آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— روز یکشنبه نیویورک تایمز اختصاص داده است کل صفحه به لیست COVID-19 قربانیان.

— برپایی تظاهرات در اعتراض به کالیفرنیا state Capitol به تجمع در برابر stay-at-home سفارشات.

— ایالت نیویورک سوابق 24 ساعته و مرگ کل زیر 100.

___

نیویورک — نیویورک تایمز اختصاص داده است که روز یکشنبه تمام صفحه به یک لیست طولانی از اسامی افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نام و شرح مختصر گلچین از اعلامیه از سراسر کشور پر شش ستون تحت عنوان “آمریکا و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن” با subheadline خواندن: “آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما است.”

تمام متن لیست طول می کشد محل معمول, مقالات, عکس ها و گرافیک در تلاش برای انتقال وسعت و تنوع زندگی از دست رفته با توجه به سیمون Landon, دستیار سردبیر گرافیک میز.

یک شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: بیش از 96,000 که مردم از COVID-19 در ایالات متحده است.

تام anthony t رئیس خلاق افسر بار گفت که او نمی به یاد داشته باشید هر جبهه صفحات بدون, تصاویر, اگر وجود داشته اند که صفحات تنها با گرافیک خود را در طول 40 سال در این روزنامه است.

___

SANTA FE, N. M. — A New Mexico state رسمی می گوید گردهمایی بیش از 100 نفر ممکن است ممکن است برای بیش از یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گردشگری, منشی, جن پل Schroer گفت: این می تواند یک سال یا 18 ماه قبل از وجود دارد یا یک واکسن یا گله ایمنی. که باعث ایجاد چشم انداز که در استادیوم ورزشی سالن های کنسرت و کنفرانس مراکز در دولت باقی می ماند خالی برای ماه می باشد.

از سانتافه جدید, مکزیک گزارش داد که Schroer صحبت کرد در طول یک وبینار شنبه در بازگشایی دولت در صنعت مهمان نوازی.

دولت تا به حال نزدیک به 6,800 موارد COVID-19 با 308 مرگ و میر ناشی از شنبه.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — صدها نفر از معترضان بسیج در خارج از کالیفرنیا دولت و کنگره در روز شنبه در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات حتی به عنوان ساکنان وارد آخر هفته روز یادبود به تازگی با گسترش گزینه های برای اوقات فراغت است.

California Highway Patrol افسران بسته کاپیتول چمن به تظاهرکنندگان بنابراین سخنرانان خطاب به جمعیت از پشت یک کامیون مسطح به عنوان یک هواپیما به پرواز در آمد بالا بکسل یک بنر با تصویر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و کلمات “پایان استبداد!”

معترضان دست تکان داد ده ها تن از پرچم ها و نشانه های بسیاری در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تعداد کمی از مردم عینک ماسک و کمی وجود دارد اتاق را برای اجتماعی فاصله.

اعتراض در آمد که محدودیت کاسته سراسر دولت است. برخی از 45 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به بازگشایی اکثر فروشگاه ها و بسیاری از فضاهای عمومی جلسه استانداردهای دولتی برای کنترل این رمان coronavirus.

مقامات همچنان به هشدار دادن به مردم به عمل اجتماعی فاصله و دیگر ضد ویروس اقدامات اشاره کرد که تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش است.

___

هاگاتنیا, گوام — وزارت کشاورزی در گوام دعوت کرده است شکارچیان برای شرکت در یک خوک شکار دربی به ارائه مواد غذایی برای خانواده های نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اقیانوس آرام دیلی نیوز گزارش داد که گروه اعلام کرد که دو روز دربی برنامه ریزی شده است برای شروع بعدی شنبه. گروه انتشار بیانیه ای گفت: برای دربی در نظر گرفته شده برای خوراک خانواده فاستر خانوادگی شکارچی توسعه و کاهش وحشی خوک جمعیت.

