تصویر خود را در یک بیماری همه گیر خود پرتره

در حالی که برخی از هنرمندان شده اند با انرژی coronavirus گیر با استفاده از خود را اجرا زمان در خانه به کار خلاق اغلب در پاسخ به COVID-19 دیگران به زودی در بر داشت خود را در یک منجلاب بدبختی و ناامیدی است. بعدی گالری co-op عضو آدرین DeLoe قطعا سقوط کرد که گروه دوم. “واکنش اولیه من این بود که من از دست همه الهام بخش من” او به یاد می آورد. “من تا به حال هیچ درایو ایجاد کنید.”

پس از آن جای خود را در آینده نشان می دهد, چرخش, برنامه, برای, مارس لغو شد پس از ماه از آماده سازی. “این احساس بیهوده به نگه داشتن کار ساخت” او اذعان می کند. “من تا به حال هیچ حس انگیزه.”

سرانجام او متوجه شد که ماندن در محل در طول زمان است که چیزی جز عادی لزوما الهام بخش, درون گرایی, پس چرا که نه تبدیل آن به یک پروژه شخصی? “من تا به حال یک ایده است که من می خواستم برای انجام یک نقاشی از چهره خود به بیان آنچه که من می خواهم احساس, فکر, ممکن است درمانی,” او توضیح می دهد. که الهام بخش او برای نوشتن داستان چگونه او احساس شد. او می دانست که او تنها نبود و مصرف آن مرحله او را درک کنند که دیگر هنرمندان ممکن است پیدا کردن ورزش و ایجاد انگیزه به عنوان به خوبی.

در مه 4, DeLoe شروع یک بیماری همه گیر پرتره Facebook صفحه با زیر entreaty برای پیوستن به در:

من شروع به این صفحه برای من پروژه جدید همه گیر پرتره های شخصی. من می خواستم برای ایجاد یک فضا برای مردم برای به اشتراک گذاشتن از طریق خود تصویر آنچه را که آنها در حال رفتن را از طریق ما به عنوان حرکت را از طریق این زمان دشوار است. من فکر کردن در مورد آنچه تجربه من از طریق همه از این خواهد شبیه به تصویر کشیده شده در نقاشی از چهره خود. اگر چه در آن پیچیده است و نمی توان خلاصه کرد در یک تصویر است و جالب برای کشف تجربه از طریق نقاشی از چهره خود.

من در حال حاضر به دنبال خود پرتره و داستان از افرادی که می خواهم برای کمک به این پروژه است. نگه داشتن در ذهن من به دنبال مستقیم selfies, اما نه چیزی بیشتر خلاق و هنری است. پرتره است که به تصویر کشیدن تجربیات و احساسات در طول این زمان. من دوست دارم که یک داستان به همراه پرتره شما, اما یک عنوان خوب خواهد بود بیش از حد.

وجود دارد بنابراین بسیاری از تم ها است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد مانند تنهایی و انزوا و یا شاید چیزی شاد به دنبال به جلو به آینده است. دریافت خلاق! لباس در چیزی است که بیانگر چگونه شما احساس. انجام برخی از دیوانه آرایش. ایجاد یک ماسک منحصر به فرد. یک نقاشی یا یک مجسمه. برو انتزاعی!

“من برای اولین بار نوشته شده و آن را به گالری و مردم پاسخگو” DeLoe به یاد می آورد. “بنابراین من آن نوشته شده به بیشتر جامعه هنری و آن را فقط منفجر شد.” او شروع به حفاری عمیق تر در اینترنت کشف پروژه های مشابه میشوند و فردی هنرمندان بودند که به دنبال راه هایی برای مثبت ماندن در حالی که برخورد با احساسات خود در مورد زندگی در طول یک بیماری همه گیر.

که به رهبری او را برای باز کردن تماس در سطح جهانی از طریق Facebook صفحه و یک Instagram account. “در عرض دو روز من ارسالی از سراسر جهان,” او می گوید.

DeLoe تا به حال هیچ ایده که او پروژه را ویروسی به سرعت اما در عرض دو هفته از ایجاد این صفحه این پروژه تا 100 ارسالی با ورود بیشتر هر روز. “این تقریبا مانند مردم واقعی اشتیاق به بیان آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق در راه هنری” او می گوید.

فقط با کمی تلاش پس از مقدار زیادی از درون گرایی DeLoe پیدا کرده بود و الهام گرفته از یک حس اجتماعی رسیده است که در سراسر جهان است. “من یاد گرفته ام بیشتر که جهان ما بسیار کوچک است” او می گوید: “و بسیاری از ما می خواهید برای اتصال در برخی از راه. واقعا قرار دادن یک چرخش مثبت در آنچه از من تا به حال تصور یا امیدوار است. آن را واقعا نشاط بخشی است.”

در حالی که فراخوان ارسال مقاله توسط نامحدود DeLoe در حال حاضر شروع به فکر کردن در مورد فیزیکی نمایندگی از این پروژه شاید حتی یک کتاب برخی از روز. “من دوست دارم در ابتدا شروع با نصب و راه اندازی,” او می گوید. “این امر می تواند فرمت مانند یک Instagram صفحه: شاید در کاشی های مربع و شاید وجود خواهد داشت یک جزوه در دسترس با داستان است که با تصاویر. که چه چیزی آن را خاص است.” او آن را می بیند به عنوان چیزی برای آیندگان به عنوان صمیمی تاریخچه از آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در طول این غیر معمول زمان.

اما در حال حاضر DeLoe ارائه می دهد یک نوع مستقیم نجات برای سایر افراد ساکن در عدم قطعیت: “من فزاینده پایین سوراخ از اینترنت, نگرانی, و آن را فقط به من احساس بیشتر ناراحت و افسرده تر. من احساس نیاز به انجام کاری مثبت است. چیزی که مهم است باید گفت: مردم باید برای به اشتراک گذاشتن داستان به درک که ما واقعا نه تنها در این است.”

بازدید همه گیر پرتره های شخصی در Facebook یا @pandemicselfportraits در Instagram. به شرکت پیام خود-پرتره و داستان به آدرین DeLoe از طریق هر صفحه. مشاهده بیشتر زیر:

Self-portrait by Alexander Allen of Brooklyn.

خود پرتره با الکساندر آلن از بروکلین.

facebook.com/groups/pandemicselfportraits

Self-portrait by Chris and Stephanie.

خود پرتره با کریس و استفانی.

facebook.com/groups/pandemicselfportraits

Self-portrait by Christina of Bologna, Italy.

خود پرتره با کریستینا بولونیا, ایتالیا.

facebook.com/groups/pandemicselfportraits

Self-portrait by Casey Von Esteban of Toronto.

خود پرتره با کیسی فون Esteban از تورنتو است.

facebook.com/groups/pandemicselfportraits

Self-portrait by Danielle Rossi, Denver.

خود پرتره با دانیل رسی دنور.

facebook.com/groups/pandemicselfportraits

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de