شک و تردید مطرح شده در مورد اعتبار سگ-قتل عام توسط هالیوود عزیزم حیوانات فعال

این فیلم هولناک است. در یک سگ سیاه آویزان است و با آن گردن و گریه و دچار تشنج آن را به عنوان blowtorched زنده است. در یکی دیگر از یک سگ سفید dangles از یک تیر چوبی نوشتن در درد و ترور.

این فیلم از یک سال 2016 سفر به آسیا توسط Marc اعظم در لس آنجلس ساکن است که صرف نزدیک به یک دهه در زندان برای یک جرم و جنایت خشونت آمیز قبل از تبدیل خود به یک رهبر برجسته در سطح محلی, ملی و بین المللی حقوق حیوانات در جوامع است.

اعظم گفته است که حامیان آن فیلم ها و دیگران ثبت شد و سند شکنجه و کشتار سگ ها در بازار گوشت در اندونزی و کامبوج و کشورهای دیگر در آسیا با محدود اما پایدار تجارت در سلاخی حیوانات برای انسان به مواد غذایی.

این تصاویر وحشتناک به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی و عاطفی اطلاعیه خدمات عمومی است که ویژگی های یک فهرستی از مشاهیر از جمله مت دیمون, Joaquin Phoenix و رونی مارا و ترویج یک بنیاد خیریه که اعظم آغاز شده است. حیوان امید و سلامتی بنیاد مطرح شده است و میلیون ها دلار به منظور نجات سگ و گربه از کشتارگاه.

تبلیغات

تبلیغات

“این به شما نشان می دهد که چرا این اتحاد برای پایان دادن به” اعظم گفت: پس از غربالگری این فیلم در یک خانه مطبوعاتی در سال 2016 در کاپیتول هیل. به او نشان داد که شکنجه صحنه مخاطبان راضی شد و جلوی چشم خود را. “چگونه شما می توانید انجام دهید که به یک حیوانی؟” اعظم پرسید.

اما یک بار بررسی شواهد نشان داده است که در تضاد اعظم ادعا در مورد صحت برخی از تکان دهنده ترین ویدئوها و پرسش در مورد تلاش های نجات در خارج از کشور.

Marc Ching at a 2015 fundraiser event

اعظم نشان داده شده در 2015 جمع آوری کمک دست آورد, افراد مشهور, حمایت از امثال مت دیمون, Joaquin Phoenix و رونی مارا.

(آنجلا Weiss / گتی ایماژ)

قصابی در اندونزی گفته اند این بار که اعظم آنها پرداخت می شود به قطع سگ سیاه و رایت آن را به مرگ — یک روش کشتار بی رحمانه تر از هر آنها می گویند آنها به طور معمول استخدام — بنابراین او می تواند مرحله صحنه برای دوربین است.

در تجدید نظر به عموم و بنیاد حامیان اعظم ارائه شده ویدئوها از آن حادثه و دیگران به عنوان کاندید تصاویر روز-به-روز معمول در کشتارگاه او مستند عمدتا در حالی که “مخفی” نما به عنوان یک سگ گوشت خریدار. اما محلی فعالان حقوق حیوانات در اندونزی و کامبوج و در جای دیگر در آسیا می گویند که آنها هرگز شنیده از سگ بودن به طور منظم شکنجه و یا کشته شدن برخی از راه های به تصویر کشیده شده توسط اعظم.

و فیلم خام از اعظم را ضبط به دست آمده توسط بار کست شک در این که آیا همه این ویدئوها نشان می دهد که چگونه به رقص به طور معمول شکنجه و کشتن سگ.

تبلیغات

یکی از unedited کلیپ قطاری از سگ بودن زنده زنده سوزانده. در یک قسم دادگاه اعلام ظ در مرداد ماه سال 2017 اعظم نوشت که او اتفاق افتاد به بررسی تجارت گوشت سگ در یک بازار در تمهن اندونزی هنگامی که او و مترجم “تصادفا” سوزاندن.

اعظم نوشت که آن را “در حال وقوع بود در روز روشن در حالی که رهگذران را نادیده سگ را فریاد می زند. من مترجم فیلم برداری وحشتناک عمل تنها برای استفاده به عنوان شواهد از ظلم و ستم اتفاق می افتد در اندونزی است.”

اما حدود هفت دقیقه از فیلم خام را نشان می دهد سگ کشیده از یک قفس با طناب دار به اجرا درآمد و از طریق بازار توسط یک قصاب اعظم در حالی که دوربین به شرح زیر او را از پشت سر. دوربین همچنان به رول به عنوان حیوان حساس است تا با آن گردن و آرامی را به آتش کشیدند به مرگ است. به عنوان سگ سوختگی قصاب به نظر می رسد نسبت به دوربین می دهد و می شست.