سازمان دهندگان این رویداد در حال کار با شهرداران برای توزیع خوک کل و فرآوری نشده به ساکنان در روستاها و ارائه دست زدن به امن میباشد.

___

رالی, N. C. — Coronavirus شیوع بیماری در گیاهان گوشت پردازش مجبور کارولینای شمالی کشاورزان به euthanize 1.5 میلیون جوجه, با توجه به رسمی دولت.

دستیار کشاورزی کمیسر جو Reardon گفت: اخبار و ناظر است که این اولین بار است که در طول همه گیر است که کشاورزان در دولت مجبور به euthanize حیوانات خود را. تقریبا یک سوم از 1.5 میلیون جوجه در حال حاضر به حال کشته شده اند Reardon گفت.

مرغ و گراز کشاورزان در کشورهای دیگر نیز شده است euthanizing میلیون ها نفر از حیوانات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کارولینای شمالی گراز کشاورزان گرفته شده است نه گام به euthanize حیوانات خود را Reardon گفت.

___

FORT CAMPBELL, Ky. — هجده سربازان اختصاص داده شده به ارتش ایالات متحده را لشکر 101 هوابرد بازگشته اند به فورت کمپبل پس از گذراندن بیش از یک ماه در نیوجرسی کمک به COVID-19 عملیات پاسخ.

فورت کمپبل مقامات می گویند سربازان مستقر مارس 14 برای کمک به ارائه پشتیبانی لجستیکی برای پاسخ به شیوع کروناویروس در سراسر شرق. نیروهای کمک دریافت می روند و حرکت و لوازم و تجهیزات و پرسنل در مناطق بحرانی تحت تاثیر شیوع ویروس.

سربازان را تحت احتیاطی قرنطینه تحت نظارت های پزشکی. یک مقام رسمی خوش آمدید-صفحه اصلی رویداد است که برنامه ریزی شده, مقامات گفت.

فورت کمپبل ارتش پست واقع در کنتاکی-تنسی مرز.

___

مینیاپولیس, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz است scrapping 10 نفر محدود در تجمعات و کلیساها اجازه می دهد برای باز کردن در 25 درصد اشغال اگر برخی از دستورالعمل های ایمنی هستند دیدار کرد.

Walz تصمیم می آید پس از دولت گزارش تعداد رکورد COVID-19 موارد است. او می گوید این موضوع شده است “یک چالش” از آنجا که اجتماعات بزرگ افزایش خطر گسترش ویروس.

Walz می گوید: او می داند تلفات این بیماری همه گیر گرفته شده در سلامت معنوی از ساکنان. های جدید خود را اجرایی سفارش فقط به تجمعات مذهبی و پذیرایی.

در حالی که رهبر مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس استقبال از تغییر فرماندار گفت parishes باید باز نمی شود اگر آنها احساس نمی کنم آنها می توانید ملاقات اقدامات ایمنی.

اسقف اعظم برنارد Hebda گفت: در نامه ای به محله های کشیش نشین که محدود کردن تجمعات به 10 نفر “بر دوش کلیسا توانایی به طور کامل از مراسم مذهبی نیازهای وفادار ما.”

___

تالاهاسی فلوریدا. — یک زن که مطرح شده سوال در مورد فلوریدا COVID-19 داده ها پس از سقوط به عنوان داده ها را متصدی شده بود مواخذه چندین بار نقض وزارت بهداشت, سیاست, از جمله برای ارسال تفسیر سیاسی مورد اطلاعات, دولت, سوابق نشان می دهد.

Rebekah جونز’ نظرات در طول هفته گذشته و نیم در ایمیل به محققان, مصاحبه با یک تعداد انگشت شماری از رسانه ها و پست های وبلاگ به دنبال ایجاد شک و تردید در مورد اعتبار داده حالا که او دیگر در آن نقش.

