شکستن کلرادو 2020 ماری جوانا صورتحساب

کلرادو 2020 جلسه قانونی است در مورد رزومه و چند قطعه از قانون ماری جوانا باقی می ماند در زمانی کار می کند که نمایندگان مجلس به بازگشت به کار مارس 28.

هیچ کس انتظار می رود در سال جاری جلسه به عنوان شاهدانه-علاقه به عنوان آن را در سال 2019 زمانی که مجمع عمومی تصویب قوانین جدید اجازه ماری جوانا, تحویل, اجتماعی مصرف کسب و کار و به روز رسانی گسترده به صنعت قوانین و مقررات از جمله اجازه دادن به عموم معامله مالکیت ماری جوانا شرکت. در این سال جلسه قرار نیست به یک snoozefest یا با به کرات طرح است که پرداختن به تنوع در گلدان-صنعت مالکیت و ایالت expungement سابق سطح پایین گلدان جنایات.

سپس COVID-19 ارسال قانونگذاران خانه در ماه آوریل با یک توقف در صورت حساب های جدید. این expungement لایحه است که به احتمال زیاد مرده تا 2021 در حالی که تلاش برای قانونگذاری تنوع در دولت گلدان صنعت ادامه دارد اما کاهش یافته است. قبل از خاموش شدن قانون گذاران در حال حاضر به تصویب دو اقدامات در نظر گرفته و لوایح که به حفاظت از کارکنان از اخراج برای استفاده از ماری جوانا در خارج از ساعت (که بیل در حال حاضر مرده) و حفاظت از هوای آزاد, ماری جوانا کشاورزان در طول آب و هوا و شرایط اضطراری.

در اینجا شکست از ده ماری جوانا و کنف مربوط به صورتحساب و قانونی قطعنامه های معرفی شده در کلرادو مجمع عمومی (خلاصه ای از متن لوایح خود را به عنوان به خوبی به عنوان وضعیت خود را. ما به روز رسانی این لیست به عنوان جلسه همچنان ادامه دارد.

HB 1080: حذف اقامت مورد نیاز برای ماری جوانا مجوز

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

نخست حامیان: نماینده مت خاکستری (D-منطقه 33) نماینده Kevin Van Winkle (R-منطقه 43) سناتور جولی گونزالس (D-منطقه 34) سناتور ویکی سنگ مرمر (R-منطقه 23)

خلاصه: در قانون فعلی همه مدیران و کارکنان پزشکی ماری جوانا کسب و کار و یا یک خرده فروشی ماری جوانا کسب و کار روز به روز کنترل عملیاتی باید ساکنان کلرادو زمانی که آنها درخواست برای اخذ مجوز. این لایحه repeals این اقامت نیاز است.

وضعیت: تصویب مجمع عمومی; در انتظار فرماندار امضا.

HB 1089: کارکنان حفاظت قانونی کردن وظیفه فعالیت های

نخست حامیان: نماینده Jovan Melton (D-منطقه 41)

خلاصه: این لایحه یک کارفرما از فسخ یک کارمند به کارمند off-duty فعالیت هستند که قانونی تحت قانون دولت حتی اگر این فعالیت نه قانونی تحت قانون فدرال است.

وضعیت: به طور نامحدود به تعویق افتاد توسط خانه امور کسب و کار و کار این کمیته است.

HB 1150:
لغو خانه بیل 19-1263 مجازات برای در اختیار داشتن مواد مخدر

نخست حامیان: نماینده هیو McKean (R-منطقه 51)

خلاصه: خانه لایحه 19-1263, مصوب 2019 ساخته شده تغییرات مربوط به جرم سطح برای در اختیار داشتن برخی از مواد کنترل شده و بنابراین صدور حکم و قوانین جامعه مصرف مواد و خدمات بهداشت روانی کمک مالی برنامه.

این لایحه repeals مقررات تصویب شده توسط مجلس لایحه 19-1263 و reinstates مقررات لغو آن عمل می کنند. این لایحه باعث می شود در اختیار داشتن 4 گرم یا کمتر از یک ماده کنترل ذکر شده در برنامه من و یا دوم سطح 4 مواد مخدر, جنایت در اختیار داشتن بیش از 12 اونس ماری جوانا یا بیش از 3 اونس ماری جوانا تمرکز سطح 4 بزه مواد مخدر و در اختیار داشتن 3 اونس یا کمتر از ماری جوانا کنسانتره و یک سطح 1 دارو بزه.

