آسیا امروز: برخی از مدارس بسته دوباره چین باز می شود کنگره

بانکوک (AP) — کره جنوبی گزارش 20 مورد جدید از coronavirus از جمله نه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال آنها به عنوان ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 11,142 موارد و 264 مرگ و میر. نه دیگر تازه موارد مربوط به ورود بین المللی.

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس است اما از آنجا موفق به ایجاد ثبات در عفونت با تهاجمی ردیابی و آزمایش است. مقامات کاسته اجتماعی فاصله اقدامات و آغاز بازگشایی مدارس و آغاز با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

اما دانش آموزان در ده ها تن از مدارس در اینچئون در نزدیکی سئول فرستاده شد, بازگشت به خانه پس از برخی از آنها آزمایش مثبت پس از بازدید از اتاق کارائوکه و یا در نظر گرفتن کلاس های خصوصی از یک ویروس حامل.

در مه 27, از آن خواهد شد دبیرستان juniors, دبیرستان, سالمندان, ابتدایی اول و دوم و کلاس و kindergartners. بیشتر reopenings برنامه ریزی شده در ژوئن 3 و 8.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک ضد ویروس نشست روز جمعه التماس کرد که مردم از مراجعه به اتاق کارائوکه و یا بازی های کامپیوتری مراکز در نزدیکی مدارس برای کاهش عفونت خطرات برای دانش آموزان است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین به کنگره باز می شود: چین گزارش چهار مورد تأیید از جمله دو در شمال شرق استان جیلین است که دیده می شود چین آخرین شیوع. یکی دیگر از 372 مردم در انزوا و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم; 82 نفر همچنان در بیمارستان تحت درمان COVID-19. این موارد جدید آمده به چین باز می شود به تعویق افتاد جلسه از آن تشریفاتی مجلس ملی است که برگزار می شود تا حد زیادی در پشت درهای بسته در پکن برای جلوگیری از عبور عفونت چین به دنبال جلوگیری از موج دوم از موارد. این کشور گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,971 موارد است.

— کشتی های کروز ممنوع: استرالیا تمدید ممنوعیت آن در کشتی کروز بازدیدکننده داشته است برای بیشتر از سه ماه تا سپتامبر. 17 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. استرالیا مرزی نیروی در روز جمعه اعلام کرد که گسترش تحریم آغاز شد که مارس 27 وقتی 28 کشتی های کروز در آبهای استرالیا. هر کشتی کروز قادر به حمل بیش از 100 مسافر ممنوع است از عامل کشتی در کشور است. شیوع بیماری های مرتبط با کشتی های کروز و مراقبت از سالمندان خانه ثابت کرده اند کشنده ترین در استرالیا. استرالیا ثبت کرده است 7,081 موارد COVID-19 و 100 نفر از بیماران فوت کرده اند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net