در یک تصمیم گیری است که می تواند تغییر شکل ملت کالج فرآیند پذیرش دانشگاه رجنت به اتفاق آرا رای دادند و دوشنبه به حالت تعلیق در SAT و ACT تست مورد نیاز از طریق 2024 و از بین بردن آنها برای کالیفرنیا دانش آموزان سال 2025.

این عمل توسط ملت برتر دانشگاه دولتی سیستم می تواند علامت یک نقطه عطف در طولانی مدت بحث بر سر اینکه آیا آزمون های استاندارد ناعادلانه تبعیض علیه دانش آموزان محروم و یا ارائه یک ابزار مفید برای بررسی کالج متقاضیان است.

برخی از مورد ستایش قرار داد رای به عنوان جسورانه و رویایی حرکت به گسترش دسترسی و حقوق صاحبان سهام. اما دیگران با ابراز نگرانی کرد که آزادسازی این آزمون منجر به درجه تورم پذیرش کمتر-آمادگی دانش آموزان و واکنش های مختلف ورود استاندارد برای کلاس های مختلف.

“این باور نکردنی است که گام در مسیر درست” گفت: John A. Pérez صندلی از UC Board of Regents.

تبلیغات

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. النی Kounalakis یک مقام نایب السلطنه به نام رای “آغاز پایان” به صورت نشسته است. “ما واقعا در حال اول بدن برای مقابله با این سر و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

پس از ضد و نقیضی ارائه شده توسط کارشناسان و طولانی بحث رجنت تایید رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو پنج سال برنامه ریزی برای سهولت SAT و ACT آزمون و توسعه دانشگاه سیستم خود ارزیابی.

بر اساس این طرح استاندارد نتایج آزمون خواهد بود اختیاری در برنامه های کاربردی برای دو سال آینده و پس از آن حذف شده برای کالیفرنیا دانش آموزان در سال 3 و 4. با سقوط 2025 UC سیستم هدف خود را ارزیابی. اگر هیچ کدام توسعه یافته است و سپس دانشگاه را رها SAT و ACT آزمون به طور کامل برای کالیفرنیا دانش آموزان و ارزیابی آنها با استفاده از دبیرستان نمرات و ده ها عوامل دیگر در آن بررسی جامع سیستم.

تبلیغات

متقاضیان از کشورهای دیگر و کشور می تواند همچنان به استفاده از این آزمون یا احتمالا جدید UC ارزیابی.

UC در حال حاضر به حالت تعلیق در SAT و ACT تست مورد نیاز برای سقوط 2021 به دلیل لغو آزمون باعث COVID-19 بیماری همه گیر.

بحث ویژه واگرا views میان رجنت محققان و پردیس مقامات. UC برکلی صدراعظم کارول مسیح و Youlonda Copeland-مورگان UCLA معاون شهردار برای ثبت نام و مدیریت انتقاد آزمون به عنوان موانع کمتر-مزایای دانش آموزان است.

اما UC ریورساید صدراعظم Kim A. فروردین گفت: پردیس — متنوع ترین در سیستم UC پس از مرسد — شکوفا شده با استفاده از زمان پذیرش فرایند برنده رتبه بندی بالا برای کمک به کم درآمد نسل اول و کمتر دانش آموزان موفق.

تبلیغات

برخی از رجنت پیشنهاد کرد که UC سیستم را تست اختیاری برای چند سال پس از آن مکث به مطالعه اثرات آن بر دانش آموزان به جای تصویب برنامه پنج ساله. نایب السلطنه ویلیام Um به نام برای رای به فورا حذف یا نگه داشتن این آزمون به جای “پا زدن می تواند به پایین جاده ها است.”

اما ناپولیتانو گفت رجنت که طرح او به عنوان یک پل به یک آزمون و یا بدون آزمون. “ما نیاز به حرکت در دقت و مطالعه راه را برای یک آینده جدید,” او گفت:.

هر چند مشخص نیست که آیا دیگر دانشگاه ها را به دنبال خواهد داشت UC عمل دانشگاه, اندازه و وضعیت به مدت طولانی آن را به یک بازیکن مرکزی در تست استاندارد چشم انداز است. 10-پردیس سیستم بزرگترین دانشگاه تنها منبع از مشتریان برای کالج مدیره که دارای آزمون.

تبلیغات

چهار پنجم از دانشجوی سال اول UC متقاضیان — که شماره 172,000 سال گذشته — را نشسته است. شش دانشگاه دریافت خواهید کرد که اکثر برنامه های کاربردی در کشور در حال UC دانشگاه در Los Angeles, San Diego, ایروین برکلی و سانتا باربارا و دیویس.

UC تصمیم به نیاز SAT نیم قرن پیش پرتاب آزمون به محل شهرت ملی رسید و آن تهدید به رها کردن آن در اوایل 1990s باعث کالج مدیره به تجدید نظر در آزمون.

در طول سال های استدلال بیش از ارزش تست را شدت یافته است.

منتقدان می گویند SAT و ACT به شدت تحت تاثیر نژاد, درآمد و آموزش والدین سطوح; سوال امتحانات’ ارزش در پیش بینی کالج موفقیت و ابراز نگرانی در مورد دسترسی نابرابر به آزمون دبستان. این نگرانی باعث شد که بیش از 1000 کالج ها و دانشگاه ها به رها کردن تست مورد نیاز است. طرح دعوی در دادگاه در برابر UC سیستم همچنین خواستار نیاز به کاهش یافته است.

