COVID-19 قرار نهایی گلوله در مورد علاقه من Rock-and-Roll Shithole

Once upon a time, Denver, تا به حال بسیار متفاوت صحنه موسیقی. من صحبت کردن در مورد چند ماه پیش قبل از COVID-19 رسید. مدتها قبل از آن است. حتی قبل از AEG و زندگی ملت نورد را به ما cowtown.

کمی وجود دارد shithole زیرزمینی میله در سراسر این شهر از جزیره راک به کریکت بر روی تپه ای به 15th Street میخانه. این بود برخی از عجیب و غریب ’90s گه. آن عصبانی بود و خام و پیچیده در جامه فلانل یا پشمی و لباس babydoll کاملا گشوده ورقه و Doc Martens. و آن را با شکوه بود.

آغاز کار من در کسب و کار موسیقی در دنور در آن زمان و با کار کردن منظورم پرتاب برخی از افسانه ای نشان می دهد در اینجا. من شخصا کف فروش یک Pantera فرفره در ماموت مرکز حوادث که در آن فیل مور در حال حاضر. این کنسرت بود سوسیس-متحرک و غرق و رگبار شد پاره پاره کردن دیوار. آن زمان من در سمت چپ 4 صبح محل برگزاری شبیه یک صحنه از کری.

کسانی که روز قبل از مرلین منسون عینک, آرایش, وقتی مینارد حال mohawk. هنوز هم وجود دارد یک جوجه سفید زامبی و هر دو برادر در واحه سفر با هم. این غرب وحشی وحشی.

من مشغول به کار بود برای هیچ کس به طور خاص ارائه و سپس. ما مستقل کنسرت تبلیغات شرکت که زد سه تئاتر: این Ogden در بلوبرد و گوتیک, اما ما همچنین رزرو باغ گیاهی summer concert series, Chautauqua, و مقدار زیادی از نشان می دهد در سنگ قرمز ،

آن جنس مواد مخدر و راک اند رول. و ما partied مانند ستاره های موسیقی راک. ما سوار Harleys در سراسر مرحله در اگدن در وسط نشان می دهد. من نوشید Lemmy زیر میز بعد از نشان می دهد. در آن زمان این دانشگاه برگزار شد Bluebird و آن را در تمام گروههای محلی. ما پس از احزاب برای Pantera در تفنگ ساچمهای ویلی و یک دایره کامل برگزار شد و دادگاه در La Bohème.

به عنوان سخت به عنوان ما همه partied, زمانی که آن را آمد به کار ما بهترین از بهترین.

من دیدن برخی از گه ؟ آره. همه ما انجام داد.

من مشغول به کار بود یک Neko Case کنسرت هنگامی که یک جوجه در غرفه حمام OD می خواهم. بار دیگر یک مرد در یک Linkin Park نمایش در سالن بزرگ سقوط از بالکن درست در مقابل من. و پس از آن وجود دارد بدنام Damageplan نشان می دهد در کلرادو اسپرینگز که در آن یک جوجه در گودال در زمان nosedive بر روی blacktop. این همه سرگرم کننده و بازی و…تا به کسی صدمه دیده می شود. ما تا به حال برای مقابله با هر موبایل و کامپیوتر است که همراه آمد.

من مشغول به کار بود یک Allman Brothers نشان می دهد هنگامی که تور مدیر برت Holman به من گفت سر من بود تا من. البته من از دست رفته من گه مقدار زیادی از زمان در من تولید ، آن سخت بود و بیهوده کار می کنند. و قطعا برای پوست ضخیم.

اما لحظه ای که من در پس پرده در سنگ قرمز — برخی از نشان می دهد تقریبا بیش از — و من نگاه کردن به جمعیت قلب من تقریبا متوقف شده است. آن را زیبا ترین چیزی که یک فرد می توانید ببینید. و در آن لحظه دقیق من می دانستم که همه ما با خون و عرق و اشک به معنای چیزی است که برای هر فرد وجود دارد…حتی اگر آنها آن را نمی دانند.

آن را ’90s و زندگی من در رویای خود را انجام دهد هر شب. راک اند رول شد و پرداخت صورتحساب من.

اما چیزهای خوب همیشه آخرین. NIPP شد بحرانزده در یک طرح دعوی در دادگاه با کانال روشن و سپس شروع به کوچک. این شرکت غول جاروب به ما کمی سرد شهر و در نهایت تئاتر که NIPP کنترل شد استیجاری برای AEG.

در کوچک سازی جیم نوریس, Jeff Campbell و مارتی Killorin شغل خود را از دست. با هم آنها تصمیم به سعی کنید برای شروع خود را بسیار خود را, پانک راک, shithole و آنها آن را به نام 3 پادشاهان میخانه.