Tomohon, Indonesia, butcher Marthen Wondang

Marthen Wondang یک قصاب در تمهن بازار گفت: چینگ در سال 2016 خریداری چهار سگ در قیمت متورم و خواسته که آنها کشته شود در راه خاص از جمله آتش زدن یک زنده در حالی که او در فیلم ضبط شده.

(Ronny Adolof Buol / برای فردا)

اعظم, 41, تکذیب سازماندهی آن صحنه و یا هر گونه دیگر و گفت: او هرگز دستور قصابان در مورد چگونه به ضرب و جرح و یا کشتن سگ.

“اگر سوال این است که اگر من پرداخت مردم به شکنجه سگ من نیست” اعظم گفت.

در یک مصاحبه و پس از آن ایمیل ها بار به اعظم گفت: اتهامات علیه او انگیزه در بخش رقابت میان حیوانات نجات. اعظم متهم دو تن از فعالان توطئه رشوه به یک قصاب در اندونزی می گویند اعظم پرداخت مرحله سوختن از زندگی سگ.

“گروه تهمت یکدیگر به طور مداوم بر اساس این واقعیت است که آنها بر این باورند و یا احساس می کنند بهتر می دانند او گفت:” در ایمیل.

“اگر سوال این است که اگر من پرداخت مردم به شکنجه سگ من نیست.”

مارک اعظم

از فعالان حقوق حیوانات رد رشوه دادن به هر قصابان و این بار هیچ شواهدی از یک توطئه به دروغ متهم اعظم تخلف است.

تبلیغات

::

اعظم بنیاد برگزار شد یک جشن جمع آوری کمک در سال 2017 در W هتل در هالیوود, نقاشی امثال بدون شک نوازنده بیس تونی Kanal که گفت مصاحبه در صورتی که اعظم بود “ابرقهرمان.” دیگران در حضور مراجعه کننده به او به عنوان یک “فرشته زمین.”

در مارس 2019 نوازنده موبی و بازیگران Alicia Silverstone و Shannen Doherty با حضور در کالور سیتی, جمع آوری کمک برای بنیاد بود که توسط کمدین Whitney Cummings. Doherty که یک بار نشسته در موسسه خیریه هیئت مدیره گفت مصاحبه در صورتی که اعظم است “بزرگترین روح و همیشه بهترین نیت است.”

به عنوان ستاره قدرت بالا اعظم مشخصات این بنیاد کمک به امن یک قانون فدرال که به طور موثر ممنوع مصرف انسان از سگ و گربه و گوشت کالیفرنیا منع جدید محصولات خز. کمک های مالی همچنان به رول در.

این بار’ بررسی همچنین نشان داد که اعظم خیریه درگیر در شیوه های مالی که غیر انتفاعی کارشناسان می گویند نگران هستند. پایه و اساس سوابق نشان می دهد که بیش از $350,000 پول نقد در خارج از این موسسه خیریه در یک دوره از 27 ماه است که اعظم است صورتحساب بنیاد برای حداقل $59,000 در مواد غذایی و دیگر محصولات خود را برای سود حیوان خانگی تغذیه,کسب و کار, این Petstaurant.

در ایمیل به بار و از طریق اظهارات بنیاد وکلای این سازمان گفت: اعظم هرگز سوء استفاده از بودجه و کمک کرده است صدها هزار دلار کالا و خدمات و پول نقد به این خیریه از سال 2014.

ماه گذشته کمیسیون تجارت فدرال متهم اعظم ساخت کاذب و فریبنده یا ادعا می کند که یک مکمل گیاهی او فروش می تواند درمان COVID-19 و برخی از دیگر محصولات می تواند در درمان سرطان است. اعظم را تکذیب کرد تخلف و گفت که او در حال همکاری با این کمیسیون است.

اعضای هیئت مدیره که نظارت اعظم بنیاد در ابتدا کاهش یافته است به دیدار با بار و سازمان در یک نقطه پیشنهاد روزنامه سعی کرده بود برای متقاعد کردن مردم به دروغ در مورد اعظم و خیریه.

دکتر باربارا Gitlitz لس آنجلس انکولوژیست که ریاست این موسسه خیریه هیئت مدیره در آن زمان در نهایت شنبه برای مصاحبه در ماه ژانویه در Wilshire بلوار دفاتر بنیاد وکلای مدافع. او گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای شک اعظم حساب سگ و که او را مورد سوال اعتبار قصابی که او را متهم به پرداخت آنها را به مرحله سوء استفاده.

تبلیغات

“این فقط در برابر همه چیز که من می دانم در مورد مارک و او چگونه رفتار حیوانات” Gitlitz گفت.

دو روز بعد او ایمیل فرستاده بار به می گویند که هیئت مدیره شد راه اندازی یک تحقیقات مستقل. او و بنیاد وکیل نیست پاسخ به پرسش درباره تحقیقات از جمله یک پرس و جو که در انجام آن است. این بنیاد همچنین نمی پاسخ به سوال که آیا هر گونه تغییرات اخیر ساخته شده بود در هیئت مدیره عضویت از جمله صندلی و موقعیت.

