پس از بیش از یک دهه تاخیر وزارت امور انرژی گفت: آن را به زودی از سر پاکسازی محیط زیست در سابق هسته ای و موشک موتور تست سایت در تپه شهرستان ونتورا.

روز چهارشنبه سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت کالیفرنیا از مواد سمی کنترل اعلام رضایت منظور تخریب 10 دولت متعلق به ساختمان از جمله چند تا از ترین های آلوده در سانتا سوزانا زمینه آزمایشگاه خارج Simi Valley.

آلاینده سایت آزمون را پوشش می دهد 2,850 هکتار و نقش تعیین کننده ای در توسعه آپولو و شاتل فضایی برنامه های خود را. در سال 1959 در آن صحنه یک حادثه هسته ای و اخیرا آن نقطه جرقه زنی برای 2018 Woolsey آتش که ناشی از خرابی در هر دو ونتورا و لس آنجلس بوده است.

تبلیغات

“رئیس جمهور تهمت رهبری وزارت انرژی متعهد به ساخت و پیشرفت های قابل توجهی به طور معنی داری آدرس زیست محیطی میراث چالش از چند دهه از جنگ سرد دوران دولت تحقیقات گفت:” وزیر انرژی دن Brouillette. “این توافق گام مهمی است که نشان می دهد که چگونه سازمان حفاظت محیط زیست و کالیفرنیا می تواند همکاری را گامي سایت به آن final پاکسازی و تکمیل است.”

گامي مخفف انرژی مهندسی تکنولوژی مرکز یک دولت خاص متعلق به اموال در زمینه بزرگتر آزمایشگاه است که توسعه تکنولوژی در حمایت از ایالات متحده آمریکا هسته ای و برنامه های فضایی در دوران جنگ سرد.

“امروز اقدامات برای پاک کردن این سایت سمی هستند در نتیجه از مهم همکاری بین کالیفرنیا و دپارتمان انرژی ایالات متحده است که تا حد زیادی بهره مند از درگیری های شخصی از سازمان حفاظت محیط زیست وزیر دن Brouillette و وزیر سابق ریک پری” گفت: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. “جوامع اطراف آن باید منتظر یک زمان طولانی برای اقدام قاطع در سانتا سوزانا زمینه آزمایشگاه و امروز به منظور نشان دهنده یک روش جدید و مهم فصل نسبت به پاکسازی کامل.”

عضویت در خبرنامه

ما اقیانوس است. ما زمین های عمومی. آینده ما است.

دریافت نقطه جوش جدید ما عضویت در خبرنامه, بررسی تغییر آب و هوا و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

10 ساختمان میله میله برای تخریب شامل سابق مواد رادیواکتیو دست زدن به تاسیسات پیچیده مورد استفاده برای پردازش بسته بندی و حمل و نقل رادیو اکتیو و مخلوط پسماندهای خطرناک. ساختمان های غیر فعال شد از سال 1999 تا 2001.

“DOE را از دور ساختمان تخریب باقی مانده در مجوز و اجازه و اختیار امکانات در خارج ایالت کالیفرنیا” آژانس گفت. “سازمان حفاظت محیط زیست ادامه خواهد داد به کار با دولت نسبت به فرآیندهای حذف باقی مانده سازمان حفاظت محیط زیست متعلق به ساختمان و نسبت به پاکسازی خاک و آب های زیرزمینی در سایت.”

“این یک گام مهم رو به جلو در پاکسازی این مهم سایت” کالیفرنیا گفت: حفاظت از محیط زیست, منشی, Jared Blumenfeld. “ما به اشتراک گذاری این جامعه نگرانی در مورد امکان انتشار آلودگی از این منطقه و اعتباری فدرال وزارت نیرو برای کار مشترک برای حذف ساختمان و تکمیل این عمل است.”

تبلیغات

مقامات وزارت امور خارجه گفت: رضایت جهت شد در راستای تلاش برای جلوگیری و کاهش اثرات آتش سوزی. در صورت آتش سوزی به دنبال بارش شدید باران رو به وخامت ساختمان به طور بالقوه می تواند انتشار آلودگی است که می تواند راه اندازی سایت, مقامات گفت. این اقدام موقت حذف خواهد شد در نتیجه از بالای سطح زمین بخشهایی از ساختمان ها است.

سازمان حفاظت محیط زیست یکی از سه طرف مسئول برای پاکسازی در زمینه آزمایشگاه های. بوئینگ صاحب بسیاری از آن را در حالی که ناسا همچنین دارای یک بخش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net