مارتی جف و جیم هم کشیده نقدی برای راه اندازی در 60 جنوبی برادوی و بلافاصله شروع به قرار دادن فولاد گالوانیزه و نقاشی دیوارهای قرمز است. چند ماه بعد من خودم در باز کردن. آنها بسیار افتخار است که shithole. و شما می دانید چه ؟ بنابراین I. شد

اما داشتن یک shithole بار سخت است. من باید بدانید. چند ماه بعد باز کردم خود من shithole, Rockbar که من همیشه فکر می کردم به عنوان 3 پادشاهان’ سرد عمه. بعضی از شب ها در هر بار شیپور خاموشی ترک ریختن توالت, سرریز استعداد نشان نمی دهد و یا کمان ویولن و تار یا چراغ کار نخواهد کرد. گاهی اوقات همه از بالا. همه که تعمیر و نگهداری کثیف لزج کوچک از جنس مواد مخدر و راک اند رول. اما در پایان یک نمایش, کردن, به پایان رسید, شما صعود در ماشین خود خسته شده اید به عنوان گه و رانندگی خانه, خورشید, در حال آمدن است و شما می دانید شما باید بهترین کار همیشه.

من دیده ام هزاران نفر از باند در 3 پادشاهان: مسلسل, بلوز, حماسه, Robb Dogg در Boylesque, Dragondeer و قلع شاخ نماز. لیست در می رود. وجود دارد, تولد و سال نو Eves و Halloweens با خارش-O. یکی برفی شب کریسمس جیم تنظیم رکورد بازیکنان ما چرخید سالن و Oates و رقصید و خندید تمام شب.

من کشیده هر کس وجود دارد: عوامل و مدیران دیگر مروج و باند. شانون Boyles و من در زمان اعضای عمومی دشمن وجود دارد و شایعه است کسی در زمان تصویری از ما حولا-hooping در مرحله با آنها. (بین من و شما که شایعه درست است.)

دوست من نیکی زهر بازی اول خود را نشان می دهد — که همچنین آخرین — 3 پادشاهان و این یکی از بهترین من تا کنون دیده ام. چند ماه بعد من به عقب وجود دارد toasting در یادبود.

من رزرو خود من اولین سنگ قرمز نشان می دهد, دیسکو, بیسکویت, با, کنسرت پروموتر بری Fey خانواده شرکت Feyline. آن را یک موفقیت بود و من جشن در 3 پادشاهان. بری به نام شب من نشان می دهد و من به نگاه کردن به زیبایی از آن همه و به او بگویید: “متشکرم” برای من قادر به انجام آنچه که من انجام. بعد بری خودش را کشته بود.

زمانی که من خوشحال بود یا حوصله یا تنهایی یا غمگین — چیزی است که همه ما می دانیم که راه بیش از حد در مورد این روزها — من به 3 پادشاهان.

هر زمان که من وجود دارد, من bumped به کسی که من می دانستم. من می خواهم در نوار نشسته و قاتل را تولید بچه ها می رفتن. یا کارن Cuda کردن تور با نشویل می در نهایت داشتن آبجو با من. یا شاون استوکس خواهد نوسان پس از یک 1STBANK نشان می دهد پیچیده ، یا NIPP صاحب داگ کافمن. یا من پیر امنیت ، یا کریس گودارد از برترین.

من دزدکی حرکت کردن از بالا, جامعه, حوادث و نشان می دهد وجود دارد در صورتی لباس مهمانی و آریانا گراند موی دم اسبی. بله دوستان من soooo پانک راک. من می خواهم روی نوک پا راه رفتن پایین که godawful سطح شیب دار به کار در کفش پاشنه بلند و Jeff Campbell خواهد بار این لوله های غول پیکر به نام BROHAMMER. و آن را فقط تا…سرگرم کننده است. بنابراین آسان است. و خیلی واقعی.

در 3 پادشاهان, ما, بورس دنور جشن زندگی ما است.

چند سال به عقب جیم چپ 3 پادشاهان و رفت پایین خیابان به فروش کتاب های کمیک و قهوه. هفته گذشته باقی مانده صاحبان اعلام کرد آنها نمی خواهید به بازگشایی شده است.

ما همه می دانستند این بود که محدود به شروع به اتفاق می افتد به کافه ها و سالن های در طول اقامت در خانه سفارش دهید. این مزخرف ویروس موفق شده است به هر کس در برخی از راه یا دیگری. برای کافه ها و سالن های در حال حاضر مبارزه با gentrification زمانی که COVID-19 ضربه آن میخ را در تابوت. نهایی لعنتی گلوله.

بنابراین وقتی همه چیز بازگشایی وجود دارد بسیاری به دست حدود 3 پادشاهان. وجود دارد تتریس. و شیطان پین بال دزد. و این راز حمام است که شما نیاز به استفاده از دلیل این که شما می خواهم که به دزدکی حرکت کردن در پشت نوار برای دریافت کلید و شما می توانید اگر شما در مورد آن را می دانستند چرا که فقط خدا می دانست که شما نمی خواهید به استفاده واقعی حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد.

اگر تا به حال یک فیلم از زندگی من 3 پادشاهان در آن می شود. فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در لوقا Schmaltz کتاب به Belcher. و من به تنهایی نیست.

آره این یک shithole نوار جنوبی برادوی است. اما ما این بود shithole…و COVID-19 آن را در زمان دور.

پس از جزیره دنور بورس, در اینجا یک پیام: لعنت به تو COVID. Fuck you.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>