده های رپ و بازیگران, زمانی که آنها در حال گلدان سیگار کشیدن و صحبت کردن در مورد آن طبیعی است و حس می کند چرا که این مردم هستند که دود علف های هرز در همه زمان ها. نشان می دهد همچنین کارگردانی شده توسط Greg Mottola که به کارگردانی Superbadو کسانی که بچه ها می دانید علف های هرز. وجود دارد که یک قسمت که در آن دیو بیمار می شود و او را در یک گالری هنری که در آن او سهام مشترک با جوان قاتل که سرفه است و گفت او بیمار است. بنابراین دیو پارانوئید تمام نشان می دهد مورد بیمار شدن چرا که او به اشتراک گذاشته مشترک و آن خنده دار بود.

به عنوان دور به عنوان یک شاهدانه نشان می دهد هر چند من فکر می کنم گرفتن داگ با بالا در اینترنت سرگرم کننده است چون شما می دانید داگ و مردم به انجام آن هستند pro-افراد سیگاری و کسانی که در فرمت های ساده کار می کنند به دلیل بالا گرفتن و چت با دوستان است جامعه شما در حال تلاش برای تقلید. هنگامی که شما آن را انجام دهید مانند نفخ واقعیت نشان می دهد و هیچ صحت نسبت به حشیش و سپس شاهدانه است که فقط یک متغیر قطعه و آن را نمی آمد هست. این رویایی است که به میزبان نشان می دهد که مانند @نیمه شباما با شاهدانه. میزبانی نمایش, گرفتن برخی از دوستان با هم برای خنده دار تست و سوالات — اما آنها بالا است. که می تواند سرگرم کننده.

آیا شما استفاده از شاهدانه به عنوان بخشی از فرایند خلاق خود را? اگر پس چگونه شما مطمئن شوید که شما لازم نیست وابسته به آن به عنوان یک ابزار خلاق?

آره اما من همچنین فکر می کنم توهم الهام از گیاه شاهدانه است که بسیار قابل توجه است. در ابتدا آن را واقعا کمک می کند تا با پاک کردن موانع و تابوهای و تبدیل شدن راحت تر با خودتان است. دوره های طولانی هوشیاری در طول روز که در آن شما باید متمرکز شود می تواند فقط به عنوان خلاق, اگر نه بیشتر, خلاق, و آنها را به اضافه سود واقعی تمرکز می کنند. اما اجازه دهید من فقط می گویند این را به عنوان کسی که دودی همه صبح امروز در حالی که در حال ویرایش آن را به راحتی می توان پیچیده در فرایند بسته بر روی چه پروژه است.

من تا به حال ظهور پس از سالها پیش که به نظر می رسد احمق در حال حاضر, اما در سال 2011 در طول ماهانه نشان می دهد ما به نام انگور از راد من گفته شد توسط یک همکار کمدین که در او نیست بالا قبل از نشان می دهد به دلیل آن ساخته شده او را مضطرب است. و من درست مثل “اوه شاید به همین دلیل من احساس می کنم واقعا اضطراب در همه زمان ها است.” بنابراین در نهایت شما از آن آگاه شده و ایجاد تغییرات اما اگر شما فقط در یک خیرگی در مجموعه خود را, شما نمی شود بسیار خوب است. شما ممکن است فکر می کنم این خنده دار است, اما شما واقعا فقط صحبت کردن زیاد در یک اتاق. هیچ جوک بنابراین شما را تبدیل به شوخی. اگر آن را یک ترفند فرمت نمایش برای شاهدانه و اگر آن را به درستی اجرا, آنها فوق العاده سرگرم کننده است. اما اگر تولید کننده نمی داند که چه نوع از یک فرد سیگاری یک کمدین است که نسبت به چگونه خنده دار آنها می توانید آن را بد واقعا سریع است.

به عنوان یک شاهدانه کاربر که احتمالا برخی از همدردی برای بودن بیش از حد سنگسار, اما همچنین نشان می دهد تولید که نیاز به اجرای خوب برای موفق شدن, چگونه رویکرد شما همکار کمدین که بیش از حد پخته شود خنده دار است ؟

من از تجربه می دانیم که چگونه است که احساس می کند. مسلما من بهترین فرد را به می دانم که بیش از حد بالا و یا که می تواند رسیدگی به علف های هرز قبل از رفتن روی صحنه, اما من تا دو یا سه بار. Reggie Watts می خواستم خوراکیهای قبل از اولین High Plains, کمدی, جشنواره, بنابراین به عنوان میزبان من او را یک غول سبد خوراکی — پس از آن من نمی بینم او را برای دو روز. بنابراین در روز نشان می دهد من رسیدن به مطمئن شوید که او همه حق است و او می گوید: او کاملا خوب است. سپس هنگامی که آن زمان برای رفتن روی صحنه, او دست خود را بر شانه من زد و به من می گوید: “شخص من به بالا است.” نشان می دهد به کف فروش رسیده و او رفت و آن را لرزاند. چشمان خود را آنقدر بزرگ و او خوردند فقط در مورد همه چیز که در سبد. و او طالب آن است.

چه آن نوع از مواقع اتفاق می افتد در پشت صحنه در نشان می دهد ؟

در سطح دیگر من دیده ام کمدین که در حال سیاه کردن و کشتن. برخی از به یاد داشته باشید مجموعه خود را و آنها خجالت آن, اما آنها هنوز هم همه را به خنده تمام وقت است. تا آنجا که شاهدانه, آره, من فکر می کنم وجود دارد یک عنصر از کمدین که دود تمام وقت و فراموش قطعه از مجموعه خود را. که همچنین می تواند بخشی از عمل هم اگر استفاده درست.

پس از کار در L. A. رسانه ها و کسب و کار در حالی که شما می بینید حشیش تبدیل شدن به یک بخشی از کسب و کار واقعی و جلسات در سرگرمی ، به جای ویسکی در طول یک نشست هستند مفاصل در حال خدمت است ؟

وجود دارد راه بیشتر شبکه های جلسات که در آن حشیش یا مرکزی تم یا بسیار پذیرفته شده است. مجله احزاب مجاور احزاب برای اولین بار اجرا را نشان می دهد و آن را و آن را ممکن است رسما تحریم اما هیچ یک دیوانه در مورد آن وجود دارد. من شده اند به یک ناهار یا شام که در آن جلسه کسی روشن مشترک, اما من تا به حال جلسات متعدد با تصمیم گیرندگان در یک محیط که در آن ما تصمیم به کار با هم بیش از یک مفصل است.

در چه نقطه آیا شما شروع به دیدن شاهدانه تبدیل شدن به یک بزرگتر عامل در سرگرمی ،

از خالص کسب و کار نظر وجود دارد یک فرصت است. شاهدانه شرکت نمی تواند تبلیغ در شیوه سنتی به دلیل قانون فدرال به طوری که آنها را به فرصت برای اسپانسر کنسرت یا کمدی حوادث مانند یکی از من فقط با LivWell در 4/20 به جمع آوری صندوق محلی برای کمدین و باند. آنها می خواهند مناطق جالب چرا که نمی توان آنها را در تلویزیون و آنها قرار بود در رادیو, به طوری که آنها نمی تواند مارک های همان راه است. در هنر محور فضاهای آنها موفقیت بیشتری نسبت به شرکت های بزرگ محور فضاهای. دیدن که کمدی و شاهدانه کسب و کار نوع گرد هم آمدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de