بازرس کل برای لس آنجلس کلانتر را حکم پرونده مربوط به سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت به عنوان بخشی از یک تحقیق که آیا کلانتر الکس بیانوبا پوشش های از عکس های گرافیکی توسط نمایندگان در صحنه است.

آیا بیانوبا خواهد شد و مطابق با حکم و مجاز دوشنبه توسط کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون یک سوال باز است.

او به مبارزه طلبیده دیگر احضاریه به شهادت قبل از این کمیسیون روز شنبه در مورد شیوع کروناویروس در زندان های شهرستان به جای ارسال یک دستیار کلانتر. طرفداران و کمیسیون مطرح کرده اند تعدادی از نگرانی در مورد شرایط در این زندان که در آن بیش از 700 زندانی و نزدیک به 200 پرسنل گروه آزمایش مثبت برای ویروس.

این کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به بیانوبا به دادگاه برای اجرای حکم به زندان شهادت. که حکم تایید شده در این ماه بود که برای اولین بار صادر شده توسط کمیسیون تحت یک رای گیری ابتکار عمل اندازه گیری R شدت مورد تایید رای دهندگان در ماه مارس است.

تبلیغات

“من نا امید که کلانتر اساسا تصمیم به سرپیچی قانونی احضاریه سفارش گفت:” کمیسیون پریسیلا Ocen. “آن را دلسرد کننده هنگامی که شما اجرای قانون نیست پس از دیدگاه من قانون است.”

در یک کنفرانس خبری این هفته بیانوبا سوال اختیارات قانونی پشت احضاریه. او به نام حکم برای برایانت سقوط سوابق “یک مثال خوب از نفس بیش از حد” و گفت: بازرس کل تا به حال هیچ قدرت به تقاضای آنها.

پس از جلسه روز پنجشنبه او با صدور بیانیه ای گفت که معاون کلانتر ظاهر راضی احضاریه برای شهادت او. این حکم است و نه از نظر قانونی قابل اجرا او اضافه شده و همه چیز این کمیسیون است که به عنوان در دسترس است در وب سایت خود را.

“احضاریه صادر شد به من ظرفیت رسمی خود را به عنوان کلانتر و به عنوان چنین نیست تماس بگیرید برای شخصی من ظاهر” بیانیه ای گفت:. “به عنوان استاندارد در عمل من فرستاده ترین فرد آگاه در محل. اندازه گیری تحقیق شامل انتظامی و/یا ایراد ساز.”

تبلیغات

موارد و سوابق subpoenaed توسط بازرس کل حداکثر شکارچی مربوط به برایانت تحقیق شامل تلفن های همراه استفاده می شود برای گرفتن عکس در محل سقوط در کالاباساس این هویت از همه در حال حاضر هنگامی که دستور داده شد به حذف عکس ها و دپارتمان ایمیل و پیام های متنی در مورد دست زدن به این حادثه.

همراه با بازنشسته لیکرز ستاره هشت نفر دیگر کشته در تصادف: برایانت 13-year-old daughter Gianna; Christina Mauser; Payton و سارا چستر; جان کری و الهام Altobelli; و خلبان Ara Zobayan.

شکارچی که با هیئت مدیره شهرستان سرپرستان طولانی در حال اجرا دشمنی با بیانوبا گفته شده است نظارت بخش تحقیقات داخلی به عکس های حادثه.

کلانتر مقامات اجازه داده اند او را به نقد و بررسی redacted اسناد اما او شده است قادر به نگه داشتن هر گونه کپی شکارچی گفت: در پنج جلسه کمیسیون.

تبلیغات

و نه کلانتر به نظر می رسد به بررسی هر یک نقش خود او ممکن است در پوشش این حادثه.

“آن را شامل نمی شود قوی تحقیق و تفحص از خودش که نباید به هر کسی” شکارچی گفت.

برایانت بیوه, ونسا برایانت ثبت شده است ادعا می کنند در برابر کلانتر بیش از به اشتراک گذاری عکس ها ادعا که “هیچ کمتر از هشت معاونین کلانتر شد و در صحنه خوراکی تلفن همراه, عکس از کودکان مرده پدر و مادر و مربیان” برای استفاده شخصی خود.

ادعای تماس بخش در واکنش به حادثه “به شدت ناکافی است.”

تبلیغات

بار اول بود که به گزارش کلانتر مقامات بی سر و صدا به دستور زیردستان به حذف هر گونه عکس از صحنه تصادف پس از یک شهروند شکایت کرده است که یک معاون بود نشان دادن تصاویر وحشتناک در نورواک نوار.

در این روز پس از Jan. 26 تصادف نمایندگان دستور داده شد به گزارش بخش کلانتر را از دست داده و تپه ایستگاه و گفته است که اگر آنها را پاک و حذف عکس ها آنها را نمی خواهد چهره نظم و انضباط با توجه به منابع.

بیانوبا خواهد شد که 21 روز برای پاسخ به احضاریه.

“من احساس کمی uninspired که این احضاریه در حال رفتن به محل کار, اما آنها ما را تنها راه چاره در حال حاضر” نظارت کمیسیون رئیس پاتریشیا Giggans گفت: پس از جلسه روز پنجشنبه.

تبلیغات

دستیار کلانتر بروس تعقیب که مسئول نظارت بر زندان شهادت در بیانوبا محل پنج شنبه.

زندانی جمعیت است فقط تحت 12,000 پایین 32% از قبل از همه گیر پس از سطح پایین مجرم بودند منتشر شد در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس تعقیب گفت.

تعقیب اذعان کرد که بدون خشونت و پزشکی آسیب پذیر زندانیان هنوز در زندان است و کم کردن جمعیت بود یک کار در حال پیشرفت است.

زندان خانه بیش از 2000 زندانی که سن و یا موجود و شرایط سلامت آنها را به خصوص آسیب پذیر است. حدود 5,400 زندانیان در انتظار محاکمه بیش از 1100 به عنوان طبقه بندی شده بدون خشونت تعقیب گفت.

تبلیغات

حتی با کمتر زندانیان اجتماعی فاصله در زندان است مشکل او گفت: — برخی از تختخواب سه گانه به عنوان مثال پیچ به کف.

Coronavirus تست از جمله از زندانیان بدون علائم بوده است ramping تا با هدف تست همه چیس گفت. آزمون داوطلبانه و برخی از زندانیان در حال حاضر, اما تست به پایان رسید در زنان زندان روز شنبه و در ادامه در مردان امکانات.

شکارچی گفت: تجزیه و تحلیل یک خوابگاه 67 زندانیان پیدا کردن که 40 آزمایش مثبت برای coronavirus و 43 به نظر می رسد برای دیدار با معیارهای اولیه برای انتشار.

“من آرزو می کنم کلانتر در اینجا بود و است که چرا من می خواهم به بحث در مورد مسائل بحرانی,” شکارچی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de