بحران را مختل کند. بحران های تست ما. بحران نیروی ما برای پیدا کردن راه های جدید برای تابع در پرواز است.

Zev Yaroslavsky این را می داند. چگونه می تواند او را پس از نزدیک به 40 سال در دفتر عمومی در لس آنجلس ؟

سابق دیرین عضو شورای شهر و شهرستان و ناظر بود که در مرکز منطقه ما را عمده هر لحظه برای مدت طولانی می داند که چقدر یک بحران می تواند به ما یاد می دهد — در مورد که ما واقعا هستند و آنچه که ما نیاز به مراقبت بیشتر در مورد آنچه که ما را به انجام بهتر و متفاوت انجام.

بنابراین در ماه آوریل در دانشگاه UCLA Luskin دانشکده امور عمومی و راست به دانش آموزان نشان شد در زوم به آن را او scrapped برنامه های خود را برای سطح کارشناسی ارشد سمینار او تدریس شده برای آخرین چهار چشمه در رهبران موسسات و منافع است که شکل لس آنجلس مدنی سیاست و کیفیت زندگی است.

تبلیغات

پس از coronavirus وارد او گفت: من از او معمول برنامه درسی “با خودم فکر کردم این حس را ندارد. این احساس بی اهمیت.”

پس رفت های قدیمی درسی. در آمد یک — یک دوره سقوط در زمان واقعی لس آنجلس coronavirus مدیریت بحران.

Yaroslavsky و 71 رسیده به من به من بگویید در مورد کلاس های خود پس از من نوشت: در ستون هفته گذشته که در ایده آل من دبیرستان در حال حاضر, من می خواهم همه گیر این درسی برای همه چیز.

این که چگونه او احساس می کند بیش از حد او به من گفت در مورد قدرت آموزشی این زمان ما در زندگی است.

تبلیغات

“وجود دارد می آید یک لحظه زمانی که شما می توانید تغییر مسیر زندگی یک دانش آموز است,” او به من گفت. “این می شود که لحظه ای.”

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

اگر شما زندگی در لس آنجلس هر طول زمان شما می دانید کسانی که تیز چشم قهوه ای, شما می دانید, که, سبیل, شما می دانید که بلانت گاهی خشن, بدون مزخرف صدا. شما ممکن است تعجب که در آن همه انرژی که قرار بود پس از Yaroslavsky نامیده می شوند پس از پنج ترم به عنوان استاد راهنما در سال 2014.

در واقع او هنوز هم بخشی از بسیاری مدنی بحث — و ساخت خوب خود را قوی و تعهد خود را از طریق آلما مادر, UCLA, برای به اشتراک گذاشتن تجربه گسترده خود را با نسل بعدی رهبران.

تبلیغات

معمولا در بهار سمینار Yaroslavsky و رئیس سابق خود را معاون و co-معلم آلیسا Belinkoff کاتز ممکن است در قرعه کشی خود را گسترده مخاطبین را در یک شهرستان برنامه به بحث در مورد سیاست استفاده از زمین برجسته نگار به بحث در مورد چگونگی پوشش رسانه ای را تحت تاثیر بحث های عمومی از L. A. اپرا به بحث در مورد نقش هنر و فرهنگ در این شهرستان است.

در این نسخه جدید از کلاس L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger صحبت کرد و به کلاس در اوایل ماه آوریل تازه از او تلویزیونی روزانه coronavirus جلسه.

سرپرست مارک ریدلی-توماس نشان داد تا به بحث در مورد تلاش برای کمک به بی خانمان ها و دیگر جوامع به حاشیه رانده شده در بحران است.

Elan Shultz ارشد بهداشت معاون اول برای Yaroslavsky و سپس برای خود جانشین سرپرست شیلا Kuehl که در حال حاضر در وام به شهرستان بخش خدمات بهداشت و درمان به عنوان آن COVID-19 جامعه, تست, مدیر صرف بیش از دو ساعت صحبت کردن عاشقانه در مورد بسیاری از چالش های رهبری عدم متمرکز فدرال رهبری — پیچیده بهداشت عمومی پاسخ.

تبلیغات

لس آنجلس مستاجران مدافع لری ناخالص مدیر اجرایی ائتلاف برای بقای اقتصادی خراب شد برای دانش آموزان بسیاری از راه های که در آن coronavirus بحران به سرعت در حال تشدید است در حال حاضر بحران شدید در قیمت مسکن.

و هر هفته Yaroslavsky به اشتراک گذاشته شده خود را عقل خود را در تجزیه و تحلیل سریع-تغییر دولت در پاسخ به این ویروس.

به تازگی وی را به صحبت با دانش آموزان در مورد ثابت تعادل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, شهردار اریک Garcetti و دیگر مقامات دولتی به عنوان آنها را تکرار کرد که آنها در حال رفتن به خدا كه علم و اطلاعات در حالی که به طور همزمان تخمگذار از برنامه های به آرامی شل محدودیت ارائه یک نور در انتهای تونل.

