خیریه اجرا می شود, پیاده روی یاد بگیرند برای انطباق با جمعیت حدود

پیتسبورگ (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به موسسات خیریه و یا گروه های غیر انتفاعی به لغو یا به تعویق انداختن یک بی حد و حصر تعداد پیاده و اجرا می شود که جمع آوری پول برای همه چیز از آلزایمر به پارکینسون.

وجود دارد, اما اتاق به تکامل است.

هنگامی که آرتروز بنیاد پیتسبورگ فصل scrubbed سالانه خود را “پیاده روی برای درمان آرتروز رویداد” برنامه ریزی شده در مارس 16, آن را به 242 ثبت نام آزادی خاصی.

“مردم می تواند نوع انجام آنچه آنها می خواستند با سرعت خود را دارند و در راحتی خود گفت:” لیندا ماده صاف و براق و توسعه و مدیر بنیاد غرب پنسیلوانیا و غرب ویرجینیا فصل.

این حرکت می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا سازمان به گسترش رد پای خود را در آینده به دلیل آن را حذف موانع جغرافیایی.

غیر انتفاعی کار اصلاح آن “اجرا در سراسر هائیتی” به “سراسر مه” به ترکیب فقط در مورد هر چیزی می شود آن را در حال اجرا از 200 مایل در مه 31, انجام 200 lunges یا پخت 200 کوکی ها و استفاده از هشتگهای در رسانه های اجتماعی برای ترویج آن به امید افزایش آگاهی است. انجمن سرطان آمریکا برای اولین بار “دریاچه ها به خلیج 5K” مجازی اجرا رله آغاز شده است که در اطراف دریاچه انگشت در نیویورک در تاریخ 11 مه و بسته بندی در خلیج چساپیک در مریلند در مه 31. دونده ثبت شده بودند را تشویق به گرفتن عکس در طول های مربوطه خود را و به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی.

پیتسبورگ در ماراتن “اجرای یک دلیل” برنامه تولید حدود 1 میلیون دلار سالانه برای 35 مختلف سازمان های غیر انتفاعی بسیاری از آنها را به صورت محلی بر اساس. هر چند سازمان ارائه بازپرداخت زمانی که مسابقه آخر هفته برنامه ریزی شده برای اوایل مارس لغو شد حدود 1100 که امضا کرده و به اجرا برای امور خیریه آن گیر کرده است و خود را به اتمام رسانده تجویز فاصله خود را.

“آنها هنوز هم تمام کردم خود مدال و پیراهن خود را و خود عینک آفتابی” گفت: Allison کوربت معاون ارشد رئیس جمهور برای P3R که کمک می کند تا سازماندهی عمده ترین مسابقات جاده در اطراف شهر از جمله ماراتن و نیمه ماراتن. “مردم هنوز هم هیجان زده به دریافت نژاد کوله پشتی که آنها درآمد. این همه می آید به این معنا از جامعه است.”

یک حس که تست خواهد شد در ماه های آینده و شاید سال ها به عنوان موسسات خیریه و کسانی که از آنها حمایت مقابله با عادی. موسسه خیریه دونده توسط دهها هزار نفر سیل دوره های آموزشی در سراسر کشور در هر سال. آنها را اجرا کنید برای پدر و مادر خود را. خواهر و برادر خود را. دوستان خود را. خود را دارند. ورزش و جمع آوری پول برای یک علت نزدیک به آنها را خراش دو خارش در یک بار.

آموزش می تواند یک تقلا اما حوادث خود را می توان با شکوه. تلاش برای نگه داشتن انرژی که از زمانی که عجله آدرنالین است که همراه با پوشش تا در کنار دیگران متحد برای یک هدف مشترک دشوار خواهد بود اگر اجتماعی فاصله قوانین در محل باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی.

“هیچ چیز ضربان فرد در تعامل” گفت: کار, مدیر اجرایی, Vivien Luk. “ما در حال نگه داشتن یک چشم را در زمانی که ما می توانیم (“اجرا در سراسر هائیتی”) و دوباره و انجام آن را بلندتر از قبل است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de