مارین سلامت افسر توسعه آنتی بادی است. او در حال حاضر در یک نقطه منحصر به فرد برای مبارزه با کروناویروس

دکتر Matt Willis دارای تمایز مشکوک بودن یکی از تنها کالیفرنیا بهداشت عمومی افسران شناخته شده به پایین آمده اند با COVID-19.

او همچنین ممکن است دولت تنها سلامت عمومی افسر به توسعه آنتی بادی به کوروناویروس. که به طور بالقوه قرار می دهد و او را در رده “فوق العاده کارگر” — کسی که می تواند آزادانه با کمی خطر عفونت مجدد — به جز که بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد توسعه ایمنی نسبت به ویروس.

خود را به وضعیت منحصر به فرد است که ویلیس انتظار می رود هنگامی که او بیمار در ماه مارس او فقط به عنوان پیشرو خود را county, پاسخ به همه گیر.

“من مطمئن بود که من کردم این بیماری که در چند ماه هر کس که قرار بود به آن را دریافت کنید,” او گفت:. “من برخی از داستان من بود و خسته کننده. فقط یکی از بسیاری از. که واقعا اتفاق افتاده است.”

تبلیغات

در مصاحبه روز سه شنبه در این شهرستان مارین اورژانس مرکز عملیات در سن رافائل Willis, 54, گفت که او فکر می کند او آلوده در یک نشست منطقه خلیج county کنفرانس خبری در تاریخ 16 مارس در سانتا کلارا — “در روز هنگامی که ما گفتن مردم را به پوشیدن ماسک.”

حتی اگر او به لحاظ اجتماعی فاصله از پنج منطقه خلیج county بهداشت عمومی افسران — به عنوان آنها اعلام کرد برخی از کشور اولین و دقیق ترین پناهگاه در محل سفارشات — آنها در یک فضای محصور در مقابل یک jostling ازدحام unmasked خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران.

“آن احساس می کند مانند یک عمر پیش” او گفت: cringing حافظه خود را از virally غافل رفتار آن صورت گرفت که روز رفتار است که در حال حاضر به نظر می رسد بی پروا و خطرناک است.

تبلیغات

نشستن در یک اتاق کنفرانس ویلیس صحبت در مورد خود بیماری و نگرانی های خود را برای خود و جامعه خود را از عدم اطمینان در مورد این بیماری و امید خود را به صورت آهسته حادثه بازگشایی شهرستان که در آن او بزرگ شده و بازگشت به در سال 2012 به منظور بالا بردن خانواده خود را.

ویلیس که پس از مسابقه با آمریکا, ملی, تیم دوچرخه سواری مشغول به کار در سراسر کشور به عنوان یک بیماری عفونی متخصص با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و با ملت ناواهو.

خود بزرگترین نگرانی در حال حاضر: “بیش از 95 درصد از مردم هنوز هم حساس هستند.”

تست — هر دو RNA و آنتی بادی — نشان می دهد که حدود 1% از جمعیت “شاید 5%” آلوده شده است, او گفت:. این بدان معناست که این بیماری به سختی و در عین حال ساخته شده و یک اثر در جامعه خود را.

تبلیغات

“ما واقعا هنوز هم در نزدیکی آغاز این” او گفت:.

یکی از گیج کننده تر جنبه مورد این بیماری گفت: می آید از خانواده خود تجربه با آن است.

ویلیس متاهل با سه فرزند در سنین 10 و 16 و 20.

زمانی که ویلیس شروع به احساس بد در مارس 20, او قادر به برنامه آزمون روز بعد در یکی از شهرستان مارین اولین درایو-از طریق آزمایش درمانگاه.

تبلیغات

“من مثل یک راز خریدار,” او گفت: نورد به کلینیک به swabbed و ببینید که چگونه آن را عملکرد.

یک روز بعد او خبر: او تا به حال آزمایش مثبت است. ویلیس بهداشت عمومی افسر تا به حال اجازه دهید مردم می دانند. او تحویل یک پیام ویدئویی که شب از خانه توصیف وضعیت خود را.

در روز خود را 20-year-old daughter کردم این بیماری است. و سپس او 16 ساله پسر. اما همسرش که یک پزشک و 10 سال-پسر هرگز آلوده شد — با وجود اینکه در همان خانه.

ویلیس گفت که هنگامی که هر یک از آنها توسعه یافته و علائم آنها-قرنطینه در اتاق های جداگانه. اما قبل از آن در حالی که او و دو آلوده بودند بدون علامت بودند احتمالا ریختن ویروس و افشای دیگران است.

تبلیغات

به خصوص همسرش که در ادامه به مراقبت از همه آنها را. او گفت: او در حال حاضر آزمایش شده است سه بار برای این ویروس و حداقل یک بار برای آنتی بادی است. تمام نتایج تست شده منفی است.

ویلیس نیز تا به حال دو آنتی بادی آزمایش که هر دو مثبت بودند.

“مردم در حال حاضر استفاده از سرم به عنوان یک راه از اعتبار سنجی آزمون خود را,” او گفت:.