مقامات بهداشتی دولت قاطعانه انکار هر گونه موضوع را با اطلاعات دقت به کالیفرنیا ، ران DeSantis به دنبال ایجاد یک data-driven case for a step-by-step بازگشایی دولت را کتک اقتصاد زیر امن تر-در-خانه سفارشات.

جونز است و نه اتهام هر گونه دستکاری با داده های مرگ و میر در بیمارستان علامت نظارت بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19, شماره جدید تایید موارد یا به طور کلی تست نرخ. او اما پیشنهاد وزارت بهداشت مدیران می خواستم او را به دستکاری اطلاعات به رنگ rosier تصویر و که او تحت فشار قرار دادند.

___

SPRINGFIELD, Mo. — یک hairstylist خدمت 84 مشتریان بیش از هشت روز به تازگی در حالی که تجربه علائم کروناویروس, میسوری, مقامات بهداشتی می گویند.

اسپرینگفیلد-شهرستان گرین وزارت بهداشت گفت: در یک جلسه توجیهی که در این سبک کار کرده ممکن است بین 12-20 و اعلام کرد در Facebook پست شنبه که 56 مشتریان دیگر بودند به طور بالقوه در معرض توسط یک دوم سبک کار می کرد که پنج نوبت از مارس 16-20 در حالی که تجربه بسیار خفیف علائم کروناویروس.

همه مشتریان از این دو سبک عینک ماسک و تست خواهد شد. صاحب کسب و کار در بیانیه ای گفت که این سالن بسته خواهد شد تا زمانی که آن می رود از طریق مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن عمیق

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 218 جدید تایید موارد جدید coronavirus آوردن مجموع به 11,558 پس از همه گیر آغاز شد. که بزرگترین روز در مجموع پس از 319 مورد گزارش شد آوریل 1. ده نو میر آورده است که در مجموع به 671.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی موفق به تغییر آن قوانین انتخابات به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان می توانند با خیال راحت از بازیگران آراء در طول COVID-19 گیر حق رای طرفداران ادعا می کنند در طرح دعوی در دادگاه فدرال.

غیر انتفاعی دموکراسی کارولینای شمالی و اتحادیه زنان رای دهندگان کارولینای شمالی شکایت جمعه به نمایندگی از چندین سالمند یا معلول ساکنان که شرایط پزشکی آنها را بیشتر در معرض coronavirus.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که چندین جنبه از کارولینای شمالی غایب رای-با-ایمیل مورد نیاز اساسی به دلیل رای دهندگان را مجبور به قرار گرفتن در معرض خطر به COVID-19 با موفقیت به رای دادن.

برای مثال پست الکترونیکی-در غایب رای دهندگان ملزم به تکمیل برگه های رای در حضور دو شاهد و یا یک دفتر اسناد رسمی. دولت قانون نیز نیاز به رای دهندگان به خود را ارسال کنید ثبت نام برنامه حداقل 25 روز قبل از انتخابات و یا دیگری ثبت نام در فرد در یک رای گیری اولیه, سایت کت و شلوار یادداشت ها.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که در نتیجه میلیون ها نفر از ساکنان دولت یا از دست دادن حق خود برای رای دادن و یا اینکه مجبور به سازش سلامت خود را به منظور به بازیگران در یک رای گیری. هیئت دولت انتخابات و دیگر مقامات دولتی عنوان متهمان.

___

STURGIS, S. D. — شهردار Sturgis می گوید مسئولان شهرستان نمی تواند متوقف کردن مردم از آینده به سالانه جمع آوری موتور سیکلت در بلک هیلز داکوتای جنوبی بدون در نظر گرفتن جدید کروناویروس.

80 Sturgis رالی موتور است که برای برنامه ریزی Aug. 7-16. شورای شهر است گفت: آن را رسمی تصمیم گیری در اواسط ماه ژوئن در مورد اینکه آیا برای رفتن به جلو با میزبانی این رویداد, Rapid City Journal گزارش شده است.

