ستون اول: آنها جان سالم به در تیراندازی مدرسه. سپس coronavirus به سرقت برده ساگوس بالا ارشد سال

وقتی آدم Bratt مورد مطالعه قرار چهره خود را تعیین سطح پیشرفته روانشناسی دانش آموزان که صبح در ماه دسامبر او را دیدم تروما.

کمی روبان آبی fluttered خارج و درمان سگ zigzagged از طریق ساگوس دبیرستان را جدی پردیس. در کلاس درس Bratt قفل شده چشم با دانش آموزان خود را به آنها گفتن او می خواهم تا به حال انجام حرفه ای و نبود او اجازه رفتن به ژنو ، 14 تیر در سانتا کلاریتا پردیس تعریف او.

“شما هم نباید” او به آنها اطمینان داد.

او کشیده تا یک ارائه پاورپوینت و بدبختانه به یک اسلاید با برچسب “بازی زندگی” که در آن او می خواهم به ایجاد یک کولاژ از 33 چیزهایی است که دانش آموزان خود را, بسیاری از آنها از سالمندان تا به حال به نگاه به جلو به.

تبلیغات

تبلیغات

“ترک خانه و خانواده” یکی به عنوان خوانده شده.

“سقوط در عشق است.”

“رفتن به یک تاریخ بستنی با بچه خود را.”

541524_ME-SAUGUS-HIGH-SENIORS-CORONAVIRUS-TEACHER_01_MJC.jpg

در نزدیک به 30 سال از آموزش آدم Bratt حال هدایت دانش آموزان از طریق روز پس از 9/11, زلزله و آتش سوزی است. تمام کسانی که در تراژدی برخورد کرده بود به او گفت: اما ساگوس تیراندازی آمار صفحه اصلی.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

آن شب هنگامی که چندین نفر از دانشجویان ایمیل برای درخواست یک کپی از پاورپوینت, هیچ می دانید که فرصت خود را برای عبور از یک آیتم را از لیست “تحمل شاهد یک نقطه عطف در تاریخ” — می رسند در چند ماه در قالب یک جهانی همه گیر.

متولد در وحشتزده روز پس از 9/11 و به وخیم واقعیت به طور فزاینده ای نامهربان سیاره کلاس مدرسه بالا از سال 2020 تبدیل به یک گروه bookended توسط دو نسل-تعریف تراژدی. آنها به زودی فارغ التحصیل — بسیاری از آنها عملا به یک جهان که روال تعریف شده توسط یک بیماری کشنده و اقتصاد به طور بالقوه نابود به سطح قبل از هرگز دیده می شود توسط پدر و مادر خود و یا حتی بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

تبلیغات

‘ما امن و آرام شهر از دست این عنوان دیروز. در حال حاضر ما فقط آمار دیگر.’

توجه داشته باشید قرار داده شده در پارک مرکزی

“ما واقعا رفته از طریق آن” گفت: ارشد مگان Puettmann یکی از سردبیران رئیس دانشگاه در ساگوس’ سالنامه که در ساعت پس از تیراندازی پرسیدم که این چیست ؟ #EnoughIsEnough #GunControl” و سپس صرف روز پس از همکلاسی هایش ضرب گلوله کشته شدند متفکرانه پاسخ به مردم به tweeting در او که اسلحه ندارد و مشکل است.

زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل چند end-of-ارشد-سال سنت Puettmann گفت: این تنها مرکب هنوز خام احساس از دست دادن از صبح که در ماه نوامبر هنگامی که یک دانش آموز کشیده یک تفنگ دستی از کوله پشتی خود و چند همکلاسی قتل Dominic Blackwell, 14 و Gracie آن Muehlberger, 15 قبل از تبدیل شدن به تفنگ خود را.

این slayings حیرت زده ساگوس دانش آموزان و سر در گم سانتا کلاریتا حس خود را. این هفته در پارک مرکزی فقط پایین خیابان از دانشگاه کسی چپ یک توجه داشته باشید در جوهر آبی:ما امن و آرام شهر از دست این عنوان دیروز. در حال حاضر ما فقط آمار دیگر.”

