فیرفکس شرکت. coronavirus تست ظرفیت رسیده اوایل شنبه

تست شنبه در Annadale دبیرستان.

یکی از دو رایگان coronavirus تست رویدادهای برگزار شده توسط کانتی فیرفکس را در بخش بهداشت و درمان و وزارت بهداشت ویرجینیا آخر این هفته بسته اولیه روز شنبه پس از ظرفیت رسیده بود 12:45 p. m.

این رویداد در اننندل دبیرستان برنامه ریزی شده بود به آخرین تا زمانی که 6 p. m., اما مردم در حال تبدیل به دور و گفت: به آمده به عقب در روز یکشنبه به یک رویداد مشابه در بیلی مدرسه ابتدایی در بیلی چهارراه.

یکشنبه رویداد شروع می شود در 10 a. m., اما کسانی که علاقه مند هستند در یک آزمون توصیه شده است توسط جان Silcox سخنگوی کانتی فیرفکس سلامت و خدمات انسانی اداره می رسند در اوایل روز است.

Silcox گفت: هدف این برای شنبه تست رویداد برای تست 1500 نفر است.

با توجه به وب سایت خود را, شهرستان انتخاب این دو مکان از آنجا که آنها در دسترس هستند به محله ای که در آن “مردم به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 و به احتمال زیاد بیمه/underinsured.”

آزمون در دسترس بدون هیچ هزینه و کسانی که مایل به آزمایش می شود آیا باید برای نشان دادن کارت شناسایی است.

مشابه رویداد سازمان یافته توسط Prince William County اخیرا نیز غرق در اوایل روز با تقاضا است.

کانتی فیرفکس است اطلاعات بیشتر در مورد چگونه کسانی که در ایجاد یا underinsured می توانید ارجاع برای آزمون از طریق پزشکی از راه دور مراجعه کنید.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


Fardia electronics توماس رابرتسون کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de