شهردار علامت Carstensen گفت: در Facebook تصویری که “گردشگری در حال آمدن است” به سیاه تپه و Sturgis. یک مدیر با هتل Sturgis گفت: همه 22 اتاق رزرو شده اند برای این هفته از تجمع و وجود دارد یک لیست انتظار.

___

دوور دل. — دانشگاه دلاور می گوید که تخمگذار کردن بیش از 1100 پاره وقت کارکنان بیشتر دانش آموزان در یک حرکت برای کاهش هزینه ها در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اخبار مجله گزارش می دهد که دانش آموزان حساب 805 از 1,146 پاره وقت کارکنان اطلاع داده شد خود را اخراج در روز پنج شنبه.

یک ایمیل به کارکنان گفت: اخراج که به اثر در تاریخ 1 ژوئن تاثیر نمی گذارد کمکی استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی کار-مطالعه دانش آموزان و یا کارمندان که حقوق و دستمزد پرداخت می شود از طریق سرمایه گذاری خارجی.

اما بسیاری از استادان کمکی نمی خواهد که یک موقعیت تدریس در پاییز به دلیل استخدام یخ.

در ماه آوریل این دانشگاه اعلام کرد که با آن مواجه $65 میلیون کسر بودجه با توجه به همه گیر است تلفات مالی از جمله درآمد از دست رفته از سرشکن مسکن و لغو رویدادهای ورزشی.

دانشگاه امیدوار به بازگشایی پردیس در فاز شروع ژوئن 1 با برخی از امکانات پژوهشی.

___

بغداد — عراق وزارت بهداشت گزارش شدیدترین تک-بعد سنبله در تایید coronavirus موارد از آنجا که دولت شروع به ثبت و ضبط موارد در اواخر فوریه.

وزارت گزارش 308 جدید موارد شنبه یک روز پیش از جشن به مناسبت پایان ماه رمضان. حکومت نظامی ساعت شده بود آرام در طول ماه روزه داری که کمک به افزایش روزانه از عفونت است.

با توجه به آمار و ارقام وزارت بيش از 4200 نفر تست مثبت برای این ویروس در عراق است. حداقل 152 نفر کشته شده اند.

جاده ها شده اند مسدود با ترافیک و سوپر مارکت ها و مغازه ها شده اند با مردم بسته بندی شده آماده شدن برای جشن به احتمال زیاد, و کمک به افزایش عفونت.

___

آلبانی, n. y. — ایالت نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر در هفته در آنچه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو توصیف شنبه به عنوان یک معیار مهم.

روزانه مرگ شمارۀ 84 پس از یک اوج 799 در 8 آوریل.

کاهش دولت مرگ روزانه تعداد به کمتر از 100 به نظر می رسید تقریبا غیر ممکن است چند هفته پیش از این فرماندار دموکرات گفت. این رقم باقی مانده است سرسختانه بالا حتی در میان نشانه های دیگر تشویق.

“در سر من بود که همیشه به دنبال به زیر 100” کومو گفت. “برای من این یک نشانه است که ما در حال ساخت پیشرفت واقعی.”

تعداد بیماران بستری در دولت شده است که در کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده همچنان به سقوط رها به بیش از 4,600.

کومو نیز اعلام کرد که این منطقه در امتداد رودخانه هادسون در شمال شهر نیویورک و جنوب آلبانی قرار است به زودی بازگشایی پنج شنبه و لانگ آیلند می تواند به دنبال کت و شلوار چهارشنبه.

___

آتن — دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در یونان در جریان آخرین دوره 24 ساعته آوردن تلفات به 171 مقامات بهداشت و درمان روز شنبه اعلام کرد.

یکی دیگر از سه عفونت های جدید ثبت شده از بعد از ظهر جمعه, بالا بردن کشور در مجموع به 2,876. تعداد بیماران در هواکش می ایستد, در 20, در حالی که 99 را ترک کرده اند مراقبت های ویژه.

مقامات یونانی می گویند که آنها باید انجام 152,998 آزمون برای این بیماری است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de