چگونه L. A. شهرستان شد coronavirus کانون: آهسته تر خاموش شدن تراکم فقر در میان نظریه

در اواسط ماه مارس به عنوان شبح از یک جامعه-upending همه گیر رشد لس آنجلس به عنوان چیزی از یک نقطه روشن.

زمانی که منطقه خلیج شهرستانهای موظف 16 مارس که همه ساکنان در خانه بماند, به گفته مقامات آن حس را ندارد در L. A. شهرستان به دلیل مراتب کمتر از موارد coronavirus شده بود شناسایی شده است.

“ما نمی باید در همان مسیر که آنها را تا شمال” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: آن روز وقتی پرسیده شد که در مورد یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

دو سال بعد وضعیت به طور چشمگیری تغییر. L. A. شهرستان در حال حاضر دارای بالاترین نرخ مرگ و میر ناشی از COVID-19 در دولت دوم بيشترين ميزان عفونت. روز جمعه مقامات فدرال و خاص لس آنجلس به دلیل سرسختانه بالا مورد شمارش از coronavirus با وجود اقدامات به سرعت گسترش یافته است.

تبلیغات

با بسیاری از عوامل در بازی آن است که تقریبا غیر ممکن است بدانید که مقصر به خصوص در میان یک تحول شیوع کارشناسان می گویند.

بسیاری از اپيدميولوژيستها با اشاره به پر بسته بندی شده محله با پر ازدحام مسکن و همچنین نرخ بالای فقر و بی خانمانی و حتی آلودگی است که می تواند سوخت رسانی نتایج ضعیف در L. A. شهرستان است.

یکی دیگر از عوامل ممکن است زمانی که مقامات محلی تعطیل. منطقه خلیج صادر اقامت خود را در خانه سفارش در مارس 16, به دنبال L. A. شهرستان سه روز بعد. هر چند زودتر از بقیه ملت تاخیر ممکن است تنظیم صحنه برای L. A. شهرستان موفق به منطقه خلیج کالیفرنیا به عنوان مرکز COVID-19.

تبلیغات

“منطقه خلیج احتمالا آن را نمیفهمد هر چه زودتر و به همین دلیل منطقه خلیج شبیه آن بدتر شد و زود گفت:” UCLA اپیدمیولوژی دکتر تیموتی آبجو. “من فکر می کنم L. A. بود کمی پشت S. F. و برخی از مناطق اطراف آن در منطقه خلیج … و در حال حاضر ما شاهد عوارض بعد از آن است.”

L. A. شهرستان مقامات می گویند که در حالی که مرگ و میر باقی می ماند troublingly بالا وجود دارد شاخص های دیگر که در منطقه آغاز شده است به نوبه خود گوشه ای. اما درک که چگونه همه چیز رو خیلی بد در وهله اول به زمان می گذرد.

“راه coronavirus در حال پخش است در بعضی جهات منحصر به فرد است به شهرهای مختلف و شهرستانهای مختلف در سراسر جهان گفت:” آماندا Daflos مدیر ارشد نوآوری افسر برای شهرستان از L. A. “ما در حال نظارت بر همه چیز بسیار نزدیک است.”

تبلیغات

::

در مقایسه با شهرستانها در سراسر کشور, Los Angeles,’ نرخ COVID-19 موارد و مرگ و میر شده است نسبتا کم است. حدود 2000 نفر کشته شده اند در L. A. شهرستان COVID-19 در حالی که در شهر نیویورک است که تقریبا به همان اندازه جمعیت مرگ و میر عبور کرده 20,000.

اما این منطقه پدید آمده است به عنوان یک outlier در کالیفرنیا. در L. A. شهرستان 426 نفر از هر 100,000 نفر تست مثبت برای COVID-19 در مقایسه با 270 در سان فرانسیسکو. در L. A. 20 نفر از هر 100,000 ساکنان درگذشت COVID-19 در مقایسه با 4 در سان فرانسیسکو.

“اگر شما نگاهی به فرد استان ها و شهرها, L. A. شده است سر چشمه” گفت: UC Davis اپیدمیولوژی Bradley پولاک.

سعی کنید برای درک این روند داده کنندههای در L. A. عمومی کانتی وزارت بهداشت به تازگی فرار برخی از اعداد گفته رئیس علوم افسر Dr. Paul Simon.

تبلیغات

آنها را نگاه کرد که آیا L. A. شهرستان جمعیت مسن تر از بقیه دولت است. در ایتالیا یک-از-میانگین جمعیت بود و اعتقاد به کمک به آن کشور را نگران کننده نرخ مرگ بالا. اما L. A. شهرستان تجزیه و تحلیل نشان داد که جمعیت آن و نه بزرگتر از بقیه دولت و شاید حتی اریب کمی جوانتر سیمون گفت.

تحلیلگران همچنین نگاه کرد به اینکه شهرستان شد بیشتر احتمال دارد به دیابت و فشار خون بالا یا چاقی در مقایسه با بقیه دولت عوامل است که می تواند آنها را بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19. دوباره آنها بدون تفاوت است.

“آنچه که ما را ترک؟” سیمون گفت. پاسخ این شده است یک بیت از یک پازل است.

یک قطعه ممکن است با تاخیر اقامت در خانه سفارش دهید.