Saugus High School shooting vigil

دانش آموزان ثبت نام یک کارت حافظه از 15 سال Gracie آن Muehlberger که شد کشته در تیراندازی در ساگوس.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

در ابتدا Puettmann مخوف بازگشت به دانشگاه پس از تیراندازی از ترس او می خواهم فلش به عقب به تصویر کوله پشتی رها شده روی زمین. اما او در نهایت بازگشت, رو, در بخش, توسط, پیش بینی برای چند ماه آینده — حضور مدل تخمگذار دست خود را بر روی سالنامه او می خواهم کمک به ایجاد, تلاش برای بهترین شخصی در 100-حیاط پرواز در شنا مسابقات.

سپس آمد, مارس 13.

که بعد از ظهر جمعه که ساگوس دانش آموزان آموخته است که آنها می خواهم از مدرسه به مدت سه هفته به دلیل COVID-19 pandemic, اخبار آمد و به عنوان یک خوش آمدید امداد به بسیاری از. تمدید رخصتی بهار, آنها فکر مکی. یک فرصت برای شروع اجتماعی فاصله به طوری که آنها می تواند تمام توان توسط فارغ التحصیلی.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی
از لس آنجلس تایمز.

آندره Mojica, ساگوس’ بدن دانش آموز جمهور گفت که او در ابتدا لذت می بردند از این فرصت به سرما و گرفتن بر روی مشق شب. اما او نظارت بر اخبار و پدر و مادر خود را به عنوان کار پرستاران ثبت نام شده — مادر خود را در یک ICU — پس واقعیت به سرعت حل و فصل. خواهد بود وجود دارد هیچ ارشد شب برای تیم لاکراس او متوجه شد که بیشتر در-N-Out Burger آویزان با دوستان خود.

تبلیغات

“مدرسه فقط به پایان رسید در یک تصادفی جمعه در ماه مارس” Mojica گفت: آه کشیدن و توضیح داد که اگر چه او می خواهم برنامه ریزی برای حضور در دانشگاه واشنگتن او به تازگی تصمیم دشوار به چشم پوشیدن از خود پذیرش با توجه به هزینه و عدم قطعیت در طول بیماری همه گیر. در حال حاضر او گفت: او را به تحصیل علوم سیاسی در کالج دره در پاییز.

در حال حاضر که او می داند که او نمی خواهد به بازگشت به ساگوس او بخواهد او تا به حال بسته بندی شده بیشتر به کسانی که در چند هفته گذشته در دانشگاه — که او چشیده آخرین پیاده روی را از طریق سالن از مدرسه ای که تدریس او در مورد انعطاف پذیری و شن و همدلی است.

Andrei Mojica

آندره Mojica, دانشجو, بدن جمهور در ساگوس می گوید او بخواهد او تا به حال چشیده چند هفته گذشته در محوطه دانشگاه.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

آن را احساس می کند مانند از دست دادن کوچک که بریدن از زندگی خود را هنگامی که سبکبار سبکی از دوران کودکی لحظه ای همپوشانی با آزادی از بزرگسالی است. آن زمان Mojica گفت: زمانی که شما می توانید درایو خود را در هر نقطه که شما می خواهید برای رفتن, اما شما هنوز هم نگران بدهی های دانشجویی.

زمان برای تعویض سالنامه و خط خطی به صورت جدی چیزهایی که شما هرگز گفت: هر یک از دیگر در فرد و به جمع آوری برای ارشد “غروب” هنگامی که شما رول پتو و تماشای درخشش ذوب شدن به افق با هم.

در 19 مارس روز رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش ارشد پریسیلا Arguelles جیبش مجله خود.

“من خیلی غم انگیز برای من کلاس 2020,” او نوشت: “قادر به پارگی کیسه آب و یا فارغ التحصیلی یا فقط داشتن ما تا آخرین لحظات با دوستان و معلمان ما هرگز نمی تواند دوباره ببینید.”

گم شده و مدل خاص bummed او را. او در حال حاضر به حال یک تاریخ, بهترین مرد و او تا به حال خریداری لباس او یک لباس شب قرمز با یک باز و یک sparkly بالا پنج ماه قبل از آن مصمم به پوشیدن چیزی منحصر به فرد است. بیشتر از همه او هیجان زده بود به گرفتن عکس با تمام دوستان خود را. او بدست می خواهم به بسیاری از آنها در این سال, او گفت:, و این احساس به خصوص بعد از خوش شانس بیشتر نگه داشتن به خودش سال سوم.

