Op-Ed: چرا ما نه ؟

اگر چه ماری جوانا قانونی است در حال حاضر در بسیاری از کشورها هنوز هم وجود دارد هزاران نفر از زندانیان زندان انجام زمان برای ماری جوانا.

گویا منافع خود چیزی است که الهام گرفته از رایگان علف های هرز, جنبش, ساخت ماری جوانا قانونی در بیش از 25 متحده است. هنگامی که ماری جوانا شروع به تبدیل شدن به قانونی در ایالات مانند کالیفرنیا و ایالت کلرادو کشور ما در یک رکود اقتصادی; از آن ساخته شده حس ماری جوانا قانونی و مالیاتی آن است. مشکل این است که گویا منافع خود برگ از مردم که هنوز زندانی برای ماری جوانا.

صاحبان درمانگاه را میلیاردها دلار در سال از فروش ماری جوانا. دولت فدرال و دولت های ایالتی را میلیون ها دلار از ماری جوانا مالیات است. که در آن است برای کمک به ماری جوانا زندانیان?

وجود دارد در حال حاضر 119 زندانیان فدرال انجام زندگی برای ماری جوانا. ریچارد DeLisi فدرال اهل بیت خدمت به نود سال حبس برای جوشکاری جعبه طراحی شده برای حمل و نقل ماری جوانا برای خود شرکت است. کجا هستند افرادی که سود حاصل از علف های هرز است که باید در تلاش برای تنظیم این مرد ؟ لنس Gloor به حال حقوقی درمانگاه ماری جوانا در ایالت واشنگتن بود که حمله توسط دولت فدرال و محکوم به ده سال به صورت قانونی ماری جوانا عملیات.

در آن زمان نه سال به پدر توماس Landreth یک اوکلاهما اهل بیت, خانه از ماری جوانا شارژ. تنها دلیل این ایالت اوکلاهما منتشر شده او است چرا که او در حال مرگ از سرطان است.

این معضل اجتماعی در پشت علف هرز نگه داشتن زندانیان قفل شده است بیش از یک حقوقی معضل; این یک معضل اخلاقی. بسیاری از مردم شده اند در خط مقدم تظاهرات با مردم گدایی برای عزیزان خود به خانه می آیند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همدلی تعریف شده است به عنوان “توانایی vicariously از تجربه احساسات شخص دیگری است.” همدلی تنها راه ما به پایان خواهد رسید و این معضل در جامعه است که نگه داشتن مردم قفل شده است تا به صورت علف هرز در حالی که دیگران می تواند خرید ماری جوانا در یک فروشگاه قانونی است. قانونگذاران باید به تور هر یک زندان در منطقه خود غالبا حتی صرف یک شب وجود دارد. آنها باید به عنوان خوانده شده بی پایان گزارش از سوء استفاده و تحمیل غیر خشونت آمیز زندانیان مانند ماری جوانا زندانیان به دست آوردن برخی از همدلی است.

آیلین رودخانه ها نوشت: در مقاله اخیر در ایالات متحده امروز است که “ملت شکست خورده علف های هرز جنگ تبدیل به بسیاری از زندانیان و دیگران به moguls.” اگر فروش قانونی ماری جوانا ما زندانیان باید آزاد شود بلافاصله.

Amberly تیلور عضو آزادی رشد می کنند.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه. و یا به سادگی ارسال یک دیدگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de