تبلیغات

هر بحران گفت: آنها تا به حال یک نقطه اوج زمانی که احساسات عمومی را تغییر جهت. در حال حاضر کالیفرنیا بیشتر مایل بودند به دنبال قوانین جدید — اما شانس هستند که خیلی زود بسیاری از آنها دیگر خواهد بود. رهبران مجبور به پرداخت توجه دقیق به آن تغییرات است که می تواند منجر به ناگهانی و عدم حمایت از او گفت:.

“وجود دارد یک خط خوب بین یک رهبر و یک loner,” او گفت کلاس. “اگر شما در حال تلاش برای سرب و شما هیچ پیروان شما یک انزواطلب است.”

بهار سمینار Yaroslavsky گفت: معمولا جذب دانش آموزان در زمینه هایی مانند برنامه ریزی شهری, بهداشت عمومی و محیط زیست علم که می خواهند به نوعی از دولتی یا غیر انتفاعی کار می کنند.

چه بهتر از راه برای متعادل نظری خود را و کمی آموزش نسبت به آنها نشان می دهد در دنیای واقعی زندگی و مرگ تصمیم گیری در این لحظه ؟

تبلیغات

و چه چیز دیگری می تواند دانش آموزان خود را واقعا می تواند انتظار می رود به تمرکز به طور کامل اما همه گیر? در اولین هفته او آموخته است که سه نفر از آنها در حال حاضر به پایین آمدن با این ویروس.

یکی بود دولک Vasquez, 34, که با این نسخهها کار تمام وقت دانشگاه ایالتی آریزونا است و در مورد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در سیاست های عمومی. او بیمار در ماه مارس و از دست او حس بویایی و چشایی قبل از آن شناخته شده نشانه ای از ویروس و قبل از تست شد و به طور گسترده ای در دسترس است.

پرسید که چرا او این سمینار او جواب داد: “Zev,” چه کسی او را به عنوان یک L. A. آیکون. “من رفتن به کلاس های خود بدون در نظر گرفتن. او می تواند به من آموخت که چگونه برای ایجاد یک شور. که بزرگ خواهد بود,” او گفت:. اما آنچه او را از تدریس او در این retooled سمینار رفته حتی فراتر از او انتظارات بالا, او گفت:. “من فکر می کنم خلاقیت و کار در آن زمان به تغییر برنامه درسی شگفت انگیز بوده است.”

سنبله فریدمن سابق روزنامه نگار ورزشی است که گرفتن کارشناسی ارشد در برنامه ریزی شهری با تمرکز بر سیاست های مسکن به من گفت: “من فکر می کنم این کلاس شده است به خصوص به خوبی مناسب به لحظه. این ساده ترین زمان به تمرکز بر مدرسه. این بوده است من جذاب ترین کلاس این سه ماهه. چه شما در حال گرفتن است تا-به-این-دوم واقعا اطلاعات مربوطه.”

تبلیغات

Jason Ballou, 46, که به طور همزمان است که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را در سیاست عمومی و رفاه اجتماعی گفت: او به طور خلاصه به فکر انداختن سمینار زمانی که او آموخته است که تمرکز خود را به حال معطوف به کوروناویروس.

“من فکر می کردم, آه خدای من, من خسته از coronavirus” او به من گفت. “که واقعا همه ما قصد داریم به بحث در مورد؟”

اما پس از آن Barger به نظر می رسد قبل از کلاس از مستقیم از جلسه در پایان دم از در حال حاضر یک روز طولانی است. زوم به نحوی ساخته شده لحظه ای به ویژه صمیمی.

صحبت کردن به دانش آموزان در حالی که به تنهایی در دفتر او Barger در زمان خاموش عینک خود را و مالش چشم ها و پل بینی. او می پوشد عینک بیش از حد Ballou به من گفت و به رسمیت شناخته شده در این حرکات کوچک چقدر خسته او باید به عنوان او صحبت در مورد ترس از ویروس’ تاثیر بر کسانی که در کشور بدون مجوز قانونی و همچنین به عنوان کسانی که در خانه گیر کرده در سوء استفاده از موقعیت.

تبلیغات

Ballou که می خواهد برای کمک به مردم نیازمند رشد در یک شهر کوچک در غرب که در آن بدبینی در مورد سیاستمداران و کارمندان زد ، در, که, کوچک, شخصی, لحظه او را دیدم بسیار متفاوت زندگی-انتخاب-تصدیق واقعیت است.

“شما می توانید ببینید که چگونه او خسته بود و چقدر از او مراقبت,” او گفت:. “این نمی شود واقعی تر از آن است.”

و یا هر احتمال زیاد به شکل ماندنی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de