در میان coronavirus بحران L. A. شهرستان ممکن است به ایجاد یک بازرس کل برای نظارت بر خانه های پرستاری

لس آنجلس مقامات در نظر گرفته خواهد شد در روز سه شنبه که آیا برای تعیین یک بازرس کل برای نظارت بر خانه های سالمندان یک موقعیت جدید است که می تواند “بسیار مورد نیاز پاسخگویی” به کانون شهرستان COVID-19 بحران با توجه به حرکت ثبت شده در این هفته.

اگر لوس آنجلس هیئت ناظران می گذرد و حرکت آن در چهار شنبه جلسه بازرس کل خواهد بود انتخاب شده توسط ژوئیه 1 و شروع به ارائه گزارش موقت هر 60 روز به هیئت مدیره تا زمانی که گزارش نهایی تکمیل شده است. بازرس کل خواهد بود وظیفه با انجام یک “جامع نقد و بررسی” از شهرستان در حال حاضر سیستم نظارت و بازرسی خانه های پرستاری و تعیین آنچه که باید تغییر کند.

سرپرست مارک ریدلی-توماس که به پیشنهاد نقش جدید با سرپرستی کاترین Barger گفت: موقعیت بعید است به طور موقت ذکر است که در شهرستان و دولت باید برای سال تا به حال مسائل با انطباق در خانه های سالمندان.

“این غیر معمول نیست دانش است که این امکانات در عمل کمتر از حد مطلوب و به همین دلیل شما باید به طور منظم بازرسی های معمول و مجری” ریدلی-توماس گفت. “شما باید همه از آن در جهت آنها را برای درمان ساکنان بیماران و کارکنان به درستی. یک سوال وجود دارد که آیا یا نه انگیزه کسب سود درایوهای عام شرایط با تجربه در برخی از این امکانات است.”

تبلیغات

به روز دوشنبه تقریبا 4,800 ساکنان و 3000 کارکنان از امکانات از جمله آزمایش مثبت برای ویروس. در سراسر L. A. شهرستان 52 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند در نهادی تنظیمات به خصوص در پرستاری ماهر امکانات که بسیاری از آنها برای سود با توجه به سرپرستان.

برای سال شهرستان و دولت باید تلاش برای رسیدگی به شکایت ها در خانه های سالمندان.

در سال 2014 ممیزی از شهرستان آسایشگاه بازرسی و تحقیقات نشان داد تعداد حدود 3000 خانه سالمندان تحقیقات. توسط 2019 که جمع شدن رشد کرده بود به 5000 از جمله 2,100 شکایت جدید در هر سال با توجه به سرپرستان’ حرکت است.

تبلیغات

وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی است که مسئولیت صدور مجوز و نظارت بر امکانات بهداشتی از جمله خانه های سالمندان. اما در L. A. County, آژانس دولتی در طول تاریخ مشترک نظارت مسئولیت حدود 2500 امکانات بهداشتی از جمله 400 خانه های سالمندان با لس آنجلس وزارت بهداشت.

در سال گذشته این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان وارد شده به قرارداد دولت با آژانس بهداشت عمومی به طور کامل انتقال مسئولیت مرکز بهداشت و درمان بررسی و نظارت بر فعالیت های شهرستان, “با هدف ایجاد بازده عملیاتی و بهبود کیفیت اجرای فعالیت های” با توجه به حرکت. با وجود این حرکت هزاران نفر از شکایات در ادامه به ثبت نام با شهرستان هر سال ریدلی-توماس و Barger گفت.

در اواسط ماه آوریل یک بار تحقیقات نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق پرستاری ماهر امکانات مبارزه با شیوع رمان coronavirus در L. A. شهرستان شده اند ذکر شده در سال های اخیر برای فدرال نقض قوانین ایمنی در جلوگیری از عفونت های بالا بردن سوال در مورد چگونگی تهیه امکانات و رگولاتور به آدرس یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

اکثریت ساکنان در پرستاری ماهر امکانات در L. A. شهرستان دارای درآمد بسیار پایین با 62 درصد از ساکنان با تکیه بر خدمات درمانی ندارند و این به معنی حرکت و یا استخدام یک وکیل مدافع از طرف آنها.

ناظران نیز ایجاد یک آنلاین “داشبورد” با داده ها برای هر یک از تسهیلات از جمله تعداد COVID-19 موارد در میان ساکنان و کارکنان تعدادی از تست های انجام شده در هر ماه و تا چه حد در طول تسهیلات در اجرای آن دولت موظف COVID-19 کاهش طرح است.

ریدلی-توماس گفت: داشبورد امیدوارم افزایش نظارت عمومی از بد بازیگران و اجازه می دهد ساکنان و خانواده خود را به انتخاب آگاهانه قبل از انتخاب یک خانه سالمندان است.

“این به نفع مصرف کننده حفاظت و ایمنی بیمار,” ریدلی-توماس گفت. “به نظر می رسد به من یک بیمار لایحه حقوق به عنوان آن مربوط به پرستاری ماهر امکانات باید به منظور از روز است. هیچ راهی وجود دارد که من همیشه می تواند متقاعد شود که این امکانات را عامل به عنوان آنها می تواند و باید و این مسئولیت ما را به مطمئن شوید که آنها انجام می دهند.”

تبلیغات

LOS ANGELES, CA-JANUARY 29, 2019: LA County Board of Supervisors member Kathryn Barger speaks and as

نحوه تماس با هیئت ناظران در مورد این حرکت

به ارائه نوشته شده و نظر عمومی قبل از هیئت ناظران جلسه سهشنبه ساعت 9:30 صبح شما می توانید بازدید https://publiccomment.bos.lacounty.gov/

به صدای افکار خود را به هیئت مدیره در طول جلسه خود, شما می توانید در تماس با استفاده از دستورالعمل در هیئت ناظران سایت. در هیئت مدیره قبلی جلسه تماس گیرنده داده شد یک دقیقه هنگامی که صحبت کردن در مورد یک برنامه خاص در مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de