این لایحه روشن است که یک فرد ممکن است دستگیر شود برای خرده جرم در اختیار داشتن بیش از 2 اونس ماری جوانا است که یک فرد ممکن است محکوم به حبس در زندان برای یک جرم سوء استفاده از بخارات سمی.

این لایحه دادگاه از تعلیق حکم برای تکمیل مفید خدمات عمومی به موجب “کنترل یکنواخت مواد قانون سال 2013” (قانون) و نیاز به یک دادگاه به حکم یک فرد برای تکمیل مفید خدمات عمومی اگر فرد دریافت انحراف یا معوق جمله است. هر فرد محکوم به مواد مخدر جرم باید به انگشت نگاری و عکاسی الزامات قانون.

این لایحه روشن است که افراد محکوم به سطح 1 یا 2 مخدر جنحه مربوط به استفاده غیر قانونی از یک ماده کنترل در اختیار داشتن ماری جوانا یا ماری جوانا کنسانتره و استفاده غیر قانونی و یا در اختیار داشتن برخی از مصنوعی کنترل مواد یا سوء استفاده از سمی بخارات منوط به صدور حکم همان طرح به عنوان یک فرد محکوم به دیگر سطح 1 یا 2 مخدر جنحه.

این لایحه repeals جامعه مصرف مواد و خدمات بهداشت روانی گرانت برنامه تاسیس و در اداره امور محلی.

وضعیت: شنیده خواهد شد توسط کمیته قضایی مجلس; تاریخ هنوز اعلام نشده است.

HB 1217: غروب ماری جوانا خدمات مالی تعاونی ها

نخست حامیان: نماینده مت خاکستری (D-منطقه 33) نماینده هیو McKean (R-منطقه 51) سناتور Dominick مورنو (D-منطقه 21)

خلاصه: غروب روند — خانه کمیته مالی. این لایحه پیاده سازی توصیه های این بخش از سازمان های نظارتی’ غروب بررسی ماری جوانا خدمات مالی تعاونی ها با لغو اجازه قانون.

وضعیت: تصویب مجمع عمومی; در انتظار فرماندار امضا.

HB 1328: عمومی اورژانس ماری جوانا برنامه های احتمالی

نخست حامیان: نماینده الکس والدز (D-منطقه 5) نماینده Daneya Esgar (D-منطقه 46) و سناتور رابرت رودریگز (D-منطقه 32) سناتور جف بریجز (D-منطقه 26)

خلاصه: 1 ژانویه تا سال 2021 این لایحه نیاز به ماری جوانا مقامات دولتی مجوز به اعلام قوانین مربوط به فرایند و روش برای پر کردن و تصویب طرح های احتمالی برای کشت در فضای باز امکانات هنگامی که وجود دارد یک تهدید به عملیات به دلیل نامساعد آب و رویداد و یا دیگر فاجعه است. پزشکی ماری جوانا کشت تسهیلات یا خرده فروشی ماری جوانا کشت تسهیلات ممکن است فایل یک طرح احتمالی با مقامات دولتی مجوز و اگر این طرح تصویب شده است ممکن است به دنبال طرح اگر نامساعد آب و رویداد و یا دیگر فاجعه است.

قبل از 1 ژانویه تا سال 2021 پزشکی ماری جوانا کشت تسهیلات مجوز یا خرده فروشی ماری جوانا کشت تسهیلات مجوز است که کشت ماری جوانا در خارج از منزل ممکن است هر معقول و اقدام لازم برای جلوگیری و یا بهبود محصول از دست دادن به علت نامساعد آب و رویداد. عمل است نه تخلف از قانون ایالتی یا محلی و یا مقررات مگر اینکه دولت مجوز سازمان و یا مقامات محلی نشان می دهد که این اقدام منطقی نیست و لازم است برای جلوگیری و یا بهبود محصول از دست دادن به علت نامساعد آب و رویداد.

وضعیت: نسخه اصلاح شده تصویب خانه امور روستایی و کشاورزی کمیته مارس 12; شنیده خواهد شد خانه کمیته مالی در تاریخ هنوز اعلام نشده است.
SB 016: اطلاع اگر کارکنان مدرسه به مواد مخدر به دانش آموزان

نخست حامیان: سناتور باب رنکین (R-منطقه 8)

خلاصه: تحت قوانین موجود یک منطقه مدرسه, منشور مدرسه و یا هیئت مدیره تعاونی خدمات اطلاع والدین دانش آموزان ثبت نام شده در مدرسه اگر یک کارمند مشغول به کار در مدرسه و یا کسانی که تا به حال در تماس با دانش آموزان متهم است با برخی جرائم مربوط به خشونت و مواد مخدر و یا غیر قانونی رفتار جنسی.