در اخیر ایمیل وکیل راسل M. Selmont گفت: این موسسه خیریه به حال هیچ مدرکی که اعظم “همیشه در صحنه سوزاندن هر سگ (در تمهن بازار و یا در غیر این صورت) یا همیشه آگاهانه و یا عمدا کمک به آسیب از هر گونه حیوانات است.”

او به نام قصابان’ حساب غیر قابل اعتماد و گفت: اعظم را ویدئوها تهدید “به خود را در معرض رفتارهای غیر انسانی و تعطیل معیشت خود را. این تصور که آقای اعظم پرداخت این قصابان به سوزاندن و شکنجه سگ بیمار است twisted fantasy.”

A dog in a narrow iron cage at the market in Tomohon, Indonesia

یک سگ فشرده شده است در تنگ قفس آهن در تمهن بازار است.

(Ronny Adolof Buol / برای فردا)

::

اعظم علنا کشیده شده در زمان خود را در زندان به توضیح ارادت او به گرفتاری در قفس حیوانات. در سال 2017, حقوق حیوانات, آوریل در لس آنجلس او تحویل گریان گفتار, گفتن تظاهرکنندگان که در طول کشش طولانی در سلول انفرادی طلایه مورچه crawled شده به تلفن همراه خود و در زمان اندک اندک خوردن یک توپ کوچک از نان او را نجات داد به فریب حشرات. مورچه چپ او گفت: اما در حدود یک ساعت و نیم هزار نفر از آنها در تلفن همراه خود را.

“این اولین بار در تا زمانی که من تا به حال تماس از هر کسی یا هر چیزی,” او گفت: جمعیت خود را صدای ابتلا به.

اما اعظم که در هاوایی متولد شد و با حضور در دانشگاه نوادا در لاس وگاس نشان داده است کمی در مورد آنچه فرود آمد و او را پشت میله های زندان.

در آنچه که مقامات به نام “شنیع” و “پیچیده” جرم اعظم و چند تن از همدستانش ربوده شده, مردی که به سرقت رفته بود $60,000 در یک معامله مواد مخدر محدود خود دست و سوار او را به یک هتل که در آن آنها حذف شلوار خود را و ضرب و شتم او را در طول دادگاه سوابق نشان می دهد.

اصلاحات گفته او خدمت نه سال و هفت ماه در زندان برای آدم ربایی و باعث بزرگ بدن آسیب. Valarie Ianniello سابق مدیر اجرایی این بنیاد گفت: اعظم به او گفت که او صرف 11 ماه در سلول انفرادی بوده است. کالیفرنیا زندانها سخنگوی گفت: هیچ رکورد او تا به حال قرار داده شده در هر نوع انفرادی مسکن.

تبلیغات

اعظم نیست اختلاف فقدان چنین رکوردی اما او گفت: در یک ایمیل به بار: “تجربه من تجربه من است. و از آنجا که تعریف خود را از سلول متفاوت از مال من که نیست تجربه من درست نیست.”

دو سال پس از آزادی در سال 2010 اعظم ثبت نام حیوان خانگی خود را کسب و کار مواد غذایی و حیوانات امید و سلامتی بنیاد با دولت است. او در توصیف خود را به عنوان نسل چهارم شناس و متخصص تغذیه. او همچنین باز Petstaurant فروشگاه در ون نویس بلوار در شرمن اوکس. در 2015, اعظم شروع به ساخت به طور منظم سفر به آسیا و ارسال تصاویر نگران کننده در رسانه های اجتماعی.

“در آسیا و هنگامی که من به تماشای آنها را مصلوب سگ…. و آنها را به پنجه های خود را و آنها خواهد تفنگ ناخن آنها را به دیوار.”

مارک اعظم در BuzzFeed, مصاحبه

Marc Ching speaks at the 2017 Circle V Festival in Los Angeles

اعظم صحبت می کند در سال 2017 دایره V جشنواره در لس آنجلس.

(Tommaso Boddi / گتی ایماژ)

او به زودی چیزی از رسانه عزیزم گفتن قصه های دلخراش بودن حمله و تهدید با یک کارد بزرگ و سنگین و گلوله و تقریبا کشته شدند در حالی که کشف سوء استفاده از حیوانات در خارج از کشور.

“در آسیا و هنگامی که من به تماشای آنها را مصلوب سگ,” او گفت: در یک سال 2016 BuzzFeed مصاحبه چشمان سرخ و خیس از اشک. “و آنها را به پنجه های خود را و آنها خواهد تفنگ ناخن آنها را به دیوار.” (اعظم نیست پاسخ به درخواست از بار برای هر گونه اسناد و مدارک و یا جزئیات بیشتری از این حادثه و جدی تر از این به اتهام ضرب و جرح در برابر او.)

