خواننده: توقف دادن صدای به خطرناک نظرات

برای ماه گذشته کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست منتشر کرده است یک لیست هفتگی از شیوع سایت. این CDPHE نظر یک مرکز شیوع پس از دو یا بیشتر COVID-19 موارد در میان ساکنان کارکنان و یا مانند آن را تایید کرد در عرض چهارده روز یا دو یا بیشتر از دو مورد از بیماری تنفسی با شروع علائم در عرض چهارده روز زوج با حداقل یک اضافی COVID-19 تشخیص است.

جانباز Westword نویسنده مایکل رابرتز است انتشار به روز رسانی هفتگی در دولت شیوع است. در مارس 13, یاد پادشاه Soopers در نهم و تاج ساخته شده. در فهرست منتشر شد مارس 20, Home Depot و Chick-fil-A رسانه ها و همچنین به عنوان محلی خود را پادشاه Soopers همه پدیدار شد. رابرتز نوشته است در مورد همه آنها و قطعات خود را الهام گرفته اند قوی پاسخ است که بسیار فراتر از اینکه آیا یا نه مشتریان پوشیدن ماسک در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس.

می گوید نادین:

مایکل رابرتز شما به نظر می رسد تثبیت شده در این موضوع. چه در آینده یک سری در شیوع بیماری در یک دلار درخت ؟ بستن کمربندهای ما! زمان برای قرار دادن بر روی ol’ کلاه تفکر و نوشتن چیزی جالب و اصلی مانند Westword از روز های رفته.

پاسخ جاستین:

برو به هر کسی با پوشیدن یک ماسک! شما لنگ. شما گربه. شما تلقین!

پاسخ کالین:

Westwordمن به شدت تحسین توانایی های خود را به ماشه تمام شکننده مردان جهان است. نگه دارید تا کار خوب.

نظرات Vaughn:

شما باید در خود روزنامه نگاران و به آنها یادآوری کنید که آنها قرار است به گزارش حقایق و قرار دادن نظر خود به مقالات. مجله خود را فاقد پایه اخلاق روزنامه نگاری و بیش از حد نظر است و احساس می شود در هنگام خواندن مقالات خود را. آنها تحقیر شده میبیند و اریب بر اساس آنچه به نظر نویسنده است. که چگونه آن را تصور می شود.

می گوید نیل:

من تو را ستایش برای اشاره کردن که چگونه مردم و کسب و کار در حال گرفتن این ویروس به طور جدی. مردم مردن از این و در عین حال برخی از به نظر نمی رسد به مراقبت از. اگر آنها به تصویب آن را به خانواده خود را. آنها هنوز هم نمی توانید آن را. حداقل آنها باید ممنوع از جمع های خانوادگی که در آن پدر و مادر خود را و در قوانین خواهد بود.

و پس از آن وجود دارد از این S:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

زمانی که پوشش COVID چرا شما در پست دیدگاه/نظرات از مردم هستند که در خط با CDC و WHO? من می خواهم استدلال می کنند که این زمان برای به اشتراک گذاشتن “هر دو طرف” از این استدلال هنگامی که یک طرف از متخصصان و دانشمندان و پزشکان و محققان و متخصصان پزشکی در حالی که دیگر یک دسته از مردم که تلاش برای پایان دبیرستان و/یا نوشیدن هر Kool-Aid که به آنها می گوید همه چیز یک توطئه است. این نیست که به طور منظم تنفسی موضوع – مردم در حال مرگ هستند سریعتر و در نرخ بالاتر است.

یک طرف بر اساس حقایق دیگر است. هیچ استدلال برای “هر دو طرف” پوشش زمانی که این جهانی است بحران بهداشتی و اجماع و حقایق روشن و برش. این اجازه می دهد تا مردم را به پوشیدن ماسک و آن را اجازه می دهد تا آنها را به ادامه خودخواه و نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی مجموعه در محل برای محافظت از جامعه ما است. خوانندگان را ببینید که دیگران در دنور جامعه فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ و به طور بالقوه می تواند احساس شاید آنها راست (وحشی اما واقعیت جدی).

لطفا انجام دهید بهتر است. توقف دادن صدای به خطرناک نظرات — نظرات است که می تواند یک لینک در یک زنجیره به کسی مرگ است.

که نظرات خطرناک هستند ؟ خواننده که تماس های ماسک-استفاده کنندگان پذیری? یا کسی که تحسین Westword‘s توانایی به ماشه “شکننده مردان ؟ ما باید سانسور نظرات ؟ و یا به اشتراک گذاری آنها را ؟

ما باید گزارش تعداد unmasked مشتریان ما در شیوع سایت ؟ یا خاموش ماندن?

آنچه شما می خواهم برای دیدن از Westword در روز های آینده ؟

ارسال نظر و یا ارسال افکار خود را به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de