صفر موارد در چین به عنوان ویروس موج در آمریکای لاتین و هند

Virus_Outbreak_China_71497 یک نوزاد با چهره ای سپر منتظر به هیئت مدیره یک هواپیما در یک فرودگاه در ووهان مرکزی چین هوبئی دوشنبه, مارس 23 سال 2020 است. چین روز شنبه گزارش جدید تایید یا موارد مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

Kyodo News via AP

APTOPIX_Virus_Outbreak_Peru_66737 یک زن در چشم دوربین از طریق fogged تا عینک در داخل واحد مراقبت های ویژه برای COVID-19 در Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

Virus_Outbreak_Switzerland_85877 مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راه رفتن در هنگام بازگشایی بازار شنبه در لوزان سوئیس شنبه, مارس 23 سال 2020 به عنوان مستند اقدامات با توجه به کروناویروس کاسته شد.

لوران Gillieron/Keystone از طریق AP

Virus_Outbreak_Peru_32269 پزشکان ملاقات در داخل واحد مراقبت های ویژه برای COVID-19 بيمار در Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

Virus_Outbreak_China_96080 یک کودک به طور موقت حذف ماسک خود را به لذت بردن از سوار شدن در یک پارک محلی در پکن روز شنبه, مارس 23 سال 2020 است. جدید کروناویروس موارد کاهش یافته و به صفر در چین برای اولین بار روز شنبه اما غرق بیمارستان در سراسر امریکا لاتین – هر دو در کشورهای سهل انگاری در مورد مستندات و آن زمان برای شرکت در اوایل سلول.

AP Photo/Ng هان Guan

Virus_Outbreak_Peru_87518 پزشکان و پرستاران حضور در COVID-19 بيمار در داخل واحد مراقبت های ویژه در Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

Memorial_Day_Pennsylvania_46698 آمریکایی پرچم, پرواز, بیش از گور, جانبازان پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 چند روز قبل از روز یادبود در کنار دریاچه گورستان در Erie, پنسیلوانیا است. در پس زمینه است که دریاچه ایری و Presque Isle کانال.

کریستوفر Millette/ایری نیوز-اخبار از طریق AP

APTOPIX_Virus_Outbreak_Peru_92356 دکتر هل COVID-19 بیمار در یک صندلی چرخدار در اورژانس منطقه Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

APTOPIX_Virus_Outbreak_Kansas_Daily_life_02585 و سگ صلیب شونی ماموریت دریاچه در غروب یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در لنکسا, Kan. به عنوان coronavirus مربوط به اقامت در خانه دستور داد مردم هجوم آوردند به دریاچه پارک ها و دیگر جاذبه های اطراف به جشن طولانی آخر هفته روز یادبود.

AP Photo/چارلی ریدل

Virus_Outbreak_Peru_55582 بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 تنفس اکسیژن در اورژانس منطقه Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

Virus_Outbreak_Indonesia_35347 یک قصاب در خدمت مشتریان در طول ‘Meugang’ یک سنت محلی که در آن مردم را برای خرید گوشت یک روز قبل از عید فطر تا پخته شود و خدمت در طول تعطیلات که نشانه پایان مقدس, روزه ماه رمضان, نگرانی جدید شیوع کروناویروس در Geudong بازار در شمال آچه اندونزی روز شنبه, مه 23 سال 2020 است. اندونزی شاهد افزایش در coronavirus عفونت جلوتر از روز یکشنبه جشن به مناسبت پایان ماه رمضان, بالا بردن سوال در مورد تعهد به این ویروس مبارزه از هر دو دولت و مردم است.

AP Photo/Zik مولانا

مردم پوشیدن ماسک صورت به عنوان خط آنها را در خارج از کالیفرنیا پیراشکی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل نانوایی برای خرید دونات در لس آنجلس یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. میلیون ها نفر از کالیفرنیا در حال رفتن به آخر هفته روز یادبود با هیجان و اضطراب پس از محدودیت به کنترل گسترش coronavirus بودند کاسته سراسر دولت است.

AP Photo/Damian Dovarganes

Virus_Outbreak_Britain_41691 یک مرد می پوشد یک ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus به عنوان او راه می رود و در محله چینی ها در لندن روز شنبه, مه 23 سال 2020 است.