او افزود: “من باید ویدئوها از آویختن سوزاندن آنها را زنده جوش زنده برش پای خود را در حالی که آنها هنوز زنده اختناق.”

Valarie Ianniello, former executive director of the Animal Hope & Wellness Foundation

Valarie Ianniello سابق مدیر اجرایی اعظم بنیاد گفت: او عادت کرده اند به قهرمان درمان است. “پول در آمد و آن را کمک به ساخت کسب و کار خود را تا” او گفت:.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

این بخش مشاهده شده است بیش از 3.9 میلیون بار. بینندگان ستایش او حاضر به عنوان یک قهرمان. کمک به بنیاد رسید — از حدود 110,000 دلار در سال 2015 به حدود 2 میلیون سال آینده با توجه به خیریه سوابق مالیاتی.

“من فکر می کنم او به رسمیت شناخته شده است که می تواند او را پرستش با این مسائل” Ianniello گفت. “پول در آمد و آن را کمک به ساخت کسب و کار خود است.”

تبلیغات

اعظم باز کرده یک دوم Petstaurant در Westside.

::

هیچ اختلاف وجود دارد که سگ و گربه کشته شدند برای مواد غذایی در کشورهای در سراسر آسیا و به خصوص در خارج از شهرستانها عمده. فعالان محلی در این کشورها به مدت طولانی مبارزه برای پایان دادن به این عمل اغلب شاغل در لیگ با غربی ها.

خارجی و ایالات متحده فعالان در مصاحبه با تایمز گفت: روش های مورد استفاده توسط قصابان به دور و کشتن حیوانات — بسته بندی آنها را به قفس آنها را غرق چماقی آنها را بر روی سر و در برخی موارد آنها را معلق — به طور یکنواخت غیر انسانی است.

آنها گفت: مواردی وجود داشته است که حیوانات معتادان سوخته سگ های زنده و یا سرکوب آنها را در راه های دیگر و تصاویر از ظلم و ستم شده آنلاین. و شده اند وجود دارد بسیاری از بار وقتی که قصابی, پس از اعتصاب یک سگ جمجمه به کشتن آن سوزاندن حیوانات به د خز حتی اگر آن را هنوز زنده است.

اما همه از این فعالان از جمله هفت که انجام کار در آسیا گفت: تلاش خود را پیدا کرده اند که هیچ مدرکی برای حمایت از این تصور که سگ به طور معمول و به عمد سوزانده یا جوشانده زنده یا شکنجه با ضرب و شتم و قطع عضو به طور منظم به عنوان اعظم توصیف کرده است.

“ما هرگز دیده می شود حیوانات زنده آب پز هرگز دیده می شود حیوانات مورد ضرب و شتم و یا پنجه های برش و یا هر چیز گفت:” لی فاکس-Smith نویسنده ای که شرکت تاسیس کمپین برای پایان دادن به سگ گوشت تجارت در کامبوج. پس از سال 2017, فاکس-اسمیت گفت: او به بازدید بیش از 200 کشتارگاه ها و رستوران ها که در خدمت گوشت سگ.

او گفت که او در ابتدا از ترس به بررسی گوشت تجارت چرا که او تا به حال شنیده اعظم را قصه از خطر است. اما زمانی که او شروع به بازدید از کشتارگاه او گفت که او در بر داشت که آنها را “مخالف کامل” از اعظم است تصاویر.

“مردم نیست شما تعقیب با قمه و اسلحه” روباه-اسمیت گفت.

او گفت که او اولین تماس اعظم از طریق Facebook در سال 2018 و ارائه شده برای کمک به اعظم بنیاد پناهگاه سگ های نجات در کامبوج. آنها ملاقات دو بار در آن کشور Fox-اسمیت گفت و او را مورد پرسش اعظم در جلسه دوم در مورد اعظم ادعا می کنند که سگ در حال آب پز زنده در کامبوج.

Fox-اسمیت گفت: اعظم به او گفت: “آنها واقعا شکنجه سگ ها در کامبوج.”

تبلیغات

“او اساسا در نظر گرفتن آسیب پذیر ترین حیوانات در جامعه ما و بهره برداری از آنها را … و آن را منزجر کننده” روباه-اسمیت گفت.

او گفت: اعظم بود cagey در پاسخ به سوال دیگر کاهش یافته و به افشای محل کشتارگاه او بازدید کرده بود و آن را غیر ممکن است برای فاکس-اسمیت به بررسی اعظم را ادعا می کند.

A still from the video shows butcher looking toward the camera and flashing a thumbs up

هنوز هم از این ویدئو را نشان می دهد قصاب Marthen Wondang فلاش شست به سمت دوربین. “این همان چیزی است که شما می خواهید, راست?” او شنیده پرسیدن در زبان محلی به عنوان یک سگ را به آتش کشیدند.

