در طول coronavirus کارگران مهاجر باید انتخاب بین چک و یا سلامت

هر روز در حال حاضر لوپز ممکن است مجبور به حرکت به گاراژ خود به خود شده است.

منطقه خلیج پزشکی تکنسین تعمیر و نگهداری را بدست آورده $27 ساعت نقاشی و تعمیر اتاق ها و راهروها در درمانگاه ها و بیمارستان ها کار قرار می دهد که او در معرض خطر بالا برای ابتلا به این رمان coronavirus.

برای چند هفته گذشته او مشغول به کار در یک مرکز پزشکی برای بیماران مبتلا به سرطان که در آن او معتقد است که خطر عفونت کمتر است. هر چند به طور موقت کار است که یک تغییر خوشایند از جایی که او کار می کرد تا اواخر ماه مارس: یک بزرگ منطقه خلیج بیمارستان پرتکاپو با COVID-19 بيمار. اما لوپز agonizes مورد در نهایت نیاز به بازگشت به آن بیمارستان است.

“وجود دارد فقط هر گزینه برای کسی در شرایط من گفت:” 51 ساله مهاجر از مکزیک زندگی می کند که در سن خوزه است و در این کشور غیر قانونی است. او خواسته است که خود را کامل هویت نام بیمارستان و کارفرمای خود نمی بود چرا که او از ترس عواقب.

تبلیغات

لوپز دیابت قرار می دهد که او را در معرض خطر مبتلا به عوارض جدی و مرگ اگر او قرارداد COVID-19. همسرش خانه دار است که از کار به دلیل بیماری همه گیر. او به پرداخت صورتحساب است یک خانواده به خوراک و $3,000 اجاره ماهانه. عدم وجود خود را از وضعیت حقوقی فرزندان او را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر امداد تلاش می کند و او را فاقد شرایط لازم برای بیکاری کالیفرنیا.

به عنوان یک نتیجه او و میلیون ها نفر از دیگر کارگران مانند او چهره غم انگیز انتخاب: تباهی مالی و یا به خطر انداختن سلامت خود و احتمالا زندگی خود را.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رشد می کند آمریکایی ها به طور فزاینده ای با تکیه بر دستمزد پایین کارگران برای برداشت محصولات ارائه مراقبت های پزشکی ارائه مواد غذایی و انجام دیگر ضروری شغل. بسیاری از این کارگران در این کشور به طور غیرقانونی بخشی از برآورد نیروی کار از 7 میلیون نفر از کارگران بدون وضعیت قانونی. حداقل 1 میلیون در حال farmworkers.

حتی به عنوان نیاز برای این نوع از کارگران افزایش یافته است و در طول همه گیر کاخ سفید همچنان به فشار سیاست های مهاجرتی که عملا تعطیل ورود خارجی ها به خصوص پناهجویان.

تبلیغات

در مارس رئیس جمهور تهمت امضا بیانیه که برخی از بلوک های خارجی که در حال حاضر نیست ویزا و یا دیگر مدارک سفر از ورود به کشور. این شامل گسترده معافیت برای چند دسته از کارگران خارجی و کارفرمایان از سرمایه گذاران برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و همچنین همسران و فرزندان.

با وجود پرداخت میلیاردها دلار مالیات ایالتی و محلی بسیاری از کارگران مهاجر تلقی ضروری نیست باید معتبر شماره امنیت اجتماعی و در نتیجه مسدود شده از دریافت اکثر فدرال کمک های مالی از جمله بیمه بیکاری و پرداخت نقدی ارائه شده به عنوان بخشی از دولت تاریخی $2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

مهاجر طرفداران حقوق و دیگر منتقدان می گویند که برگ برنده دولت حاضر به کمک به این کارگران به طور مستقیم در هر راه قابل توجهی در طول همه گیر بسیاری از ترک بدون ایمنی مالی خالص فراهم شده برای اکثر آمریکایی ها.

تبلیغات

“مهاجران وجود دارد حصول اطمینان از اقتصاد ما همچنان به کار” گفت: خاویر هرناندز مدیر داخلی ائتلاف برای عدالت مهاجر است که ساخته شده از چندین سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت جامعه مهاجر در امپراتوری درون مرزی.

