اساطیر رسومات منتشر دوم Forager جین

در سال گذشته اساطیر رسومات همکاری با دنور باغ گیاهی برای پیدا کردن بهترین گل ها و گیاهان در حال رشد در باغ بسیاری از تخت برای استفاده در ماشین پنبه پاک کنی. نتیجه این شد که Forager ساخته شده با لیمو و گل شاه پسند بابونه و elderflower در علاوه بر این به اساطیر استاندارد سه نفر از جین گیاهی: ارس, ریشه زنبق زرد و دانه گشنیز.

در این سال کارخانه یا محل تقطیر رو شروع زود هنگام در یک دسته جدید از Foragers بنابراین طرفداران پررنگ و پیچیده جین نمی خواهد که به صبر کنید تا اکتبر; بطری های جدید خواهد رسید قفسه در 4 ژوئن. “من امیدوارم که Foragers انتشار می تواند به نمایش گذاشتن غرور Coloradans باید در جامعه ما از طریق همکاری و دادن می گوید:” اسطوره های بنیانگذار و رئیس جمهور اسکات Yeates. “نسخه اولیه موجب دیوانگی جین دوستداران و مردم که عاشق داستان با باغ که مشتاقانه در انتظار انتشار است.”

در علاوه بر این به کار با هم Yeates اشاره می کند که اساطیر اهدا خواهد شد $7,000 از فروش Forager به DBG. نسخه جدید جین است که به خوبی به پایان رسیده از این باغ فقط بازگشایی شد (با محدودیت) در یکشنبه, مارس 22. شما می توانید سفارش اساطیر ارواح آنلاین و سپس انتخاب کنید تا سفارش خود را در 3622 Tejon خیابان از 4 تا 7 بعد از ظهر شنبه تا جمعه و ظهر تا 4 بعد از ظهر شنبه. کارخانه یا محل تقطیر وب سایت همچنین دارای یک لیست از دنور مشروب فروشگاه که در آن شما می توانید پیگیری کردن محصولات خود است.

Mythology's newest gin doesn't need much in the way of cocktail ingredients.گسترش

اساطیر جدیدترین ماشین پنبه پاک کنی زیادی لازم نیست در راه کوکتل مواد تشکیل دهنده.

علامت Antonation

در حالی که جین را طعم تلفظ آنها نیز به راحتی از دست رفته در یک بیش از حد پیچیده کوکتل. نوار مدیر Kelsie بری به آمده تا با برخی از دستور العمل های ساده شما می توانید تکرار در خانه هنگامی که شما خود را بطری از Forager:

خیار فلفل لیموناد
2 اونس Forager جین
¼ اونس آب خیار
¼ اونس آب لیمو
¼ اونس صورتی ناچیز شربت*

لرزش با یخ و فشار به یک کوپه. طراوت به آرامی citrusy و تند. چاشنی زدن با کرک فلفل در بالا.

*دانه فلفل صورتی شربت: ترکیب و جوش 1 ¼ فنجان آب 1 ½ فنجان شکر تا شکر حل شود. اضافه کردن 2 قاشق غذا خوری فلفل صورتی و به جوش آورد. پوشش و حذف از گرما. اجازه نشستن به مدت 20 دقیقه. فشار ناچیز با استفاده از مش خوب صافی.

انبه نور خورشید
2 اونس Forager جین
نوار قاشق انبه هلو مربا
¼ اونس آب لیمو

لرزش با یخ و فشار به یک لیوان شراب با یخ. بالا با نوشابه. چاشنی زدن با یک خشک تکه نارنجی.

ما ساخته شده این یکی در خانه, جایگزین کردن مارمالاد پرتقال (حدود یک قاشق غذاخوری) برای انبه هلو حفظ صدر آن را با برخی از درخشان آب معدنی و تزئین آن را با یک لیمو تازه و تاب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>