(تصویر از فیلم به دست آمده توسط بار)

در بازار در تمهن اندونزی قصابی داد و این بار بسیار متفاوت حساب سگ را به آتش کشیدند از اعظم ارائه شده در دادگاه خود را اعلام. گفتند اعظم به طور خاص می خواستم سگ زنده زنده سوزانده چیزی است که آنها و دیگران اصرار به طور معمول انجام شده در بازار است.

در این فیلم خام این بار به دست یک مرد دیده می شود کشیدن سگ از یک قفس با آن گردن. Marthen Wondang یک قصاب, لحظات بعد از آن طول می کشد سگ حلق آویز از طناب دار از طریق بازار.

کسی yells در مورد تظاهرات به عنوان Wondang حمل سگ به یک پچ از خاک که در آن جوجه ها زیر پا.

به عنوان سگ تلاش می کند برای فرار Wondang دو بار پرتاب یک سنگ در آن سر مقهور ساختن آن را قبل از حلق آویز حیوانات از چوبی عصا. یکی دیگر از قصاب شروع به blowtorch سگ که thrashes مورد در عذاب. Wondang به نظر می رسد نسبت به دوربین چشمک می زند و شست. در زبان محلی به منطقه او می پرسد یک سوال که ترجمه انگلیسی این است که “این همان چیزی است که شما می خواهید درست است؟”

یک دقیقه و 19 ثانیه به سوزاندن سگ آن بدن سوخته, اجازه می دهد تا آن را نهایی زار زار گریه کردن.

قصابی در اندونزی گفت: این بار که فعال حقوق حیوانات Marc اعظم پرداخت و آنها را به قطع و سوزاندن سگ زنده — یک روش کشتار بی رحمانه تر از هر آنها می گویند که آنها به طور معمول استخدام — بنابراین او می تواند مرحله صحنه برای دوربین است. اعظم محروم انجام و پایه خود را مورد سوال قصابان’ اعتبار گفت: کار خود را در معرض تهدید معیشت خود را.

بازار به دست آورده است شهرت وحشتناک به لطف رسانه های اجتماعی و رفاه حیوانات مبارزات.

تبلیغات

در یک بخش تحت رنگی برزنت فروشندگان شاهین محلی مورد علاقه های شما مانند دودی بازیچهای که از جناغ مرغ ماهی تند و تیز طلایی آناناس و گرمسیری jeruk manis پرتقال که به نوبه خود سبز وقتی میرسید.

مرکز بازار امکانات موش impaled بامبو چوب بی توجه مشبک pythons مارپیچ به تپه و سوخته خفاش دهان در حال دهن دره کردن ردیف از دندان های نیش و ضخیم تیز زبان. بوی یک رفتارهاي ترکیب دود سیگار unrefrigerated گوشت و نفت سفید از blowtorches singeing دور حیوان مرده ،

سگ نگهداری می شوند در قفس کوچک بر روی چهار چرخ قبل از آنها ذبح را دم جمع بین پاهای عقبی خود و چهره خارج با افتادگی چشم.

چندین قصابی در اعظم در فیلم گفت: یک بار خبرنگار در سفر اخیر خود به بازار است که آنها ملاقات اعظم زمانی که او نشان داد تا با یک مترجم در سال 2016 گفت: او می خواست به خرید گوشت سگ. Wondang گفت: اعظم خریداری چهار سگ در قیمت متورم و خواسته که آنها کشته شود در راه خاص از جمله آتش زدن یک زنده در حالی که او در فیلم ضبط شده.

اعظم “بود و لبخند و خنده در سراسر فرایند … مثل او خوشحال بود.”

Marthen Wondang قصاب

Wondang و دیگر قصابان گفت: آنها به طور معمول کشتن سگ با ضرب و شتم آنها را بر روی سر. سوزاندن سگ به مرگ آنها گفته می شود بیش از حد پر هزینه از لحاظ نفت و به احتمال زیاد به نتیجه در قصابی گاز گرفتن یا خراش.

عجیب Wondang گفت: اعظم چپ سگ گوشت پشت او پس از ضبط به پایان رسید.

“او با لبخند و خنده در سراسر فرایند او گفت:” از اعظم. “مثل او خوشحال بود.”

اعظم نیست پاسخ به یک سوال در مورد که ادعا می کنند. او گفت: یکی از قصابان که او نمی شناخت گفت: او در سال 2016 است که آنها را سوزاند 50 سگ به مرگ یک روز در بازار است.

تبلیغات

در مصاحبه با تایمز رفاه حیوانات فعالان مستقر در اروپا و آسیا گفت: برخی از قصابان به آنها داده بود همان حساب اعظم پرداخت به سگ زنده زنده سوزانده بر روی دوربین. آنها گفت: قصابان به آنها گفتم این به طور جداگانه و در زمان های مختلف بین اواخر سال 2017 و بهار سال 2018 به خوبی قبل از زمان تحقیقات خود را آغاز کرد.