AP Photo/آلبرتو Pezzali

Virus_Outbreak_Tennessee_52628 ویرجینیا بالا Valedictorian ابیگیل ایمان دالتون است که دانش آموز برای اولین بار او را دریافت دیپلم در طول مراسم فارغ التحصیلی در Bristol Motor Speedway, جمعه, مه 22 سال 2020 در بریستول, Tenn. 2020 ویرجینیا دبیرستان کلاس برگزار می شود ویژه درایو از طریق فارغ التحصیلی در Bristol Motor Speedway در شب جمعه میان coronavirus بیماری همه گیر.

Andre تیگ/بریستول Herald پیک از طریق AP

Virus_Outbreak_Tennessee_45991 ویرجینیا بالا را Dymisha جانسون آماده می شود برای مراسم فارغ التحصیلی در Bristol Motor Speedway, جمعه, مه 22 سال 2020 در بریستول, Tenn. 2020 ویرجینیا دبیرستان کلاس برگزار می شود ویژه درایو از طریق فارغ التحصیلی در Bristol Motor Speedway در شب جمعه میان coronavirus بیماری همه گیر.

Andre تیگ/بریستول Herald پیک از طریق AP

Virus_Outbreak_Pennsylvania_57399 سالمندان فاصله شش فوت از هم جدا در بخشی از شمال استار دبیرستان را شروع مراسم در Boswell Pa. یکشنبه, مارس 22 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

جان Rucosky/تریبون دموکرات از طریق AP

APTOPIX_Virus_Outbreak_Chile_08057 یک شهر کارگر در لباس پوشیدن دنده محافظ ارائه یک جعبه از مواد غذایی در طول یک قرنطینه اجباری به دستور دولت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در سانتیاگو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. دولت شیلی آغاز شد تحویل 2.5 میلیون جعبه مواد غذایی و تمیز کردن محصولات برای خانواده های آسیب پذیر.

AP Photo/Esteban فلیکس

Virus_Outbreak_California_24029 یک علامت هشدار دهنده وجود دارد که نوار صندلی مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است دیده در سنترو Cocina Mexicana رستوران در ساکرامنتو کالیفرنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. به عنوان بخشی از Sacramento County تمدید مرحله 2 بازگشایی برنامه شام خوردن در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در ظهر جمعه پس از بسته شدن برای چند ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

AP Photo/غنی Pedroncelli

Delaney Thayer می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او در خدمت شام جنیفر آلن چپ و جولی Steacy در سنترو Cocina Mexicana رستوران در ساکرامنتو کالیفرنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. به عنوان بخشی از Sacramento County تمدید مرحله 2 بازگشایی برنامه شام خوردن در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در ظهر جمعه پس از بسته شدن برای چند ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

AP Photo/غنی Pedroncelli

اشلی الفرو پاک سازی یک جدول با مواد ضد عفونی کننده قبل از شام نشسته در سنترو Cocina Mexicana رستوران در ساکرامنتو کالیفرنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. به عنوان بخشی از Sacramento County تمدید مرحله 2 بازگشایی برنامه شام خوردن در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در ظهر جمعه پس از بسته شدن برای چند ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

AP Photo/غنی Pedroncelli

متصدی بار تیلور Osorio می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او هرچه نوشیدنی در سنترو Cocina Mexicana رستوران در ساکرامنتو کالیفرنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. به عنوان بخشی از Sacramento County تمدید مرحله 2 بازگشایی برنامه شام خوردن در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در ظهر جمعه پس از بسته شدن برای چند ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

AP Photo/غنی Pedroncelli

برگرد. Nicolas سانچز Toledano به شمار میان pews آراسته با پرتره از محله های کشیش نشین خود در سنت پاتریک کلیسای کاتولیک در طول شیوع کروناویروس یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در شمال هالیوود بخش از لس آنجلس.