تبلیغات

هر چند به نظر می رسد در ماه مارس که L. A. شهرستان تا به حال کمتر coronavirus انتقال از منطقه خلیج کارشناسان می گویند که آن را در حال حاضر روشن است که وجود دارد به احتمال زیاد گسترده coronavirus انتقال دور قبل از آن کشف شده به خصوص در لس آنجلس, با آن, بالا بودن تعداد ورودی مسافران است.

بنابراین این ایده که منطقه خلیج بیشتر حال انتقال از بقیه دولت بود به سادگی یک شاخص است که شناسایی آن را برای اولین بار کارشناسان می گویند. و ابتلا به آن موارد اولیه ممکن است در واقع کمک به منطقه خلیج به خاطر آن درخواست اقدام سریع و تغییر احساسات عمومی ،

در سان فرانسیسکو مردم کمتر شد رفتن به رستوران ها و دیگر فضاهای عمومی به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه فوریه تا کنون قبل از چنین تغییر دیده می شد در L. A., گفت, UC San Francisco, اپیدمیولوژی دکتر جورج رادرفورد. بسیاری از شرکت های فن آوری در منطقه خلیج خواسته کارکنان خود را به کار از خانه و حتی قبل از آن سفارشات چیزی سخت تر در لس آنجلس که در آن مردم کمتر کار فن آوری بالا در شغل او گفت:.

L. A. شهرستان بزرگترین در شهرستان دستور کافه ها و رستوران ها به سوئیچ به take-out تنها در مارس 15 روز قبل از منطقه خلیج اعلام کرد پناهگاه در خانه سفارش دهید. اما countywide اقامت در خانه دستور نمی آمد تا سه روز پس از منطقه خلیج و واقعی جلوه احتمالا احساس نمی شود برای چند روز پس از آن دستور داده شد بر اساس گزارش ها از مردم ازدحام سواحل آخر هفته پس از اعلام رادرفورد گفت.

تبلیغات

“عملکرد آن احتمالا مانند شش روز بعد که می تواند نشان دهنده به عنوان بسیاری از 1.5 اضافی نسل از گسترش ویروسی که باعث می شود یک تفاوت بزرگ” او گفت:.

اما رادرفورد و دیگر اپیدیولوژی توافق کردند که تاخیر می کند برای حساب جاری نرخ بالای مرگ و میر.

شهر L. A. آیا به طور گسترده ای گسترش تست در حال حاضر حتی به صورت بدون علامت ساکنان که ممکن است به همین دلیل مورد شمارش نیستند به سرعت در حال سقوط با وجود خاموش شدن ناگهانی اما که نمی تواند توضیح دهد که چرا نرخ مرگ و میر نیز بالاتر است ،

تبلیغات

رایج ترین توضیح ذکر شده تراکم: بسیاری از مردم زندگی نزدیک به هم و ایجاد شرایط مناسب برای coronavirus به گسترش است. داده ها از مناطق دیگر نشان می دهد این ویروس اغلب انتقال درون خانواده ها با توجه به نزدیک تماس طولانی مدت است که تسهیل گسترش آن. هنگامی که ویروس به کسانی که تنظیمات آن می تواند گسترش به طور گسترده ای کارشناسان می گویند.

“شهرستان 10 برابر متراکم تر از دولت به عنوان یک کل” دانشگاه UCLA Brewer گفت. “اگر شما فکر می کنم در مورد که در آن ما را دیده اند بسیار انفجاری شیوع آنها تمایل به رخ می دهد در مکان هایی مانند گوشت های بسته بندی گیاهان پرستاری ماهر امکانات زندگی کمک خانه — مکان های که در آن مردم صرف مقدار زیادی از زمان با هم در تماس نزدیک در محیط های محصور.”

L. A. شهرستان همچنین دارای میزان بالاتری از فقر از تمام منطقه خلیج شهرستانهای استان و همچنین تقریبا در هر شهری شهرستان در دولت است. افراد فقیر بیشتر احتمال دارد به بی خانمان و قادر به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار هستند دسترسی به غذاهای سالم و مراقبت های پزشکی و بیشتر احتمال دارد به زندگی در مناطق آلوده.

این عوامل مجموعه صحنه را برای شیوع بیماری در L. A. شهرستان در گذشته از جمله تیفوس و هپاتيت A و سرخک فقط در چند سال گذشته گفت: USC اپیدمیولوژی دکتر Neha Nanda.

تبلیغات

کارشناسان می گویند درک خود را از L. A. شهرستان مداوم شیوع ادامه خواهد داد به منظور توسعه در ماه های آینده هر چند در حال حاضر وجود دارد برخی از نشانه هایی از امید.

مقامات اوایل این هفته اعلام شد که نرخ انتقال برای coronavirus افتاده بود پایین تر از همیشه قبل از. قبل از اقامت در خانه سفارشات در ماه مارس هر فرد در L. A. شهرستان شد به احتمال زیاد آلوده حداقل سه نفر دیگر. در حال حاضر این تعداد کاهش یافته است کمتر از 1 نشانه آن است که این بیماری همه گیر ممکن است شروع به کوچک شدن.

اما کارشناسان می گویند که با بیماری های عفونی زمانی که تنها یک مورد می تواند به نوبه خود به هزاران نفر از آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. وقتی که می آید به L. A. شهرستان شیوع و برخی عوامل خارج از کنترل آن گفت: UCSF را رادرفورد.

“این هم یک ماده از شانس” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de