تبلیغات

اما هیئت مدیره کالج و عمل به شدت ادعا که آزمون خود را نه مغرضانه و که آنها منعکس کننده موجود نابرابری در دسترسی به آموزش با کیفیت. آنها همچنین می گویند که آزمون های استاندارد ارائه و معیار مفید برای استفاده در پشت سر هم با نمرات در ارزیابی دانش آموزان در مدارس سراسر کشور است.

کالج هیئت مدیره گفت که UC عمل را وادار خواهد کرد که بسیاری از کالیفرنیا دانش آموزان به آزمون های متعدد برای فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و درخواست به دانشگاه —آینده UC امتحان SAT و یا قانون و دولت K-12 ارزیابی شناخته شده به عنوان دقیق متعادل است. که به احتمال زیاد محدود کردن گزینه های خود را برای کالج, هیئت در بیانیه ای گفت.

“صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با چنین سیاست های, ماموریت ما همان باقی مانده است: به تمام دانش آموزان و به خصوص کم درآمد و نسل اول دانش آموزان فرصت برای نشان دادن قدرت خود” تست غیر انتفاعی گفت. “ما همچنین باید آدرس نابرابری در ترم و کلاس های درس است که شواهد نشان می دهد اکثر درایو عدالتی در کالیفرنیا است.”

تبلیغات

دله Roorda عمل اجرایی گفت رجنت در یک نامه این هفته که تعلیق مورد نیاز آزمون را تشدید کند, دانشجو, اضطراب, فشار دفاتر پذیرش و فشار دولت و بودجه مدرسه.

چند رجنت ستایش ناپولیتانو برای ایجاد یک مصالحه بین دو جناح.

“او بسیار عالی کار نخ سوزن” گفت: معاون صندلی سیسیلیا Estolano که به نام نشسته یک “نژادپرستانه تست.”

اما برخی از اعضای قدرتمند UC علمی سنا که مجموعه استانداردهای پذیرش گفت: آنها دلسرد آنچه که آنها را دیدم به عنوان بی اعتنایی خود را گزارش تحقیقات در تست استاندارد که ناپولیتانو درخواست در سال 2018 است.

تبلیغات

در آنچه محققان به نام تعجب آور یافته های علمی سنا را بررسی نشان داد که نشسته کمک می کند تا دانش آموزان محروم به دست آوردن ورود به انتخابی UC سیستم. چرا که راه UC با استفاده از نمرات آزمون های استاندارد قابل ملاحظه ای برای تصحیح تعصب با وزن آنها کمتر به شدت نسبت به نمرات و توجه به آنها به عنوان تنها یکی از بسیاری از عوامل در فرایند بررسی. دانشگاه تنظیم اجتماعی و اقتصادی تفاوت و اعتراف به دانش آموزان محروم با کاهش نمرات آزمون در مقایسه با مزایای بیشتر همسالان.

نیروی کار توصیه می شود که سیستم دانشگاه حفظ SAT و ACT در حال حاضر در حالی که تحقیق در مورد جایگزین مانند رفتن تست-اختیاری و یا در حال توسعه UC خود ارزیابی. که گزارش شد حمایت مجلس سنا ساخته شده از دانشکده رهبران و پردیس نمایندگان در 51-0 رای با یک ممتنع.

محققان دیگر, اما, انتقاد از نیروی کار را یافته و به اشتباه و بد در تاسیس رد پیشنهاد به جای SAT و ACT با K-12 است.

ادی Comeaux یک UC ریورساید استاد که سران سنا کمیته استانداردهای پذیرش و همکاری ریاست تست نیروی کار گفت: سیاست و برداشت بیش از اطلاعات به نظر می رسد به درایو تصمیم به مقرر نتیجه گیری.

تبلیغات

اما او گفت: “کشتی میره کرده است. در حال حاضر UC نیاز به کشف کردن که چگونه به پیشبرد حقوق صاحبان سهام و بدون آزمون است.”

پردیس مقامات را با وظیفه بدانند چگونه به اعمال تغییر شرایط پذیرش و ارزیابی ده ها هزار نفر از متقاضیان بدون آزمون نمرات.

Comeaux گفت: تنظیم آن ساده تر خواهد شد برای شش نفر از نه نفر در مقطع کارشناسی دانشگاه است که در نظر گرفتن نمرات آزمون به عنوان یکی از ده عامل با ثابت وزن اختصاص یافته به هر یک از آنها. اما آن را “بلند کردن اجسام سنگین,” او گفت: برای انتقال در سانتا باربارا رودخانه و مرسد که با استفاده از ثابت تعادل نمرات آزمون. تمام برنامه خوانندگان خواهد شد نیاز به آموزش در مورد چگونه به اجتناب از ضمنی و تعصب در برابر متقاضیانی که همین حالا ثبت نمرات او اضافه شده است.

UC کارشناسان راه اندازی خواهد شد, یک مطالعه امکان سنجی در این تابستان به شناسایی یک آزمون جدید است که ارزیابی آنچه که دانشگاه انتظار دارد دانش آموزان به استاد برای نشان دادن آمادگی برای کالج.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de