AP Photo/Mark J. Terrill

گردشگران بدون ماسک لذت بردن از خارج از منزل در یک تخته سنگ خلیج پارک در خرس بزرگ کالیفرنیا. یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. کوه مقصد دریاچه خرس بزرگ اعلام کرد مقامات نمی خواهد اجرای فرماندار سفارشات استدلال آن را نگه داشته است COVID-19 موارد قابل کنترل در حالی که اقتصاد رنج می برد.

AP Photo/Damian Dovarganes

یعقوب Morden منجر به یک کلاس تناسب اندام در یک بسته و خیابان در مرکز شهر Indianapolis, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. این شهرستان بسته چند خیابان به ترافیک به جای بزرگتر مناطق در فضای باز برای رستوران ها به تامین اجتماعی فاصله و ورزشگاه بود قادر به استفاده از این بسته برای آموزش آزاد کلاس. بدنسازی به عنوان رتبهدهی نشده است مجاز به باز کردن.

AP Photo/Michael Conroy

یعقوب Morden منجر به یک کلاس تناسب اندام در یک بسته و خیابان در مرکز شهر Indianapolis, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. این شهرستان بسته چند خیابان به ترافیک به جای بزرگتر مناطق در فضای باز برای رستوران ها به تامین اجتماعی فاصله و ورزشگاه بود قادر به استفاده از این بسته برای آموزش آزاد کلاس. بدنسازی به عنوان رتبهدهی نشده است مجاز به باز کردن.

AP Photo/Michael Conroy

سربازان گشت به عنوان کارگران شهرستان تحویل جعبه از مواد غذایی در طول یک قرنطینه اجباری به دستور دولت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در سانتیاگو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. دولت شیلی آغاز شد تحویل 2.5 میلیون جعبه مواد غذایی و تمیز کردن محصولات برای خانواده های آسیب پذیر.

AP Photo/Esteban فلیکس

تصحیح به حذف مرجع است که فرد متوفی از درگذشت COVID-19 – کوره های جسد سوزی کارگران ضد عفونی کردن لباس های خود را پس از قرار دادن یک فرد متوفی را به یک زباله سوز در سن نیکولاس تلنتینو پانتئون در ایزتپلپا منطقه از شهر مکزیک یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. مراسم تشییع جنازه سرو و crematoriums در ایزتپلپا یک قصبه از 2 میلیون نفر از مردم می گویند که آنها را دیده اند کار خود را ضرب با افزایش تعداد مرده COVID-19 در پایتخت سخت ترین ضربه کرنر جدید کروناویروس.

عکس از آسوشیتدپرس/مارکو Ugarte

تصحیح به حذف آن فرد متوفی است COVID-19 قربانی – یک کارگر کوره های جسد سوزی در سن نیکولاس تلنتینو پانتئون می کشد یک فرد متوفی از یک نعش کش در ایزتپلپا منطقه از شهر مکزیک در اوایل یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. مراسم تشییع جنازه سرو و crematoriums در ایزتپلپا یک قصبه از 2 میلیون نفر از مردم می گویند که آنها را دیده اند کار خود را ضرب با افزایش تعداد مرده COVID-19 در پایتخت سخت ترین ضربه کرنر جدید کروناویروس.

عکس از آسوشیتدپرس/مارکو Ugarte

APTOPIX_Virus_Outbreak_Peru_79643 دکتر رزا لوپز تسلی او همکار ویکتور کوبا اورژانس پرستار آلوده با COVID-19 داخل Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

CORRECTION_Virus_Outbreak_Japan_00387 تصحیح مثل حلزون حرکت کردن: نوار قرمز بلوک کردن برخی از کرسی ها در تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله در یک سینما که بازگشایی در 22 مه در کیوتو در غرب ژاپن روز شنبه, مه 23 سال 2020 است. ژاپن برداشته شده coronavirus وضعیت اضطراری در اوزاکا و دو همسایه استان کیوتو و هیوگو در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل در توکیو منطقه شمالی جزیره هوکایدو.

Kyodo News via AP

Virus_Outbreak_South_Africa_Daily_life_59644 مبلغ Mikallo Britow می پوشد یک ماسک صورت در دریای نقطه, کیپ تاون, آفریقای جنوبی یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با افزایش چشمگیری جامعه انتقال کیپ تاون تبدیل به مرکز جدید شیوع کروناویروس در آفریقای جنوبی و قاره.

