می توانید کالیفرنیا لذت بردن از روز یادبود بدون گسترش coronavirus? از آن خواهد شد یک آزمون بزرگ

از آخر هفته روز یادبود در شکل دادن به یک آزمون بزرگ برای کالیفرنیا در میان کاسته coronavirus محدودیت به مقامات هشدار اجتماعی فاصله است که هنوز هم مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید.

بسیاری از پارک ها و سواحل و مسیرهای باز خواهد شد اما مقامات اصرار مردم برای حفظ فاصله خود و نه در ازدحام این فضاهای باز.

در بسیاری از استان ها و رستوران ها و خرده فروشان و حتی مراکز خرید باز خواهد شد هر چند در سخت-آمار مناطق مانند لوس آنجلس و بسیاری از نقاط منطقه خلیج.

“این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد در حال انتظار برای ما به گارد ما را” لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس پنج شنبه هشدار داد.

تبلیغات

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در زمان مشابه محتاط تن.

“بسیاری از ما زیبا, هوای آزاد, فضاهای باز هستند و ما می توانید آنها را لذت بردن از به ما تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن ما پارچه پوشش صورت زمانی که ما در اطراف افراد دیگر” فرر گفت. “ویروس تغییر نکرده. آن را هنوز هم نسبتا آسان برای تبدیل شدن به آلوده به خصوص اگر شما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی.”

L. A. شهردار اریک Garcetti روز جمعه گفت در توییتر: “ما نیاز شما را به نگه داشتن این اقدامات باقی می ماند سالم و امن و محافظت از کسانی که در اطراف ما. 1. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. 2. ادامه تمرین فیزیکی فاصله. 3. شستن دست های خود را اغلب برای 20 ثانیه. 4. پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بیرون بروید و در اطراف دیگران است.”

تبلیغات

با فریب از سه روز تعطیلات آخر هفته برخی از مقصد در حال ساخت اتاق بیشتر برای روز یادبود گرفتمدر حالی که دیگران در حال بستن.

بر خلاف برخی از مسیرهای پیاده روی که توقیف تحت Ventura County, سفارشات, محبوب سانتا پائولا دره عمیق و باریک و پانچ کاسه نوین در اوهای ولی هرگز بسته شده است. اما در هفته های اخیر جمعیت شده اند جمع آوری و در خیل پر پارکینگ و پشت سر گذاشتن زباله گفت: Los Padres ملی جنگل سخنگوی اندرو Madsen.

“مردم کشیده شده است که به طور خاص دنباله بیش از چند هفته گذشته گفت:” مدسن و اشاره کرد که او انتظار دارد که جنگل را به طور موقت نزدیک هفت مایل دنباله شنبه تا دو هفته.

در کوه های سانتا مونیکا پارک رنجرز در حال تشویق بازدید کنندگان به سایش پوشش صورت و حفظ اجتماعی فاصله در تازه بازگشایی مسیرهای پیاده روی.

تبلیغات

اما در سن برنردینو ملی جنگل, مقامات نزدیک 2.5-کشش مایل در اعماق کریک در لک ارروهید منطقه برای تقریبا یک سال برای مقابله با مزمن ازدحام بیش از حد. نهر را سوراخ شنا به خصوص در آزتک سقوط کشیده شده اند جمعیت در سال های گذشته که ایجاد کرده اند در حال رشد ترافیک و پارکینگ مسائل در جاده باریک است.

در جای دیگر در دولت مقامات رسمی هستند و بیشتر تشویق اجتماعی فاصله.

چهار سان فرانسیسکو پارک هستند که مجهز به نقاشی محافل به یاد مردم برای دور ماندن از هر یک از دیگر زمانی که آنها در خارج در طول شیوع کروناویروس.

ده پا دایره سفید هر یک هشت پا از هم جدا شدند, نقاشی روی چمن ها از ماموریت دولورس پارک در روز چهارشنبه و کمی مارینا سبز منطقه پیک نیک و میدان واشنگتن در روز پنج شنبه. خدمه بودند تکمیل جکسون زمین بازی روز جمعه است.

تبلیغات

این برنامه آزمایشی است که شبیه به تلاش های اجرا شده در مهره های بازی دومینو در پارک بروکلین گفت: تامارا باراک Aparton سخنگوی سان فرانسیسکو تفریح و پارک ها.

