قاضی گفت: تخلیه و یا توضیح دهید که منظور nixing ویروس محدودیت

پرتلند سنگ. (AP) — اورگان دیوان عالی کشور است و به یک روستایی قاضی تا روز سهشنبه به بازی شیر یا خط کردن او حاکم است که فرماندار coronavirus محدودیت های نامعتبر هستند.

اگر قاضی رد به انجام این کار قضات گفت: بیکر شهرستان مدار قاضی متی Shirtcliff باید توضیح دهد که چرا و به دولت و کلیساها که شکایت کرد و در طول اقامت در خانه, بخشنامه فرصت را بیشتر استدلال.

Shirtcliff حکومت شنبه که رژیم صهیونیستی. کیت براون بیش از حد بود او قدرت با بستن در فرد مذهبی خدمات به سرعت گسترش رمان coronavirus. طرح دعوی در دادگاه آورده شد 10 کلیساها در سراسر اورگان و بعد از آن بود پیوست چندین محلی و مقامات منتخب و صاحبان کسب و کار.

Shirtcliff گسترده ای حاکم نیز باطل بسیاری از دیگر مفاد براون اقامت در خانه سفارش از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی و ممنوعیت غیر ضروری کسب و کار و نشستن به پایین خدمات در کافه ها و رستوران ها.

دیوان عالی کشور به سرعت در آنجا ماند Shirtcliff منظور نگه داشتن قهوه ای دستورات در محل.

روز شنبه قاضیان ارسال مورد به Shirtcliff با دستور برای پاک کردن خود حاکم و یا توضیح دهد که چرا نه.

در نظر او Shirtcliff نوشت که آسیب به Oregonians و امرار معاش خود را بزرگتر از خطرات ارائه شده توسط coronavirus. او همچنین اشاره کرد که کسب و کارهای دیگر ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی بوده و مجاز به باز باقی می ماند حتی با تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و با تکیه بر, ماسک های اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای محافظت از مردم است.

“فرماندار دستورات لازم نیست برای ایمنی عمومی زمانی که شاکیان می توانید همچنان به استفاده از اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی در برابر بزرگتر از تجمعات مربوط معنوی عبادت,” او نوشت.

دادگاه ها در کشورهای دیگر باید در برابر حکومت دستور مشابه. ویسکانسین دیوان عالی کشور زده کردن رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ stay-در-خانه سفارش در هفته گذشته حاکم است که دولت او تجاوز قدرت خود را هنگامی که آن را تمدید سفارش برای یک ماه دیگر بدون مشورت با قانونگذاران.

یک قاضی فدرال در کارولینای شمالی در مارس 16 طرفه با محافظه کار و رهبران مسیحی و مسدود اجرای محدودیت هایی که رژیم صهیونیستی. Roy کوپر دستور مؤثر داخلی خدمات مذهبی در طول بیماری همه گیر.

منظور از قاضی James C. دور سوم روز پس از دو کلیسا یک وزیر و یک مسیحی احیای گروه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال بلافاصله بلوک اجرای قوانین پوشش خدمات مذهبی در درون حزب دموکرات فرماندار دستور اجرایی.

در لوئیزیانا اما یک قاضی فدرال خودداری وزیر درخواست به طور موقت متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ stay-at-home ترتیب است که تمام شده است که در همان روز.

این حکم توسط قاضی شهرستان در اورگان روشن قانونی ساز و قهوه ای استفاده می شود به صدور دستورات او. شاکیان ادعا می کنند — و قاضی موافقت کرد — که آنها صادر شده تحت قانون مربوط به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری و نه یک ماده است که آدرس بلایای طبیعی مانند طوفان و زلزله و یا سیل.

بهداشت عمومی اساسنامه شامل 28 روز زمان محدود در حالی که دیگر نیست یک زمان محدود است.

قهوه ای نگهداری شده در مدارک دادگاه که مجسمه در سلامت عمومی در شرایط اضطراری در نظر گرفته شده بود توسط قوه مقننه به عنوان مکمل و نه جایگزین اضطراری قدرت اعطا شده به او در مقابله با بلایای طبیعی از جمله بیماری و در نتیجه محدودیت زمانی صدق نمی کند.

براون اعلام کرد ایالت وضعیت اضطراری با توجه به این ویروس در 8 مارس است و با صدور چند دستور اجرایی از جمله بسته شدن تمام مدارس غیر ضروری کسب و کار و ممنوعیت ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها.

در اوایل این ماه قهوه ای تمدید سفارش یکی دیگر از 60 روز تا 6 جولای. اما یک county Oregon, اما, از دریافت موافقت با دولت شروع به شل شدن coronavirus محدودیت. در آن استان ها, رستوران ها ارائه می کنند شام خوردن در خدمات با 6 فوت (2 متر) اجتماعی فاصله و سالن های سالن های ورزشی و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری نیز می تواند بازگشایی با سخت احتیاطی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>