AP Photo/Nardus Miller

مراقبت های بهداشتی کارگران اجلاس به یک COVID-19 بیمار در داخل واحد مراقبت های ویژه در Guillermo Almenara بیمارستان در لیما پرو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با وجود اقدامات سختگیرانه برای کنترل این ویروس, این, آمریکای جنوبی 32 میلیون تبدیل به یکی از کشورهای بدترین برخورد با این بیماری است.

AP Photo/رودریگو Abd

برلین (AP) — جدید کروناویروس موارد کاهش یافته و به صفر در چین برای اولین بار شنبه رسید اما در هند و غرق بیمارستان در سراسر امریکا لاتین – هر دو در کشورهای سهل انگاری در مورد مستندات و آن زمان برای شرکت در اوایل سلول. ویروس آمار بازگشایی کلیسا در آلمان و احتمالا در یک رستوران ،

این بیماری همه گیر را تداوم مانع مقامات در تلاش برای نگه داشتن مردم در امن و احیای اقتصاد خود را در همان زمان اخلال در آخر هفته روز یادبود در ایالات متحده و جمعی جشن در سراسر جهان اسلام به مناسبت پایان ماه رمضان.

در کشورهای با ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی فقیر جمعیت و به اندازه کافی آب تمیز مبارزه با ویروس است که به طور فزاینده ای دشوار است.

“من یک مادر اگر من همین حالا برو بیرون و فروش فرزندان من نمی خواهد که غذا برای خوردن. من موظف هستم به بیرون بروید و به اینجا می آیند به فروش محصولات با وجود این خطر که ما در” گفت: Nagnouma Kante, یک بازار فروشنده در پایتخت گینه کوناکری.

ترکیه تحمیل آن سخت ترین مستند اقدامات هنوز شروع شنبه برای عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه رمضان و حوثی های یمن خواست مؤمنان را به استفاده از ماسک و ماندن در داخل به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از عفونت در یک زمان معمولا مشخص شده توسط روز multigenerational جشن گرفتن و جمعی نماز.

در جای دیگر بسیاری از دولت ها در حال کاهش محدودیت های آنها به عنوان چهره سیاسی واکنش و تاریخی رکود در آورده با جهانی نبرد در برابر ویروس. فقط در چند ماه همه گیر کشته شدن حداقل 338,000 نفر در سراسر جهان آلوده به بیش از 5.2 میلیون, با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در آلمان که کشیده ستایش خود را برای دست زدن به ویروس و هفت نفر به نظر می رسد آلوده شده اند با کروناویروس در یک رستوران در شمال غرب کشور است. این امر می تواند اولین و شناخته شده اين مورد از رستوران ها آغاز بازگشایی دو هفته پیش با تغییر احتیاطی در هر دولتی از جمله 2 متر (6½ فوت) فاصله بین جداول ماسک برای خدمت و تعهد به نام و آدرس و شماره تلفن از مهمانان به طوری که ممکن است عفونت را می توان پیش بینی کرد.

و در جنوب غربی شهر فرانکفورت یک محله رهبر می گوید که چند تن از اعضای یک جماعت باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از حضور در یک سرویس کلیسا در مارس 10. شش بستری هستند خبرگزاری dpa به نقل از انجیلی مسیحی باپتیست جماعت عنوان کرد و گفت. کلیسا لغو تمام تجمعات و در حال حاضر برگزاری خدمات آنلاین.

جدید عفونت ها دیده نمی شود به عنوان یک تهدید به آلمان به طور کلی ویروس استراتژی و آنگلا مرکل روز شنبه گفت که این کشور تا به حال “موفق شد تا کنون در دستیابی به هدف جلوگیری از سلامت سیستم در حال غرق شده است.”

مذهبی حوادث کمک به گسترش این ویروس در اوایل بیماری همه گیر و از سرگیری تجمعات وفادار است به خصوص مسئله موجب ناراحتی.

و آگاه از مسیحیان انجیلی که کلید خود را به پایگاه پشتیبانی پیش از ماه نوامبر انتخابات, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب خانه از عبادت به عنوان “ضروری” نامیده می شود و در فرمانداران به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته.