“ما می خواستیم به آنها را در محل قبل از آخر هفته روز یادبود در چهار نقاط مختلف شهر به ببینید که چگونه آن رفت” او گفت:. “این رفتن به گرم آخر این هفته و ما می دانستیم که مردم خواهد بود بنابراین ما فکر این امر می تواند زمان خوبی برای دریافت پیشنهادات و انتقادات در مورد اینکه آیا این کمک می کند.”

بیش از 40 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان را در حال حاضر تایید شده برای گسترش عملیات خرده فروشی خود را به عنوان ویروس شرایط بهبود یافته با در حال انتظار برای بازگشایی اقتصاد خود را در روزهای آینده.

تبلیغات

اما مقامات انتظار می رود این پیشرفت به آهسته تر در لس آنجلس, که حساب برای نزدیک به 60 درصد از این دولت در مجموع مرگ و میر و تقریبا نیمی از حدود 90,000 تایید عفونت. شهرستان تلفات افزایش یافت پنج شنبه به 2,016 فتح با بیش از 42000 موارد تایید شده.

اکثر استان ها دریافت کرده اند تصویب به پیشرفت با سرعت بیشتری از طریق فاز 2 از دولت بازگشایی نقشه راه — به این معنی که آنها می توانند باز رستوران اتاق ناهار خوری و بیشتر کسب و کار خرده فروشی در فروشگاه خرید.

فهرست شهرستانهای استان است که می تواند تا سطح شیب دار بازگشایی مجدد تلاش ها در حال حاضر شامل سن دیگو — دولت دوم-پرجمعیت ترین — Kern, San Luis Obispo سانتا باربارا و ونتورا.

شهرستان ونتورا اجرایی مایک قدرت گفت که او “خیلی خوشحال برای ما county, کسب و کار و کارکنان” و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد “یک راه طولانی برای رفتن اما این یک نقطه عطف بزرگ.”

تبلیغات

“COVID-19 تا به حال ویرانگر اثرات در هر دو سلامت جامعه و اقتصاد ما,” او گفت:. “ما می خواهیم کسب و کار قادر به بازگشایی و ما معتقدیم که آنها می توانند و انجام خواهد شد تا با خیال راحت.”

ساحلی دسترسی در اورنج کانتی ساده تر خواهد شد بیش از آخر هفته روز یادبود در شهرهای ساحلی خود را گسترش ساحل ساعت و برنامه ریزی برای باز کردن بیشتر پارکینگ متصل به خط ساحلی.

مهر و موم ساحل مقامات این هفته مجاز در این شهرستان به حرکت به فاز 2 و 3 آن “ساحل در حرکت” قصد دارد که گسترش ساعت برای دسترسی به, اما همچنان به منع beachgoers از lounging در شن و ماسه. استفاده فعال از قبیل راه رفتن و دویدن گشت و گذار و یا شنا مجاز است و در خط با قوانین دیگر در جنوب کالیفرنیا سواحل است.

تبلیغات

پس از شش هفته از بسته شدن در شروع coronavirus همه گیر مهر و موم ساحل در زمان محتاط تر رویکرد در بازگشایی خط ساحلی آن در اوایل این ماه نسبت به دیگر شهرهای ساحل.

چند مایلی جنوب, Huntington Beach, ساحل نیوپورت نیز اجازه می دهد دسترسی به ساحل در تعطیلات آخر هفته پیش از تعطیلات روز یادبود. نیوپورت در حال حاضر باز 6 صبح-10 شب در حالی که هانتینگتون بیچ باز می شود یک ساعت قبل.

لاگونا بیچاما حفظ سختگیرانه تر ساعت در روزهای شنبه و یکشنبه با خط ساحلی آن بسته شدن در ظهر هر روز.

تبلیغات

در حالی که لس آنجلس سواحل نیز بازگشایی شد به صورت فعال با استفاده ازتنها برخی از پارکینگ ها باز هستند. ساحل پارکینگ در Dockweiler دولت, ساحل, Will Rogers State, ساحل, زوما ساحل و Surfrider ساحل باز خواهد شد در بخشی از ظرفیت. سانتا مونیکا تعداد زیادی بسته به عنوان عمومی ترین ساحل بسیاری در جوامع ساحلی. ساحل, حمام باز باقی می ماند.

مقامات بهداشت عمومی در ادامه به احتیاط ساکنان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و جمعیت در طول آخر هفته روز یادبود.

tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de