اما بزرگترین ناامیدی برای او و بسیاری از همکلاسی هایش فارغ التحصیلی است.

541558_ME-SAUGUS-HIGH-SENIORS-CORONAVIRUS-OLIVIA-WHITE_02_MJC.jpg

ارشد اولیویا سفید امیدوار است وجود دارد یک فرصت برای یک فرد در مراسم فارغ التحصیلی در آینده است.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

برای سال, اولیویا, سفید, یکی از Arguelles’ دوستان پیش بینی کرده بود که لحظه ای روی صحنه وقتی که او را به نوبه خود به پدر و مادر و مادر بزرگ در جمعیت و پرتو خود را در زیر کلاه سفید نشانه آن است که او می خواهم فارغ التحصیل با درجه ممتاز.

“این را هر بچه رویا,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر مدرسه برنامه ریزی های مجازی از فارغ التحصیلی در ماه ژوئن او امیدوار است وجود دارد یک فرصت برای یک فرد مراسم در آینده است.

در روز او متوجه او خواهد پایان سال آخر خود را آنلاین سفید یکی نیست به گریه در مقابل دیگران به اتاق او رفت و گریه شد. او در مورد چگونه به شدت او می خواست برای جلوگیری از پردیس پس از تیراندازی و چگونه به طور کامل او می خواست به عقب وجود دارد در حال حاضر.

او احساس heartsick برای مردم از دست دادن عزیزان به این ویروس و او احساس اضطراب در مورد پدر و مادر او بیمار شدن. او در مورد اقتصاد — در مورد افرادی که پدر و مادر در حال حاضر نمی تواند استطاعت برای کمک به پرداخت شهریه های کالج و در مورد چقدر سخت خواهد بود برای همکلاسی که نیست رفتن به کالج برای پیدا کردن یک شغل در این تابستان. او در مورد او همکار سالمندان و سال آنها تا به حال.

“ما واقعا نمی هر گونه موفق باشید.”

* * * * *

بسیاری از ساگوس سالمندان خود را ببینید نهایی سال در دانشگاه در دو فصل مجزا: قبل و بعد از عکسبرداری است.

در نوامبر. 12, Mojica را بازتوییت کرد خواننده رپ Lil Nas X lightheartedly پرسیدن چرا, کاملا, Clifford the Big Red Dog آنقدر بزرگ بود. بعدی خود را صدای جیر جیر دو روز بعد بود که تشویق همگان را به آغوش عزیزان خود محکم.

“همه شما را دوست دارم” او نوشت. “چوب بیایید با هم Centurions.”

تبلیغات

حدود 7:30 صبح در Nov. 14 کسی که چرخش باز کردن درب از AP دولت کلاس برای گفتن وجود دارد تیرانداز در محوطه دانشگاه. وحشت زده Mojica برداشت آتش نشانی و ایستاده بود در نزدیکی درب.

در یکی دیگر از کلاس درس سفید بود تصحیح ریاضی کاربرگ زمانی که دانش آموزان زد داخل جیغ “تیرانداز مدرسه!” او نمیفهمد این یک هشدار اشتباه بود از سال اول. اما پس از آن صدای بالندگی بیش از آی فون گفتن آنها را به قفل کردن درب و دریافت کردن. در 7:43 صبح در حالی که قوز روی فرش در بازگشت از کلاس درس او گریبانگیر تلفن.

“سلام مامان” او texted. “وجود دارد یک تیرانداز در محوطه دانشگاه.”

“Omg” مادر او در پاسخ.

“یک دانش آموز رسید.”

“Ok پنهان بماند.”

در یک کلاس درس Arguelles شنیده می شود که او چه فکر کردم یک درام انداختن در نزدیکی اتاق موسیقی اما پس از آن او تماشا معلم با حداکثر سرعت دویدن برای قفل کردن درب. Arguelles بدن شروع به تکان دادن و او می تواند به او ندبه بلندتر از هر کس دیگری در کلاس درس. او را در آغوش گرفت و دست او را بیش از او و دو تکرار کلمات در ذهن او: “این اتفاق می افتد.”