“در این لحظه از بحران, ما درخواست مهاجران برای قرار دادن خود در معرض خطر” هرناندز ادامه داد. “در عین حال ما آنها را انکار خود را به بشریت کرد و گفت: ‘شما نیاز به کار می کنند اما ما نمی خواهد بود قادر به مراقبت از شما را هنگامی که شما به آن نیاز دارید.’ “

در کالیفرنیا مهاجران هستند که در این کشور غیر قانونی را تشکیل می دهند حدود 10 درصد از دولت نیروی کار با توجه به 2017 اطلاعات وارد شده توسط موسسه سیاست کالیفرنیا. 1.75 میلیون کارگران غیر مجاز هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی در ارائه خدمات ضروری از قبیل بهداشت و درمان, مواد غذایی و ساخت و ساز.

در حال حاضر مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی که در کالیفرنیا زندگی می کنند می توانید برای درخواست دولت از کار افتادگی بیمه, پرداخت, خانواده ترک و جبران خسارت کارگران و اگر آنها از دست دادن شغل خود را به دلیل آنها بیمار هستند و یا قرنطینه.

تبلیغات

در مارس Gov. گاوین Newsom همچنین اعلام کرد $125 میلیون امداد تلاش برای مهاجران بدون وضعیت قانونی نهفته coronavirus. پیشنهاد ارائه خواهد شد $500, نقدی, کمک های مالی برای افرادی که در این کشور به طور غیر قانونی و به $1,000 برای خانواده ها. ایالات متحده باز کردن برنامه های این هفته است. روز اول بود و پر هرج و مرج با تاخیر طولانی توفنده وب سایت ها و آب گرفتگی خطوط تلفن.

فعالان را درهم برای جمع آوری کمک های مالی برای صندوق خیریه اما این منابع محدود هستند. در اواخر ماه آوریل ساحل طولانی مهاجر ائتلاف حقوق دریافت بیش از 200 ارسالی برای کمک های کوچک در سه ساعت پس از باز کردن برنامه های کاربردی برای خانواده های مهاجر.

دیگر سازمان های غیر انتفاعی مانند ملی داخلی کارگران داد و مهاجر همسایه صندوق هنوز پذیرش برنامه های کاربردی برای کارگران مهاجر اما کمک های مالی کوچک هستند اعم بین 400 $و $500.

بسیاری از طرفداران و ارائه دهندگان خدمات می گویند بیشتر باید انجام شود. آنها در حال هل دادن برای کنگره به تصویب قهرمانان, قانون جدید $3 تریلیون دلار coronavirus پاسخ لایحه معرفی شده توسط دموکرات ها که شامل محرک برای پرداخت تمام مالیات دهندگان صرف نظر از وضعیت مهاجرت. آن را نیز شامل COVID-19 تست درمان و آینده واکسن پوشش برای همه از جمله مردم در کشور بدون وضعیت قانونی.

تبلیغات

پیشنهاد شده است ملاقات با swift مخالفت با بسیاری از جمهوری خواهان و گروه ها به دنبال محدود کردن هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت. Roy H. Beck که سر اعداد و ایالات متحده آمریکا و قدرتمند ملی حمایت از گروه های مخالف مهاجرت, به نام لایحه “شرم آور است.”

“به جای تمرکز بر کمک به 33 میلیون بیکار آمریکایی ها برای بازگشت به کار به اصطلاح قهرمانان عمل با استفاده از COVID-19 pandemic به عفو و پرداخت نقدی به غیر قانونی کارگران خارجی در ایالات متحده” بک گفت: در یک بیانیه آماده.

به عنوان قانونگذاران هش کردن لایحه لوپز, ساخت دقیق محاسبات.

ترک شغل خود را یک گزینه نیست. او و خانواده اش در حال حاضر باریک پایین بسیاری از هزینه های خود را. خانواده قطع شده است اکثر گوشت را از رژیم غذایی خود را به دلیل آن است که بیش از حد گران است.

تبلیغات

“ما در حال تلاش برای صرفه جویی در هر پنی” او گفت:.

اما این هنوز کافی نیست. او می داند که او را مجبور به خرد شدن و رفتن به بیمارستان است. او نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس و دادن آن به خانواده اش. بنابراین او را به آمد تا با چیزی است که از یک استراتژی است.

“طرح من یکی به دو هفته گذشته از تعطیلات,” او گفت:. “طرح من است که من را مجبور به حرکت به گاراژ چون من باید برای بازگشت به کار, اما من نیاز به نگه داشتن خانواده من امن است.”

در حال حاضر او محافظت می کند خود را به عنوان مقدار به عنوان او می تواند. او ورزش یک نقاش ماسک, دستکش, مالش مو و پوشش هر زمان که او وارد درمانگاه. او دقیق در مورد شستن دست های خود را. به عنوان به زودی به عنوان او می شود او douses دست خود را در الکل. او باعث می شود مطمئن شوید که به خود مالش و چرخ دنده های دیگر در گاراژ قبل از ورود به خانه خود را.

