به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه L. A. شهرستان است به مراتب پشت در وعده برای تست هر کس در خانه های سالمندان

یک ماه پس از تعهد برای تست همه ساکنان خانه سالمندان و کارکنان برای رمان coronavirus لس آنجلس مقامات بهداشتی را تکمیل کرده اند و این تلاش تنها در حدود یک سوم از خانه ها و به طور چشمگیری کوچک پشت تست برنامه های.

تغییر ناگهانی — که برای تست فقط یک نمونه کوچک از ساکنان خانه های سالمندان که تا به حال شیوع است — مشخص شده در نامه ای شهرستان مقامات بهداشت فرستاده شده به خانه های سالمندان در هفته گذشته به عنوان مرگ و میر همچنان کوه امکانات در سراسر شهرستان.

مقامات بهداشت در دفاع از این تصمیم به عنوان کارآمد ترین راه برای به دست آوردن سریع رسیدگی در آنچه اتفاق می افتد در خانه. اما برخی از کارشناسان از ترس این حرکت می تواند اجازه می دهد ویروس به ادامه گسترش کشف نشده و در نتیجه بیشتر مرگ و میر در میان یک جمعیت آسیب پذیر است که در حال حاضر سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

این COVID-19 مرگ و میر در شهرستان امکانات مسکونی در صدر 1,000 این هفته با اکثریت قریب به اتفاق در خانه های سالمندان.

تبلیغات

“بیشتر مردم می میرند از لازم است بر اساس این سیاست” دکتر گفت: Michael Wasserman, رئيس جمهور از کالیفرنیا Assn. مراقبت های طولانی مدت پزشکی که نشان دهنده پزشکان و پرستاران و دیگران کار در دراز مدت مراقبت از امکانات.

از زمان شروع این بیماری همه گیر ترین خانه های پرستاری را آزمایش کرده اند تنها ساکنان و کارکنان که علائم نشان می دهد. اما در اواخر مارس به عنوان COVID-19 کشته و نزدیک 300 در L. A. شهرستان امکانات مقامات بهداشتی خود را اعلام کرد مهاجم جدید برنامه برای تست هر کس در تلاش به نوبه خود تیره و تار جزر و مد.

نقطه تست هر کس برای گرفتن افرادی که آلوده می شوند اما نشان می دهد هیچ نشانه ای از جمله کارکنان که کار در چند خانه های پرستاری و می تواند به گسترش این بیماری از مرکز به مرکز.

اما از جمعه شهرستان مقامات تا به حال موفق به تست هر کس در تنها 141 پرستاری ماهر امکانات مقامات بهداشت اذعان کرد. که حدود یک سوم از حدود 400 امکانات در شهرستان ها است.

تبلیغات

همه امکاناتی که در آن همه تست شده اند تا به حال شیوع به گفته مقامات شهرستان.

امکانات با هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 دستور داده شده است که برای تست 10 درصد از ساکنان هر هفته به این امید که کافی خواهد بود برای گرفتن و کنترل شیوع قبل از آن را از دست.

“من فکر می کنم این یک حرکت عاقلانه است. آن را واقعا به معنای به ما اجازه می دهد برای انجام تا آنجا که ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” شهرستان سلامت مدیر باربارا فرر گفت: در جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه. او افزود که هر کس می خواهد آزمایش در هر خانه سالمندان اگر یک مورد تبدیل در نمونه است.

فرر وعده دور اول تست کامل خواهد بود در خانه با شیوع بیماری شناخته شده هفته آینده.

تبلیغات

Wasserman, که همچنین مدیر پزشکی در یک خانه سالمندان در اسپرک گفت: رویکرد جدید معنی ندارد.

“بیایید می گویند شما باید 100 نفر در یک مرکز و تست کنید هر کس و پیدا کردن که پنج مثبت هستند. خوب شما می توانید چیزی در مورد آن” واسرمن گفت. ساکنان را قرنطینه و کارکنان را به خانه فرستاده و یا اختصاص داده شده به کار تنها با ساکنان که خود نیز آزمایش مثبت است.