فرانسه مجاز خدمات مذهبی به سر شروع شنبه پس از یک چالش قانونی به دولت ممنوعیت گردهمایی در مکان عبادت است.

یکی از عمده جهان سایت های زیارت است بازگشایی یکشنبه: کلیسای قبر مقدس در اورشلیم ساخته شده است در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و زنده.

آمریکای لاتین آخرین کانون ویروس و کارشناسان توجه داشته باشید که محدودیت ها از اقدام دولت در یک منطقه که در آن میلیون ها نفر دارای مشاغل غیررسمی و بسیاری از نیروهای پلیس در حال ضعیف یا فاسد و قادر به اجرای محدودیت.

برزیل و مکزیک گزارش شده تعداد بی سابقه ای از عفونت و مرگ و میر تقریبا روزانه این هفته سوخت انتقاد از رئیس جمهور برای محدود مستندات. اما عفونت نیز افزایش یافت و فشرده-واحد مراقبت بودند غرق در پرو شیلی و اکوادور همه کشورها مشترک برای تحمیل زودهنگام و تهاجمی کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه.

در آمریکا و برخی از کشورهای در حال باز کردن با سرعت بیشتری نسبت به دیگران با وجود فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت سریع تر. کالیفرنیا در حال آماده سازی آن از wineries برای بازدید کنندگان در هفته آینده و کازینو در لاس وگاس می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 4.

به عنوان آمریکایی ها افتخار نظامی خود را در طولانی آخر هفته روز یادبود برخی از خانواده ها برنامه ریزی برای بازدید از سواحل و یا پارک های ملی برای اولین بار از این ویروس رسید. وزیر کشور دیوید برنارد برنامه ریزی شده است برای بازدید از گراند کانیون در روز شنبه و کاخ سفید coronavirus نیروی کار ارائه راهنمایی در مورد چگونگی تعیین ظروف در پیکنیک یا علامت توپ تنیس به لذت بردن از روز یادبود گردش با خیال راحت.

ایالات متحده شده است سخت ترین-آمار کشور با بیش از 96,000 مرگ و میر در میان 1.6 میلیون مورد تأیید و پس از روسیه و برزیل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

یکی از نشانه های امید ظهور شنبه: چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته گزارش جدید تایید موارد برای اولین بار.

ژاپن بازگشایی دستورالعمل منتشر شد شنبه برای بار مهماندار و دیگر شب زنده داری کارگران به پوشیدن ماسک به صورت غرغره در هر 30 دقیقه و ضد عفونی کردن میکروفن کارائوکه پس از هر بار استفاده. کره جنوبی بازگشایی شد و سپس تعطیل هزاران نفر از باشگاه پس از بیش از 200 اخیر عفونت در ارتباط بودند به clubgoers در سئول.

نگرانی در حال افزایش است در هند که در آن موارد جدید نشان داد یکی دیگر از رکورد پرش سه شنبه شکوه 6,000 برای دومین روز متوالی به عنوان دو ماه مستند کاسته است. متحده با تعداد نسبتا کمی از موارد دیده می شود خوشه در روزهای اخیر به عنوان ساکنان از جمله کارگران مهاجر سفر در قطار ویژه باید به خانه بازگشت.

در حالی که برخی از کشورها در مواجهه با موج دوم عفونت به شدت ضربه روسیه هنوز در حال مبارزه با آن ،

“من فقط می خواهم به در سکوت برای چند روز. من می خواهم به جایی بروید در کوه ها که در آن هیچ سیگنال تلفن همراه, بنابراین من می تواند بی سر و صدا نشسته و به برخی از درجه” گفت: Dr. Osman Osmanov یک مراقبت های ویژه پزشک در پایان و در عین حال یکی دیگر از تغییر طولانی در مسکو, کانون روسیه شیوع.

“ما فقط امیدوار است که به زودی آن را تمام خواهد شد ما پیروز خواهد شد و آن را تمام خواهد شد خوب است.”

___

چارلتون گزارش از پاریس و Kageyama از توکیو است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de