بیشتر COVID-19 موارد مرتبط به کالیفرنیا خدمات کلیسا

بیشتر coronavirus عفونت شده اند به دو روز مادر کلیسا در مندوسینو و بیوت شهرستانهای مقامات این هفته اعلام کرد.

که افشا می آید که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom آماده است به ارائه برنامه ای برای بازگشایی کالیفرنیا کلیساها در میان فشار اجازه می دهد تا فرد مذهبی خدمات هر دو از معترضان و رئیس جمهور تهمت است که خواستار آن است که فرمانداران اقدام بلافاصله.

نه موارد COVID-19 عفونت ناشی از کروناویروس در حال حاضر مربوط به مارس 10 سرویس های برگزار شده توسط مجمع از خدا در Mendocino County شهر ردوود دره. این سرویس livestreamed به عبادت و شامل آواز county مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه گفت.

Mendocino County health سفارشات اجازه کلیساها به تولید اتفاقاتی که در حال livestreamed یا ثبت ارائه برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده است. آنها شامل اقدامات خاص برای کاهش خطر در ارتباط با آواز که کارشناسان معتقدند می توانید با فشار خارج کردن ذرات ویروسی به هوا.

تبلیغات

مقامات هفته گذشته اعلام کرد که سه نفر در حال تبدیل شدن به آلوده پس از حضور فیزیکی این سرویس با دو نفر از آنها شرکت. یک نفر در بیمارستان بستری شد.

که فرد متاهل پس از آن فاش زن و شوهر وابستگی با کلیسا در Facebook. از آنجا که از رسانه های اجتماعی به اشتراک مقامات مجاز به انتشار کلیسا به نام عمومی و توصیه به عبادت به دست آوردن تست دکتر Noemi Doohan Mendocino County بهداشت عمومی افسر گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری.

روز سه شنبه در این شهرستان راه اندازی در مقیاس بزرگ در یک درایو-از طریق تست سایت در ردوود ولی برای این منظور است. مقامات آموخته جمعه صبح که شش نفر تست مثبت همه آنها را متصل به Assembly of God church, Doohan گفت.

“هنگامی که ما شیوع زیادی قدر آن را بسیار مورد چون ما می دانیم که این افراد داشته اند و مخاطبین دیگر پس از ابتلا به بیماری” او گفت:.

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی مشغول به کار بودند برای شناسایی و رسیدن به افراد آلوده تماس و ترتیب آنها را برای به دست آوردن رایگان تست Doohan گفت.

این عفونت های جدید به ارمغان آورد و تعداد coronavirus موارد در مندوسینو شهرستان از 15 تا 21. دو نفر در بیمارستان بستری شدند.

سنبله در عفونت آمد به شهرستان دریافت تایید دولت برای حرکت به تهاجمی تر مرحله از بازگشایی کسب و کار پاکسازی راه را برای در رستوران ناهار خوری و در فروشگاه خرید.

“من می دانم که این یک چالش کشیدن زمانی که ما از یک سو شیوع و از سوی دیگر ما را محدود reopenings,” Doohan گفت. او خواست ساکنان به دنبال دستورات بهداشتی و هشدار داد که اگر موارد رز به نقطه ای که سیستم بهداشت و درمان شد تیره و تار مقامات ممکن است به معکوس در دوره های آرامش بخش قوانین است.

تبلیغات

“من اعتقاد ندارم ما که در آن نقطه, امروز,” او گفت: “این آخر هفته اگر ما مردم هجوم سلامت افسر سفارشات به عبارت دیگر با هم داشتن احزاب اگر کسب و کار مطابق با دستور اگر مردم چشم پوشی از این بیماری همه گیر در این آخر هفته می تواند فاجعه آمیز برای ما است.”

در Butte County, دو coronavirus موارد در حال حاضر اعتقاد بر این بود مرتبط مارس 10 خدمات کلیسا که برگزار شد با وجود شهرستان قوانین و جلب بیش از 180 شرکت کنندگان در انتخابات گفت:.

کشیش مایک Jacobsen از پالرمو مقدس خانواده کلیسا صحبت کردن در رسانه های اجتماعی در مورد تصمیم خود برای برگزاری این سرویس گفته او “هرگز با دانش قرار داده و هر کسی که در راه ضرر.”