Saugus High School

ساگوس دبیرستان برنامه ریزی های مجازی از فارغ التحصیلی در ماه ژوئن.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

نزدیک به سه هفته پس از vigils و مجالس ترحیم و شکرگزاری آنها بازگشت به دانشگاه برای همیشه لطفا برای تغییر. اگر آنها گوش دادن به موسیقی در حالی که تحصیل آنها به سمت چپ یک earbud ، هر زمان که یک شبح whirred خارج از کلاس درس و پنجره و هر کس سر swiveled هماهنگ است.

یک روز صبح در اواسط ماه ژانویه به عنوان آنها شروع به عقب بر گردیم به یک شیار کسی که سوار یک مدرسه گلف سبد خرید بیش از یک بطری آب پلاستیکی ایجاد یک صدای بلند ظاهر صدا. حافظه عضلانی لگد و دانش آموزان کاهش یافته و کوله پشتی خود را و زد.

تبلیغات

ارشد Carli Chorpash هنوز در ماشین خود را هنگامی که او را دیدم یک گروه از دانش آموزان در حال اجرا از محوطه دانشگاه. نه دوباره او فکر می کردم. حتی در حال حاضر صدا از یک سطل زباله می تواند درب کوبیدن گاهی اوقات بسته ام آی فایو و در سوپر باول یکشنبه هنگامی که او شنید با صدای بلند چندین میآید — آنها تبدیل به آتش بازی — او شروع به گریه شده بود وجود دارد یک فرد مسلح در خیابان.

او آموخته است که شفا از تروما ندارد خطی. گاهی اوقات او می رود یک هفته کامل و بدون تفکر از تیراندازی اما هفته آینده او فکر می کند در مورد آن هر روز.

“شما باید برای آرام با خودتان است,” او گفت:. “واقعا وجود دارد هیچ دستورالعمل در مورد چگونه به درمان از این است.”

در صبح روز تیراندازی Bratt, AP, معلم, کشیده شد به یک پارکینگ بر روی یک تپه که او را دیدم دانش آموزان دو سرعت به سوی او. در نزدیک به 30 سال از آموزش شش نفر از آنها را در ساگوس او هدایت دانش آموزان از طریق روز پس از 9/11, زلزله و آتش سوزی است. تمام کسانی که در تراژدی برخورد کرده بود به او گفت: اما در حال حاضر یک برخورد کرده بود خانه.

West Ranch

طرفداران فوتبال در غرب تگزاس دبیرستان ارائه پشتیبانی به ساگوس در پی تیراندازی.

(توییتر)

او بعد از بازگشت به آن تپه و گوش دادن به موسیقی برای یک زن و شوهر ساعت. او خوب متوجه شد و در حال حاضر او نیاز به تمرکز بر روی دانش آموزان خود را. او با وسواس پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن آنها را متصل به آموزش و پرورش خود را. او هنوز هم دیدم غم و اندوه را در چشمان خود را چند روز اما اغلب او را دیدم انعطاف پذیری است.

گاهی اوقات یک دانش آموز که به قلم یک تست چند روز قبل خواهد ایمیل او و یا می آیند تا به او در کلاس مصمم به گرفتن.

“Bratt که می تواند من را امتحان?” آنها می خواهم بپرسم.

“شما به من بگویید!” او می خواهم پاسخ دهند.

او نمی خواهد همیشه باید واکنش نشان دادند که در راه است. اما آموزش, مانند زندگی, در مورد آموزش محور. در کلاس های خود آنها صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد واگرا تفکر در مورد آینده با راه حل های متعدد به یک مشکل است. و این سال را به سالمندان Bratt گفت: بدون شک رشد به برخی از مهمترین متفکران واگرا او تا کنون آموخته.

تبلیغات

“انجام یک مطالعه طولی,” او گفت: با افتخار. “برخی از این بچه ها در حال رفتن به بالاترین هوش هیجانی شما همیشه خواهید دید.”

سمت بالای Bratt را “33 چیزهایی که هنوز پیش رو” پاورپوینت از دسامبر وجود دارد ورود در پیچش یا حلقه زنی حروف سبز: “فارغ التحصیلی از مدرسه است.”

اما زیر که در کوچکتر فونت های جهانی بیشتر ماجراجویی:

“تجربه ناامیدی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>