آسیا امروز: هند, موارد, افزایش, دوباره, چین باز می شود کنگره

بانکوک (AP) — هند گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش ویروس موارد جمعه پیش از سرگیری پروازهای داخلی پس از دو ماه توقف.

این 6,088 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته صورت گرفت کل آن به 118,447. مرگ و میر افزایش به 3,583 در حالی که بیش از 48000 نفر بهبود یافته اند, با توجه به وزارت بهداشت.

ماهاراشترا همچنان به بدترین تحت تاثیر دولت در هند با بیش از 41,000 موارد است. تعداد مرگ و میر در کشور افزایش یافت به 1,454 بالاترین در کشور است.

هند 11th اکثر موارد تایید شده در جهان است. آن کاسته است در سراسر کشور خود را مستند به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی و به کشورهای قدرت بیشتری به مجموعه مرحله بعدی reopenings. برخی از پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد شد در روز دوشنبه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— جدید کره جنوبی مورد: کره جنوبی گزارش 20 مورد جدید به عنوان مقامات درهم به بنیادی انتقال به مدارس به تدریج بازگشایی شده است. ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه به ارمغان آورد و ملی در مجموع به 11,142 موارد و 264 مرگ و میر. کره جنوبی موفق به ایجاد ثبات در عفونت با تهاجمی ردیابی و آزمایش است. آن مدارس شروع بازگشایی روز شنبه هر چند ده ها تن در اینچئون در نزدیکی سئول فرستاده دانش آموزان در بازگشت به خانه پس از آزمایش مثبت است. بیشتر دانش آموزان برای بازگشت به مدارس در هفته آینده. در همین حال مقامات بهداشت و درمان در حال بررسی امکان استفاده از اپل و گوگل جدید تکنولوژی گوشی های هوشمند که به طور خودکار به اطلاع کاربران زمانی که آنها آمده اند که به افراد آلوده. اما مقامات می گویند مشخص نیست که آیا بلوتوث مبتنی بر نرم افزار را به طور معنی داری افزایش این کشور تکنولوژی محور مبارزه با COVID-19 که در آن سلامت کارگران را به شدت استفاده می شود تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری ثبت و نظارت ویدئوها را برای ردیابی و جداسازی ویروس های بالقوه حامل.

— چین به کنگره باز می شود: چین گزارش چهار مورد تأیید از جمله دو در شمال شرق استان جیلین است که دیده می شود چین آخرین شیوع. یکی دیگر از 372 مردم در انزوا و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم; 82 نفر همچنان در بیمارستان بستری است. این موارد جدید آمده به چین باز می شود به تعویق افتاد جلسه از آن تشریفاتی مجلس ملی است که برگزار می شود تا حد زیادی در پشت درهای بسته در پکن برای جلوگیری از عبور عفونت چین به دنبال جلوگیری از موج دوم از موارد. این کشور گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر در میان 82,971 موارد است.

— LI سیاهی پیشرفت: لی کچیانگ نخست وزیر چین می گوید چین ساخته شده جامد پیشرفت در مبارزه با شیوع کروناویروس اما باید “دو چندان کردن تلاش های ما برای به حداقل رساندن ضرر و زیان … و تحقق اهداف و وظایف برای توسعه اقتصادی و اجتماعی در این سال است.” در آدرس خود را سهشنبه به جلسه سالانه چین تشریفاتی مجلس Li به نام شیوع “بیشترین چالش اضطراری برای بهداشت عمومی در چین مواجه شده است پس از تاسیس جمهوری خلق” در سال 1949. او گفت: چین مایل به تقویت همکاری با کشورهای دیگر در مقابله با ویروس “حمایت از سیستم بین المللی با سازمان ملل متحد در هسته و یک نظم بین المللی بر اساس قوانین بین المللی است.” ایالات متحده به طور خاص شده است بسیار مهم چین را از دست داده و اولیه شیوع ویروس در شهر ووهان و به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی تا حدی بیش از آنچه در آن می گوید این است که یک نرم افزار-چین تعصب.

— رستوران قوانین کاهش: رهبران استرالیا پرجمعیت ترین ایالت در حال افزایش حداکثر تعداد مشتریان که در رستوران صندلی می تواند از 10 به 50 از 1 ژوئن. نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: رزرو خواهد بود محدود به احزاب از 10 نفر که تعداد مشتری در حال افزایش برای رستوران ها و کافه ها و بارها. محدودیت های متفاوت در سراسر استرالیا هشت متحده و سرزمین های, اما, New South Wales, تنظیم اجازه می دهد تا بزرگترین رستوران تعداد مشتری. نیو ساوت ولز و همسایه ویکتوریا هیچ محدودیتی در عبور از مرزهای دولتی و استرالیا بیشترین تعداد COVID-19 عفونت. تمام کشورهای دیگر محدود کردن مرزهای خود را. بنابراین آیا این Northern Territory, اما, Australian Capital Territory نمی کند. Berejiklian می خواهد مرزهای باز به بیشتر تحریک او اقتصاد دولتی اما رهبران همسایه کوئینزلند دولت می گویند که نمی خواهد رخ می دهد در حالی که نیو ساوت ولز همچنان به رکورد جدید عفونت. استرالیا ثبت کرده است 7,081 موارد COVID-19 و 100 نفر از بیماران فوت کرده اند.

— کشتی های کروز ممنوع: استرالیا تمدید ممنوعیت آن در کشتی کروز بازدیدکننده داشته است برای بیشتر از سه ماه تا سپتامبر. 17 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. استرالیا مرزی نیروی در روز جمعه اعلام کرد که گسترش تحریم آغاز شد که مارس 27 وقتی 28 کشتی های کروز در آبهای استرالیا. هر کشتی کروز قادر به حمل بیش از 100 مسافر ممنوع است از عامل در کشور است. شیوع بیماری های مرتبط با کشتی های کروز و مراقبت از سالمندان خانه ثابت کرده اند کشنده ترین در استرالیا.

— مالزی رهبر آزمایش ویروس: نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین تست شد برای coronavirus روز جمعه پس از یک مقام رسمی در یک نشست او به ریاست روز چهارشنبه مبتلا به این بیماری است. نخست وزیر ترکیه گفت: Muhyiddin یک بازمانده سرطان آزمایش منفی برای این ویروس را رعایت 14 روز در قرنطینه. آن گفت: همه مقامات دیگر در این نشست نیز دستور داده شده است به آزمایش می شود و به قرنطینه خود را. آن گفت: سخت سلامت اقدامات و اجتماعی فاصله در حال تمرین در تمام جلسات در دفتر نخست وزیر است. مالزی گزارش شده 7,137 عفونت و 115 مرگ و میر. اکثر کسب و کار بازگشایی پس از یک ویروس مستند در اواسط ماه مارس اما تجمع جرم و بین دولت سفر هنوز هم ممنوع است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de