اما اگر شما تست تنها یک نمونه کوچک از ساکنان و زحمت به آزمون کارکنان شما ملزم به دست مثبت موارد واسرمن گفت. اعضای هیات با این ویروس آلوده خواهد شد “را به کار و شما در حال رفتن به یک شیوع در دست خود را” واسرمن گفت.

شارلین Harrington استاد ممتاز بازنشسته در دانشگاه سان فرانسیسکو دانشکده پرستاری که مورد مطالعه خانه های پرستاری پس از سال 1980 گفت: “این خوب نیست فقط برای تست کسانی که در آن وجود دارد شیوع دلیل آن است که خیلی دیر شده توسط ویروس را در سراسر تسهیلات است.”

تبلیغات

شهرستان “نیاز به حکم تست دو بار در هفته در همه خانه ها که اصلا به شیوع بیش از حد به منظور منزوی کردن کارکنان و ساکنان قبل از آن گسترش می یابد.”

روشن نیست که چرا این شهرستان تغییر رویکرد خود را. کارشناسان می گویند ترس از تبلیغات و هزینه های آزمایش شده می تواند عوامل است.

اولین دور از آزمون تمام کارکنان و ساکنان در حال انجام است توسط بخش بدون هیچ هزینه به خانه های سالمندان با توجه به نامه. امکانات توصیه شد به قرارداد تجاری با آزمایشگاه به صورت مداوم تست — احتمالا در خانه سالمندان هزینه.

که یک نگرانی برای صاحبان تسهیلات. آزمون هزینه ای در حدود 150 $در هر طبق آخرین برآورد های آمریکایی مراقبت های بهداشتی Assn., که نشان دهنده خانه های سالمندان. آن را هزینه $36 میلیون به آزمون بیش از 240,000 ساکنان خانه سالمندان و کارکنان در کالیفرنیا خبر داد.

تبلیغات

دکتر مانوئل Eskildsen که می آموزد در بخش طب سالمندان در UCLA و با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک برای یک شبکه ای از خانه های سالمندان نیز معتقد است: “پیشرفت قابل توجه در تست حتی در هفته گذشته است.

خانه سالمندان اپراتورها در ابتدا نگران کلاله از کشف یک COVID-19 مورد و پیچ در پیچ در شهرستان لیست شیوع است. تک بدون علامت مورد می تواند یک خانه مارک به عنوان یک HLB-19 تسهیلات که ناراحت اعضای خانواده و کارکنان مضطرب است.

آن را نیز صدمه دیده و کسب و کار.

“من یکی از تسهیلات در نظر داشته باشید که تا به حال یک زمان واقعا دشوار با ارجاع پس از آنها تبدیل شده تا چهار یا پنج مثبت” Eskildsen گفت.

تبلیغات

که در واقع “یک پیروزی” Eskildsen گفت: به دلیل آن اجازه خانه برای منزوی کردن موارد و کنترل آنچه که می توانست یک شیوع بدون تست. “اما آنها هنوز هم تا به حال که بوی مورد آنها” Eskildsen گفت: با اشاره به پتانسیل تبلیغات منفی.

این hesitance از خانه سالمندان اپراتورها برای انجام تست و مقامات بهداشت عمومی به تقاضای آن را ترک کرده است طرفداران برای سالمندان شفاعت برای swifter عمل است.

“این شرم آور است که این شهرستان را یک قدم به عقب بر تست در زمانی که ده ها تن از ساکنان خانه سالمندان در حال مرگ هستند از coronavirus تقریبا هر روز” گفت: Michael Connors سخنگوی کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “بدون تست ویروس خود ادامه خواهد داد به خشم از طریق پرستاری امکانات و کشتن بسیاری از ساکنان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>