لولا وبر بالی-بر اساس یکی از بنیانگذاران و مدیر تغییر برای حیوانات بنیاد یک موسسه خیریه ثبت شده در انگلستان گفت: در این زمان او تعداد بازدید تمهن بازار کریسمس در اطراف 2017. او گفت: “شاید سه” قصابی از جمله او به رسمیت شناخته شده از اعظم در فیلم ها هم با نزدیک شدن گروه پرسیدن که آیا آنها با اعظم. وبر گفت: او به آنها گفت هیچ.

A dog in a cage at the market in Tomohon, Indonesia

یک سگ نهفته است در داخل یک قفس در تمهن بازار است.

(Ronny Adolof Buol / برای فردا)

قصابی که مربوط اعظم پرداخت کرده بود آنها را به شکنجه سگ ها در دوربین در راه خاص — یک به دار آویخته دیگر را به آتش کشیدند زنده وبر گفت.

او گفت که او تا به حال تجربه مشابه زمانی که او در بازدید از یک بازار گوشت در نزدیکی Langowan. حدود پنج قصابی راه می رفت تا به گروه او و از او پرسید که آیا آنها در ارتباط با اعظم, او گفت:.

“ما گفت:” ما هیچ چیزی برای انجام با مارک اعظم,'” وبر اضافه شده است. “گفتند: آیا شما می خواهید به پرداخت ما؟'”

وبر گفت: اعظم اقدامات تضعیف کار فعالان اختصاص داده شده برای پایان دادن به سگ گوشت تجارت که کشته شدن سگ ها در راه است که بی رحمانه به اندازه کافی. “این کاملا شرم آور” او گفت:.

فرانک مانوس مدیریت دوستان حیوان مانادو اندونزی که در عمل یک پناهگاه در تمهن. او گفت که در طول یک جلسه کوتاه در سال 2016 اعظم را به او نشان داد عکس از یک سگ بودن زنده زنده سوزانده در تمهن بازار است. مانوس گفت: او بلافاصله شک عکس.

Frank Manus, who manages an Indonesian animal rescue organization

فرانک مانوس که موفق اندونزی نجات حیوانات سازمان گفت: او بلافاصله شک عکس اعظم را به او نشان داد یک سگ بودن زنده زنده سوزانده در تمهن: “من رفتن به بازار هر روز و چنین چیزی اتفاق می افتد.”

(Ronny Adolof Buol / برای فردا)

“من رفتن به بازار هر روز و چنین چیزی اتفاق می افتد” مانوس گفت.

تبلیغات

دیگر فعالان را مورد سوال اعظم در فیلم. او شکایت کرد و یکی از آنها: دبورا سالن یک داوطلب که posted on Facebook که اعظم “پرداخت که سگ را به آتش کشیدند و پاهای قطع” با توجه به کت و شلوار. یک قاضی پرتاب بخشی از طرح دعوی در دادگاه در مورد بیانیه ای که. سالن کاهش یافته است به نظر این کت و شلوار که طرفین در نهایت حل و فصل.

سباستین Margenfeld یک فعال سیاسی گفت: او برای اولین بار آموخته اعظم در سال 2016 زمانی که او تصادفا یک ویدیو یوتیوب اعظم را نجات در آسیا است. او گفت: آن را به او منتقل شده به طوری که به او رسیده به اعظم خیریه با هدف تولید یک اطلاعیه خدمات عمومی و یا PSA در آلمانی شبیه به این بنیاد با استفاده از همان فیلم.

به زودی پس از Margenfeld گفت او شروع به خود را پایه و اساس را با یک نام است که پژواک که از اعظم خیریه که به زبان انگلیسی ترجمه. Margenfeld گفت: اوایل web موارد پایه و اساس خود را متمرکز بر اعظم کار است. او اضافه کرد که پایه و اساس خود را بعد از کمک بیش از $50,000 در وجوه و ارائه خدمات به اعظم تلاش از جمله هزینه پرواز آمریکایی دامپزشکان به چین است.

در ضمن, او گفت:, اعظم را پایه و اساس قرار داده و او را در تماس با شرکت تولید است که ایجاد آن PSA قند Studios لا که فرستاده Margenfeld یک فایل زیپ در نوامبر 2016 با اعظم را فیلم خام است.

Margenfeld گفت که او به تماشای آن همه است. او ارائه شده به پیوستن به اعظم در ماموریت های امداد و نجات, اما اعظم همیشه حاضر به کمک است.

آن نیست تا زمانی که او بازدید اندونزی کشتارگاه در مارس 2018 به شلیک خود فیلم است که او شروع به سوال اعظم این فیلم Margenfeld گفت.

“از آنجا که من تا به حال هرگز به کشتارگاه من فکر کردم واقعی بود,” او گفت: از شکنجه. “من رفتم به تمهن و این خیلی متفاوت از اعظم ویدئو.”