پس از آن وجود دارد طیف وسیعی از علائم خانواده اش تجربه کرده است. ویلیس 16-year-old son تا به حال دو روز تب بالا که در طی آن او بیشتر خوابید.

تبلیغات

او 20 سال تا به حال یک دوره طولانی تر با کلاسیک علائم تنفسی سرفه و تنگی نفس و همچنین به عنوان تب.

ویلیس که تا به حال بدترین حالت — او از کمیسیون برای نزدیک به سه هفته — هم “ترین تصادفی و گوناگون” علائم, او گفت:.

آن شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و سطح اکسیژن, سردرد, زنگ گوش, تهوع, اسهال, بی حسی در دست ها و انگشتان خود را تبدیل بنفش — علائم است که ricocheted در سراسر بدن خود را.

“به نظر می رسید به گزاف گویی در اطراف سیستم های مختلف. حمله به ارگان های مختلف,” او گفت:.

تبلیغات

سازگار ترین او گفت ديسترس تنفسی همراه با کلی خستگی “بود که کامیون-زد-بیش-شما نوع از احساس. به معنای واقعی کلمه شدن تا رفتن به حمام بود ‘آیا ارزش آن را?'”

تنوع رخ داده است که در خانواده خود نشان می دهد به ویلیس که وجود دارد این است که هنوز بسیار ناشناخته است. از آن خواهد شد بسیار مهم برای دانشمندان و پزشکان و دارو سازان به مطالعه بیماری و تاثیر آن در افراد مختلف گفت: به منظور کشف کردن آن گاهی اوقات به ظاهر خودسرانه رفتار است.

او همچنین گفت که او احساس خوش شانس برای زندگی در یک جامعه است که همچنین به دنبال پاسخ به این پرسش — و عطف به دانشمندان و پزشکان برای اطلاعات.

“وجود دارد یک سالم احترام به علم در مارین کانتی” او گفت:.

تبلیغات

که است که می گویند همه خوشحال با راه او در حال انجام کار خود را. او گفت که او می شود مقدار زیادی از بازخورد از شهرستان ساکنان شکایت که او باز همه چیز به سرعت بیش از حد یا بیش از حد به آرامی و او را از بودن بیش از حد محافظ و یا به اندازه کافی نیست.

دنیس Rodoni عضو مارین کانتی هیئت ناظران به حال تنها ستایش برای ویلیس عملکرد مسطح منحنی در حالی که “موازنه خطر بازگشایی اقتصاد ما در زمان مناسب.”

ویلیس امن برای شهرستان 1,000 صترلزرس دستگاه که اندازه گیری سطح اکسیژن خون به طوری که افرادی که به این بیماری می تواند نظارت خود را از خانه. آن خواهد شد در صفحه اصلی-کیت که این شهرستان آماده شده برای COVID-19 بيمار که همچنین شامل یک دماسنج ضد عفونی کننده و ماسک.

او گفت: تجربه خود را با این بیماری شد فروتنی و روشن ساخته شده است چالش هایی که دیگران روبرو خواهد شد زمانی که آنها به این بیماری است.

تبلیغات

“من نمی توانستم از رختخواب. من به سختی می تواند عملکرد,” او گفت: تأکید بر امتیازات او فراهم بودن ازدواج داشتن فضا در خانه برای قرنطینه و بخشی از یک شبکه ای از پزشکان که به او کمک کرد. “من نمی توانم تصور انجام آن را در حالی که تلاش برای کار یا مراقبت از بچه های کوچک به تنهایی.”

پرسید که آیا او در حال حاضر احساس می کند شکست ناپذیر است چرا که او تا به حال ویروس و حمل آنتی بادی او گفت: هیچ. اما او تا حدودی آرامش به می دانم که زمانی که او یک آبریزش بینی آن را احتمالا فقط آلرژی است.

او گفت: هنوز هم وجود دارد کمی بیش از حد اطلاعات به دانستن اینکه آیا او در واقع محافظت از بیماری و یا چه مدت هیچ گونه ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین. بنابراین او رفتار به عنوان او می خواهم می خواهم همه همسایگان خود به رفتار او می پوشد یک ماسک او محدودیت وقت خود را دور از خانه به سفر ضروری است و هوشیار در مورد سالم حفظ فاصله از دیگران است.

او همچنین دارای اثرات طولانی از این بیماری: او نفس راحتی و دست خود را دریافت splotchy مناطق زمانی که او نشسته است هنوز هم برای یک زمان.

تبلیغات

“که کاملا جدید است. من هرگز تا به حال که قبل از او گفت:” به دنبال در دست خود را.

او گفت: تجربه بودن بهداشت عمومی افسر در طول این زمان آن شباهت به کسانی که او تحمل به عنوان یک دوچرخه سوار حرفه ای.

آن را از طریق دوچرخه سواری, او گفت که او یاد گرفته در مورد “استقامت ارزش کار تیمی کار از طریق تکه و بیرون آمدن از طرف دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de