برخی از چیزهایی که در تامین کوتاه مدت در طول coronavirus بیماری همه گیر. مدنیت در برخی از محله های قدیمی و حس مشترک. و در فقط در مورد هر فروشگاه مواد غذایی: isophoric الکل.

که کمبود led یک خواننده به درخواست ما Stoner چگونه برای تمیز کردن لوله ها و وجود دارد هیچ کمبود پیشنهادات از خوانندگان.

می گوید: ویکتوریا:

خوب اگر شما به دنبال یک جایگزین برای الکل استفاده از مک کورمیک را ودکا. اما من معمولا فقط گرما خراش و شستشو با آب گرم و سحر ظرف صابون.

نشان می دهد Schuyler:

ترک در شیشه کوچک سبز ساده برای کمی. شستشو با آب گرم. استفاده مجدد از شیشه ساده سبز و بیش از بیش. بدون پاک کردن مورد نیاز است!

سهام کوین:

من شده اند در حال اجرا داغترین آب از شیر, برگزاری لوله های با انبرک و تمیز آنها 100 درصد با سینک و شیر آب و اسپری گرز نیروی کامل به یک کاغذ تاشده حوله ماجرا به نزول است. تخلیه آهسته اما جلب آن همه است. بدون مواد شیمیایی و یا تند و زننده قابلمه به جوش. در جریان 20 سال با این روش.

می افزاید: بریتنی:

بازگشت در روز ما با استفاده از سنجاق سر و خلال دندان. یا DIY جاذبه bongs.

شگفتی Lexi:

آیا ما را فراموش کرده ام چگونه به جوش لوله و یا چیزی ؟

پاسخ جیسون: من

همیشه آب پز شیشه ای من آنهایی که… مانند نام تجاری جدید.

یادداشت های نیکول:

من فقط با قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی.

توصیه جیک:

خیس کردن لوله در استون برای حدود 10 دقیقه و با آب گرم. شرط می بندم هیچ کس نمی تواند پیدا کردن آسان تر و کارآمد تر و امن راه برای تمیز کردن لوله.

نشان می دهد ادوارد:

پروپان سبک تر و دود که رزین.

نتیجه گیری Caitlin:

خرید یکی از جدید.

و این از ژاک:

Hard-hitting دنور روزنامه نگاری.

برای ثبت در اینجا مشاوره از ما Stoner:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“الکل است که به دور از تنها راه برای دریافت خود را, شیشه, پاک, چند, و شما لازم نیست گران بونگ پاک کننده های فروخته شده در مغازه ها دود” او می نویسد. “سرکه سفید و نمک درشت ایجاد یک امن لوله-تمیز کردن مخلوط و باید این کار انجام می شود بعد از کمی قوی تر کار از اگر شما با استفاده از الکل است. جوش شیرین و سرکه نیز ثابت می شود یک ترکیب موثر برای تمیز کردن شیشه به عنوان پروتز-تمیز کردن قرص و آب داغ اگر شما زندگی خود را با پدربزرگ و مادربزرگ. حتی ودکا یا هر قوی الکل دانه کار خواهد کرد (هر چند من فکر می کنم بهتر استفاده می کند) به عنوان آب بسیار داغ و نمک فرنگی اصل. من شخصی غیر از الکل برای تمیز کردن روش PBW (پودر آبجوسازی شستشو). آن را ارزان و امن و حذف هر چیزی تنبل stoner می توانید در آن پرتاب. من خرید معدن در آبجوسازی فروشگاه های عرضه, اما آن را احتمالا آسان تر برای پیدا کردن در حال حاضر.”

هر گونه پیشنهاد ؟ ارسال نظر و یا ایمیل آنها را به marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de