Margenfeld که یک درمانگر فیزیکی در شهر فرایبورگ در جنوب غربی آلمان گفت: او گفت: پایه و اساس اعضای هیئت مدیره از او سوء ظن در مورد اعظم در مارس 2018 کنفرانس تماس بگیرید. اعضای هیئت مدیره ایستاده بود توسط اعظم Margenfeld گفت.

برابر تحقیقات

داستان مثل این اتفاق نمی افتد و بدون حمایت شما.

در سال 2016 اعظم سفر به کامبوج با یک فیلمبردار حرفه ای به فیلم بیشتر کشتارگاه. فیلم خام از سفر ویژگی های تک گویی های طولانی در طول پر از دست انداز ماشین سواری است که در آن اعظم چوک تا او به عنوان منعکس کننده آنچه که او می گوید: او شاهد بوده است.

تبلیغات

“افرادی که واقعا صدمه دیده است این حیوانات آنها در حال رفتن به صدمه زدن به کودکان,” او می گوید: در طول یک سوار. “آنها در حال رفتن به مدرسه بچه ها, ربودن افراد آنها در حال رفتن به آنها را ضرب و شتم.”

در یک صحنه اعظم است زانو زدن در کنار یک آجر قفس سگ توصیف گوشت تجارت برای دوربین است.

“چگونه بسیاری از سگ شما می خواهید ؟” مترجم خود شنیده است درخواست او را مدت کوتاهی پس از.

اعظم کاهش و او با گفتن “اوه” را چندین بار و “زمان” در حالی که ساخت یک ژست مستقیم فیلمبرداری برای جلوگیری از تیراندازی. فیلمبردار نقطه دوربین را پایین نگه می دارد اما آن را نورد.

لباس پوشیدن و در لباس سیاه و سفید تی شرت باسواد #CompassionProject با بنیاد آدرس وب اعظم می گوید به فیلمبرداری “شما می دانید رفتن undercover آنها به ما نشان می دهد فقط به خاطر اینکه به عنوان یک سگ خریدار گوشت معمولا این پسر میخوام کراوات یک تا او را میخوام یکی از قطع بیش از اینجا و ضرب و شتم او.

“شما می دانید که ما میخوایم برش او به طوری که او نمی کشتن سگ و مسائل” او ادامه می دهد در این فیلم است. “بنابراین شما OK مستند که مسائل است؟”

کسی می گوید: “آره.” و اعظم, پاسخ,, “من فقط یک کار انجام دهد پس از آن.”

پس از چند لحظه فیلمبرداری می پرسد: “آیا شما احساس می کنید مانند این است که لازم است؟”

“آن را به شما است” اعظم پاسخ داد. “من ترجیح می دهم نه سند آن…. زمانی که من به مخفی, من نمی دانم, من آن را دوست دارم بهتر است, زیرا, مانند, آن, فقط, طبیعی, شما می دانید. آنها در حال انجام آن در حال حاضر.”

یک فرد آشنا با این حادثه گفت: اعظم مرتب کرده بود به کشتارگاه قطع و ضرب و شتم سگ به منظور فیلمبرداری آن است. کسی که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط اعظم گفت: دار زدن و ضرب و شتم در نهایت رخ نداد.

تبلیغات

یک فرد آشنا با این حادثه دستگیر شده در این ویدئو کلیپ گفت: اعظم مرتب کرده بود به کامبوج کشتارگاه قطع و ضرب و شتم سگ به منظور فیلمبرداری آن است. فرد گفت: دار زدن و ضرب و شتم در نهایت رخ نداد. اعظم محروم ساخت هر گونه توافق به ضرر یک سگ. یک وکیل برای خود پایه و اساس توصیف کلیپ به عنوان یک بحث در مورد فیلمبرداری “نمایشی اجرا یا نمایش مجدد” قبلی حلق آویز در کشتارگاه و بدون آسیب رساندن به سگ.

اعظم و دو لس آنجلس وکیل پایه و اساس خود را ارائه یک سری از توضیحات کلیپ.

جرمی خاکستری یکی از وکلا گفت: در یک ایمیل به بار است که تصویری از کامبوج “به نظر می رسد گمراه کننده doctored کلیپ که برداشته شده است از آن زمينه مناسب.”

این بار درگیر یک فایل صوتی و تصویری متخصص پزشکی قانونی در میشیگان اد Primeau به تجزیه و تحلیل کامبوج فیلم. Primeau گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را تغییر داده شده است.

“این فیلم های ضبط شده معتبر هستند و نشان دهنده وقایع را به عنوان آنها رخ داده است,” او گفت:.