یک فرد دریافت نتیجه تست مثبت روز بعد از سرویس, مقامات گفت. روز جمعه Butte County عمومی وزارت بهداشت گفت: یکی دیگر از مورد اخیر شده بود مربوط به خدمات آن را به تاریخ مورد ثبت شد.

تبلیغات

Butte County دیده است یک موج اخیر در coronavirus موارد آوردن مجموع آن به 34 اما بسیاری از آنها مرتبط به خدمات کلیسا, مقامات گفت. شهرستان پاکسازی شد به حرکت به یک شتاب فاز 2 از بازگشایی کسب و کار در مارس 9.

“ما شاهد یک افزایش چشمگیر در موارد” دکتر اندی میلر, شهرستان, بهداشت عمومی افسر در روز جمعه گفت. “ما فکر می کنیم می بینیم یک چشم انداز مثبت در مورد زمانی که ما شروع به باز کردن اما در دو روز گذشته ما را دیده اند هفت مورد جدید در اوروویل به تنهایی.” این موارد نشان می دهد افزایش در جامعه گسترش در اوروویل منطقه خبر داد.

پس از Butte County زیادی را تجربه هفته با هیچ coronavirus بستری شدن در بیمارستان پنج نفر در بیمارستان بستری شدند در دو روز گذشته میلر روز جمعه گفت.

“اگر ما همچنان برای دیدن موارد بیشتر به سرعت و ما برای دیدن ادامه مطلب بستری شدن در بیمارستان و پنج تن از آنها در دو روز گذشته — ما در زندگی از دست خواهد داد” او گفت: “و ما نمی قادر خواهد بود برای باز کردن کسب و کار است که ما می خواهیم و ما را مجبور به قرار دادن محدودیت بیشتر در کسب و کار است که ما نمی خواهید به انجام است.”

تبلیغات

در COVID-19 جلسه برگزار شد در جانبازان خانه کالیفرنیا در Yountville, در جمعه Newsom نشان داد که این هفته او می خواهم اعلام برنامه ریزی برای کلیساها به بازگشایی شده است.

“ما مشتاقانه منتظر بازگشایی کلیساها در شیوه ای امن و مسئول” او گفت: “و ما دستورالعمل است که ما پیش بینی شده تکمیل و در روز دوشنبه و ما در مسیر انجام درست آن.”

نوشته ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده غیر منتظره ظاهر در اتاق جلسه کاخ سفید اعلام کرد که او تعیین کلیساها به عنوان “ضروری” کسب و کار به طوری که آنها می تواند بلافاصله بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و او را ترک تصمیم گیری در مورد کاهش بهداشت عمومی ارشاد به استانها است اما اغلب با انتقاد از تصمیم گیری های فردی فرمانداران تهدید کرد که او را “باطل” می گوید که نمی توجه خود دستور. هنوز روشن نیست که چه قدرت او با اشاره به.

تبلیغات

تحت کالیفرنیا چهار مرحله برنامه ریزی برای استراحت اقامت در خانه محدودیت کلیساها می توانید رزومه فرد خدمات در فاز 3. دولت در حال حاضر در حال حرکت از طریق فاز 2.

در شب جمعه, 9th مدار دادگاه تجدید نظر تایید Newsom را مبنی بر فرد در خدمات کلیسا تقسیم حاکم است که به احتمال زیاد بیشتر به خشم کشیشان که ادعا می کنند که کالیفرنیا پایمال در آزادی مذهبی.

جنوب خلیج United Pentecostal Church در سن دیگو نمی بازگشایی بلافاصله دو قضات در اکثر نوشت: در سفارش خود را, چرا که در این مورد “قانون اساسی استاندارد است که به طور معمول حاکم بر بررسی ما از یک ورزش رایگان ادعا باید اعمال نمی شود.”

“ما در حال خرید و فروش در اینجا با شدت مسری و اغلب بیماری کشنده است که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده است. در کلمات از عدالت رابرت جکسون, اگر ‘[c]ourt می کند خلق و خوی خود را doctrinaire منطق با کمی خرد عملی آن را تبدیل به قانون اساسی لایحه حقوق به خودکشی پیمان'” آنها نوشت.

تبلیغات

این تصمیم همان هفته بیش از 1 ، 200 شبان قول داد برای برگزاری فرد خدمات در مارس 31, پنطیکاست یکشنبه هجوم مهلت قانونی دولت در تجمعات مذهبی که Newsom تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus.

بار کارکنان نویسندگان Sonali Kohli, فیل Willon و الی Stokols کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de