سهام بسته گسترده پایین تر در وال استریت پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن بیشتر داده های اقتصادی آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و دیگر flareup در تنش بین ایالات متحده و چین است.

S&P 500 با کاهش 0.8% ریختن برخی از دستاوردهای آن ساخته شده در یک جامد تجمع یک روز قبل از آن اگر چه از آن باقی مانده در مسیر تا پایان هفته به شدت بالاتر است. بازده اوراق قرضه مخلوط شد. قیمت نفت بسته شده بالاتر گسترش یک رشته از دستاوردهای.

فن آوری و بهداشت و درمان سهام در زمان برخی از سنگین ترین زیان. تنها بخش صنعتی سهام eked کردن به دست آورید. Homebuilders در ضمن نقل مکان به طور گسترده بالاتر گسترش گروه های جامد تجمع این ماه است.

“این واقعا به نظر می رسد کمی از ضعف پیش از تعطیلات طولانی آخر هفته” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی. بازارهای ایالات متحده خواهد بود بسته شنبه برای روز یادبود.

S&P 500 تضعیف 23.10 امتیاز به 2,948.51. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 101.78 امتیاز یا 0.4% به 24,474.12. شاخص Nasdaq composite با از دست 90.90 امتیاز یا 1% به 9,284.88. کوچک-سهام شرکت که باید بریده بزرگترین دستاوردهای این هفته bucked روند رو به پایین. این رشد شاخص راسل 2000 تا 0.63 امتیاز کمتر از 0.1% به 1,347.56.

فروش آزمایشی بود اما به دست آورده حرکت به عنوان روز پیشرفت است. در ابتدا معامله گران در واکنش به خبری که در کاخ سفید صادر کرد, گزارش, حمله اقتصادی چین و سیاست های نظامی و نقض حقوق بشر است. به گزارش گسترش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کنید-سخت شعارهای او امیدوار است که طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان در مورد عصبانی چین را از دست داده و این بیماری شیوع.

در همین حال وزارت امور خارجه اعلام کرد که تا به حال مورد تایید فروش پیشرفته اژدر به تایوانی نظامی یک حرکت مطمئن شوید که برای جلب ملامت از پکن که در رابطه با این جزیره به عنوان یک تبادل نظر گردید.

دولت در آخرین هفته عکس فوری از برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری کمک نمی کند. وزارت کار گفت: بیش از 2.4 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته. تمام گفته های در حال اجرا در مجموع آمریکایی که شغل خود را از دست در دو ماه پس از coronavirus منجر به نزدیکی shutdown از اقتصاد است و با صعود به 38.6 میلیون.

با وجود یک هفته ناهموار پس از اتمام وال استریت است که در مسیر به جبران ضرر و زیان خود را از هفته گذشته در میان امید برای بهبود اقتصادی ایالات متحده در نیمه دوم سال و خوش بینی در مورد بالقوه واکسن برای COVID-19. قوی تجمع روز دوشنبه معکوس تمام بازار ضرر و زیان برای این ماه است. این شاخص هنوز پایین حدود 13 درصد از آن در ماه فوریه است.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی که اقتصاد و سود شرکت خواهد شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس به آمریکا و کشورهای سراسر جهان به آرامی باز کردن دوباره. اما نگرانی باقی می ماند که آرامش بخش از اقامت در خانه حکم و بازگشایی کسب و کار می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت های بالقوه طلوع در موج دیگری از خاموش شدن ناگهانی.

“واضح است که همه ما در حال رفتن به پیش بینی که چگونه همه چیز به آرامی شروع به باز کردن تا ببینید دقیقا چه اتفاقی می افتد با موارد بیش از چند هفته آینده,” Detrick گفت.

انجمن ملی از Realtors گفت: خرید و فروش که قبلا اشغال خانه های ایالات متحده فرو 17.8 درصد در ماه آوریل به بازار مسکن باقی مانده است hobbled توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی. بدبینی گزارش نمی صدمه دیده homebuilder سهام که صعود گسترده. این عقب نشینی در فروش آمد به عنوان موجودی از خواص در بازار کاهش یافت و به پایین ترین رکورد در ماه گذشته. یک قطره در خانه ها برای فروش به نفع سازندگان دلیل آن را نشان دهنده رقابت کمتر است. در ضمن فردی مک گفت: نرخ وام مسکن کاسته در این هفته یکی دیگر از روند مطلوب برای سازندگان. KB Home led این بخش به دست آوردن 5.2%.

قیمت نفت بسته شده بالاتر برای ششمین روز روز در یک ردیف. معیار آمریکا نفت خام برای تحویل ژوئیه افزایش یافت 43 سنت یا 1.3% به حل و فصل در $33.92 در هر بشکه رسید. جولای برنت و نفت خام با استاندارد جهانی به دست آورد 31 سنت یا 0.9% افزایش به $36.06 در هر بشکه رسید.

نفت خام از آغاز سال در حدود 60 دلار در هر بشکه کاهش یافت اما در اوایل سال جاری به عنوان تقاضا غرق شد با توجه به گسترده سفر و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی مربوط به کوروناویروس. قیمت افزایش یافته است در این ماه به عنوان تولید کننده نفت سازمان ملل کاهش در خروجی و تدریجی بازگشایی اقتصاد در سراسر جهان رانده اند تا تقاضا.

اوراق قرضه بازده مخلوط شد. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که شاخصی برای نرخ بهره در بسیاری از وام های مصرف کننده کاهش یافت و به 0.66% از 0.68% اواخر روز چهارشنبه.

شاخص های سهام اروپا بسته گسترده پایین تر پس از ریختن برخی از سود. بازارهای سهام آسیا به پایان رسید و پایین تر است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de