تبلیغات

با وجود رو به رشد خود را پریشانی او می داند که او خوش شانس است که هنوز هم به کار گرفته شود.

بسیاری دیگر بدون وضعیت قانونی دیده اند شغل خود را از نابودی در چند ماه گذشته خود را ترک فرزندان—برخی از آنها شهروندان آمریکایی — مجبور به مرحله به نگه داشتن خانواده های شناور.

Maribel کروز و خواهرش زندگی می کنند که در طولانی را تا به حال در نقش نان آور. پدر و مادر او هر دو در کشور بدون وضعیت قانونی گذاشته شد از شغل خود به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

کروز, 30, یک ذینفع اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه که اجازه می دهد تا او و بیش از 700 ، 000 جوانان که در کشور بدون وضعیت قانونی برای زندگی و کار در آمریکا قانونی است. او 26 ساله خواهر در ایالات متحده متولد شد هر دو دریافت یک محرک را بررسی کنید چرا که آنها در زمینه مالیات به صورت جداگانه.

صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان ایالات متحده مسدود شده است, از دریافت محرک چک زیرا آنها به مهاجران که اصلا شماره امنیت اجتماعی و فایل مشترک مالیاتی. با توجه به قانون هر خانواده است که فایل های مالیات با شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) که IRS مسائل مربوط به کارگران که فاقد شماره امنیت اجتماعی نمی توانند یک تاثیر اقتصادی پرداخت مگر اینکه یک مرد متاهل است و یک عضو نیروهای مسلح.

حدود 1.2 میلیون آمریکایی به مهاجران هستند که در کشور بدون وضعیت قانونی.

کروز پدر مشغول به کار در یک تی شرت کارخانه و مادرش تمیز خانه ها برای زندگی. هر دو در اواسط-50s و مذهبی پرداخت مالیات بر درآمد هر سال برای چند دهه با استفاده از یک ITIN زیرا آنها معتبر شماره امنیت اجتماعی.

کروز گفت ریاکارانه است برای دولت به اجازه پدر و مادر خود را به پرداخت به سیستم برای سال اما در سمت چپ آنها را پشت در طول coronavirus بیماری همه گیر. پدر و مادر او استفاده می شود به بودن در خانه در تمام طول روز و نه نیاز به کار, او گفت:.

تبلیغات

“این واقعا نا امید کننده است,” او گفت:. “این ناعادلانه است.”

خواهران به ادامه کار از خانه. آنها ناکرده پدر و مادر خود را از خروج از خانه ترس آنها را مریض است. آنها نمی توانیم بیمه پزشکی و معلوم نیست که آیا آنها موجود شرایط بهداشتی از آنجا که آنها تا به حال هرگز یک معاینه کامل پزشکی.

آنها به تنهایی نیست. بیش از نیمی از جمعیت غیر مجاز فاقد بیمه درمانی با توجه به داده های موسسه سیاست از مهاجرت.

این مورد برای امیلی, 61 سال از فیلیپین که یک پرستار برای یک زن 91 ساله ای زندگی می کند که در لانگ بیچ. امیلی که زندگی می کند در سنگ عقاب نمی خواهم به گذشته خود نام عمومی چرا که او در این کشور بدون وضعیت قانونی.

تبلیغات

او یک سرطان پستان با هیچ بیمه درمانی.

“من واقعا نگران است. من می ترسم. COVID-19 نیست شخصی را انتخاب کنید که آن را آلوده خواهد شد. این که آیا شما در حال سیاه و سفید, قهوه ای, زرد یا قرمز” او گفت:.

امیلی گفت: او عزاداری بهترین دوست او که درگذشت مارس 27 COVID-19 در شهر نیویورک است.

“او در خانه ماند و او بسیار مراقب باشید” امیلی گفت.

تبلیغات

زمانی که آنها آخرین صحبت تلفنی با یک ماه پیش بهترین دوست — پرستار بازنشسته — هشدار امیلی: “من می دانم که شما هنوز در حال کار. شما باید بسیار مراقب باشید و از خودتان مراقبت کنید.”

امیلی sobbed زمانی که او به یاد مکالمه.

“من خیلی در معرض” او گفت:. “من در خود من است.”

در سان خوزه به عنوان روز پنج لوپز هنوز هم تا به حال نه بازگشت به بیمارستان بزرگ با COVID-19 بيمار.

تبلیغات

به جای کار کند شده است و رئیس خود را به او گفت به ماندن در خانه و چند روز خاموش است. او نمی دانم که آیا آن روز پرداخت می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>