این لایحه می افزاید زیر جرائم به پدر و مادر اطلاع رسانی مورد نیاز:

  • هر گونه تخلف که شامل فروش, توزیع, توزیع و یا انتقال به یک دانش آموز خاص کنترل مواد ماری جوانا یا ماری جوانا کنسانتره و
  • غیرقانونی ارائه هر گونه الکل نوشیدنی به یک دانش آموز یا کمک به کوتاهی یک جزئی مربوط به ارائه هر گونه الکل نوشیدنی برای یک دانشجو.

وضعیت: تصویب سنا; به طور نامحدود به تعویق افتاد توسط کمیته قضایی مجلس.

SB 097: بیمه بیکاری-ماری جوانا دارای مجوز کسب و کار

نخست حامیان: سناتور کریس Holbert (R-منطقه 30) نماینده Kevin Van Winkle (R-منطقه 43)

خلاصه: قانون فعلی آمده است که یک مشترک مامور پرداخت این است که نه تنها به کارگیری واحد برای اهداف با توجه به خدمات انجام شده توسط یکی دیگر از به کارگیری واحد موضوع به یک واحد یا مشترک حقوق و دستمزد. این لایحه ایجاد یک استثنا برای یک کارمند شرکت لیزینگ و یا سایر استخدام نهاد است که متعلق به یک یا چند نفر که پزشکی یا خرده فروشی ماری جوانا مجوز و کسی که خود حداقل 50 درصد از یک نهاد است که سهام کارکنان شرکت لیزینگ خدمات. کارمند شرکت لیزینگ و یا سایر استخدام نهاد در نظر گرفته شده است یک مشترک مامور پرداخت به منظور “کلرادو اشتغال امنیتی عمل می کنند.”

وضعیت: تصویب سنا; در انتظار اولین خانه شنوایی با امور کسب و کار و کار این کمیته است.

SB 197: هماهنگی با دولت و قانون فدرال در کنف

نخست حامیان: سناتور Stephen Fenberg (D-منطقه 18) سناتور ویکی سنگ مرمر (R-منطقه 23)

خلاصه: این لایحه راستا کلرادو اساسنامه در کنف با قانون فدرال از جمله اتخاذ فدرال تعاریف; نیاز به مجاز نمونه برای جمع آوری نمونه از هر یک از بسیاری; تغییر انتصاب مقامات برای کنف صنعتی کمیته مشورتی به دولت در کمیسیون کشاورزی; نیاز است که تمام کلید شرکت کنندگان ارائه یک سابقه کیفری رکورد ورود از دفتر تحقیقات فدرال; از بین بردن اقتدار به رشد کنف برای اهداف تحقیق و توسعه اما اجازه جداگانه ثبت نام و چشم پوشی نیاز; ایجاد گزارش مورد نیاز; مشخص اعمال غیرقانونی و ایجاد مدنی مجازات برای نقض; و به کمیسیون کشاورزی تحقیق و احضاریه و اقتدار است.

وضعیت: شنیده خواهد شد سنا کشاورزی و منابع طبیعی کمیته; تاریخ هنوز اعلام نشده است.

SB 203: لغو Metered-dose ينهلرس به عنوان بخار تحویل

نخست حامیان: سناتور جولی گونزالس (D-منطقه 34) سناتور ویکی سنگ مرمر (R-منطقه 23) نماینده مت خاکستری (D-منطقه 33) نماینده شین Shandridge (R-منطقه 14)

خلاصه: در قانون فعلی دولت مرجع صدور مجوز مورد نیاز است برای درمان یک metered-dose inhaler همان بخار تحویل دستگاه به منظور تنظیم و تست. این لایحه repeals این ماده.

وضعیت: شنیده خواهد شد سنا, کسب و کار, کار و فناوری کمیته; تاریخ هنوز اعلام نشده است.

سجر 005: حمایت دولت از کلرادو نظرات فدرال کنف قانون

نخست حامیان: سناتور Stephen Fenberg (D-منطقه 18) سناتور ویکی سنگ مرمر (R-منطقه 23) نماینده ادی Hooton (D-منطقه 10) نماینده لری عاقل (R-منطقه 63)

خلاصه: در مورد مجمع عمومی حمایت از ایالت کلرادو نوشته شده نظرات ارسال شده در ایالات متحده وزارت کشاورزی موقت حکومت نهایی در مورد استقرار یک داخلی کنف تولید برنامه است.

وضعیت: تصویب ژانویه 27.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de