اعظم بعد گفت: در یک ایمیل به بار “این احتمال وجود دارد که این کلیپ ضبط شده بحث و گفتگو در مورد سازماندهی فیلمبرداری و که ممکن است شامل برخی از پرداخت برای ورود به کشتارگاه.” او گفت که هیچ برنامه ای برای بد رفتاری یک سگ که هیچ حیوانی صدمه دیده بود.

Selmont دیگر وکیل پایه و اساس توصیف کلیپ به عنوان یک بحث در مورد فیلمبرداری “نمایشی اجرا یا نمایش مجدد” قبلی حلق آویز در کشتارگاه و بدون آسیب رساندن به سگ.

“آقای اعظم و پایه و در نهایت تصمیم گرفت از جمله در برابر هر چیزی که در این مستند و فیلمساز خود تایید کرده است که چنین رویداد تا کنون رخ داده است” Selmont گفت: در یک ایمیل.

Selmont گفت: قبل از حلق آویز رخ داده است چند ماه قبل از بحث در مورد کلیپ: “آقای اعظم نوشته شده در آی فون تصویری از او قطع یک سگ که او را دیدم در زمان واقعی آویزان بودن در سگ قصاب. آقای اعظم در آن لحظه دقیق پرداخت برای سگ و فیلم برداری خود را در زمان واقعی کردن که سگ که در غیر این صورت [خواهد] شده اند برای گوشت ذبح شده.”

بنیاد PSA شامل یک شات از اعظم برش دار زدن سگ رایگان.

تبلیغات

در کلیپ دیگری از کامبوج یک مرد جوان در هیئت مدیره کوتاه قطره زنده سگ به مالیات بر ارزش افزوده از آب جوشان. به عنوان سگ thrashes در مورد مرد به سرعت جهش به عقب برای جلوگیری از پخش. لحظاتی بعد مالیات بر ارزش افزوده می افتد به عنوان سگ تلاش می کند تا فرار کنند.

فعالان گفت: این بار که سگ به طور معمول پخته زنده در کامبوج اگر فقط به این دلیل که قصابی می تواند سوختن در تلاش است. آنها گفتند: کسانی که فتس اغلب استفاده می شود به جای ده-خز سگ مرده در آب جوش. در پس زمینه از کامبوج کلیپ دوم کارگر جوان دیده می شود از بین بردن خز از آنچه به نظر می رسد به یک سگ مرده در یک شبیه وان از بخار آب است.

در موارد متعدد اعظم ادعا کرد که زندگی خود را در خطر بود در آسیا است. زمانی که برای اولین بار می خواست برای جزئیات بیشتر با بار اعظم در پاسخ با توصیف های نوشته شده از دو تصادف با خودرو به مجادلات در کامبوج و چین بودن پانچ در صورت در کشورهای مختلف برخورد با قصابی که تهدید اما او آسیب و تحت فشار قرار دادند “صخره کوچک” در Taiji, ژاپن.

این بار پس از ارائه اعظم با اطلاعات از مصاحبه های رسانه ای و رسانه های اجتماعی پست های که در آن او است و نقل است که در علاوه بر این به چند ضرب و جرح او در حال مسلسل خود را در گیر کرده و تقریبا درگذشت و چهار بار. اعظم پاسخ داد که او تا به حال سعی کردم به سرکوب خاطرات خود را از این حوادث — که او گفت رخ داده در سال های اخیر — به دلیل سانحه طبیعت است.

“کسانی که همه چیز برای من اتفاق افتاد” اعظم گفت: در یک ایمیل. “در طول سال هر دو به عمد و به اعتقاد من ناخودآگاه من سعی کردم برای فراموش کردن بدترین از این تجربیات به عنوان بهترین کار این است که برای سلامت روان.”

Ianniello بنیاد سابق, مدیر اجرایی, گفت, اعظم به او گفت از حادثه ای که در آن او تحت فشار قرار دادند به زمین در یک کشتارگاه که در آن او بلعیده مدفوع و خون. اعظم گفت که به عنوان یک نتیجه او قرارداد خوردن گوشت باکتری است که نیاز به عمل جراحی برای از بین بردن, با توجه به Ianniello و یکی دیگر از سابق بنیاد کارمند Kiana Kang.

اعظم پاسخ نمی دهند به یک بار پرس و جو در مورد این حادثه. او نمی خواهد با ارائه این بار با هر گونه اسناد و مدارک و یا به معنای دیگر بررسی جدی تر قسمت ها مانند پرونده پزشکی و یا نام هر شهود. پایه و اساس خود را یک ایمیل به در گفت که اعظم هرگز گزارش ضرب و جرح به مقامات و یا به مقامات دیپلماتیک آمریکا به دلیل انجام این کار “تحت تاثیر خواهد بود ماموریت سفر.”

پرینگل و Tchekmedyian گزارش از لس آنجلس و پيرسون گزارش از اندونزی. آلیس سو و Gaochao ژانگ از زمان ” پکن دفتر و خبرنگار ویژه سن Sel در کامبوج کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>