Sacramento County می کشد پلاگین در تناسب اندام استودیو کوچک تجمعات پس از دولت دخالت

Sacramento County رفته تصمیم خود را اجازه می دهد تا باز کردن تناسب اندام استودیو و برنامه ریزی برای تجمعات پس از دولت مقامات بهداشت عمومی گفت: هر دو هنوز هم مجاز نیست تحت آرام stay-at-home سفارشات.

مدت کوتاهی پس از دادن چراغ سبز برای کوچک امکانات ورزش برای بازگشایی, شهرستان مجبور شد برای رد گم کردن زمانی که دولت مداخله کند.

“وزارت خدمات بهداشتی و مایل به کار با تناسب اندام استودیو به بازگشایی بر اساس محدودیت های قابل توجهی و نیاز است که تضمین فضای کافی بین مشتریان و کارکنان و ضد عفونی مشترک تجهیزات به منظور حفاظت از بهداشت عمومی” Sacramento County مدیر خدمات سلامت دکتر پیتر Beilenson در بیانیه ای گفت.

“ما دریافت پیشنهادات و انتقادات از دولت وزارت بهداشت است که هیچ ورزشگاه کوچک و یا تناسب اندام استودیو از هر نوع ممکن است بازگشایی در این نقطه ما را به احترام و به دنبال آن هدایت است.”

تبلیغات

Beilenson گفت KCRA-تلویزیون در ساکرامنتو در روز پنج شنبه که county اولیه بازگشایی طرح دستور استودیو های کوچک را به اتخاذ محدودیت های قابل توجهی از جمله محدود کردن فضا برای تعداد کمی از مشتریان که نیاز به ثبت نام برای کلاس. تجهیزات بود برای به اشتراک گذاشتن به حمام می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در عمق ساعتی برای تمیز کردن لازم بود.

شهرستان نیز امیدوار به کسب اجازه از دولت اجازه می دهد تا برای گردهمایی از 10 نفر یا کمتر است. در آن طومار بیشتر به بازگشایی Sacramento County رهبران شامل یک پیشنهاد به اجازه می دهد برای گروه کوچک اما دولت نمی گرنت درخواست.

“هنوز هم وجود دارد هیچ تجمعات هر اندازه مجاز در خارج از اعضای خانواده” بخش عمومی اطلاعات افسر Janna Haynes روز جمعه گفت.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی دولت و آسانسور خود را stay-at-home سفارشات باعث COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر در فاز دوم, که اجازه می دهد تا برای منظقه وانت و تحویل مواد غذایی و کالا و بازگشایی, هوای آزاد, موزه ها.

برخی از استان ها تایید شده اند برای ناهار خوردن در رستوران و خدمات در فروشگاه خرید هر چند تجمعات مخلوط از خانواده ها هنوز هم مجاز نیست.

Sacramento County اقامت-در-خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد در جمعه شب. مقامات برنامه ریزی برای موضوع تجدید نظر جهت است که اجازه خواهد داد که در رستوران غذا خوردن و گسترش خرید. این شهرستان شاهد کاهش موارد تایید شده در هفته های اخیر. به مقامات گزارش داده اند بیش از 1200 COVID-19 عفونت و 56 مرگ و میر.

سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو طبقه بندی شده به عنوان در معرض خطر کسب و کار تحت فاز 3 از Newsom این طرح در حال حاضر مجاز به بازگشایی شده است. در اوایل این ماه Newsom سرزنش سه Northern California counties که با عجله به بازگشایی کسب و کار از جمله امکانات ورزش بدون موافقت با دولت.

تبلیغات

حداقل 42 شهرستانهای استان از جمله ساکرامنتو ملاقات دولت با دستورالعمل های بیشتر به لغو محدودیت. برخی از شهرستانهای استان از جمله شهرستان لس آنجلس در حال حرکت آهسته تر به بازگشایی شده است.

استان ها مجاز به حرکت با سرعت خود را دارند اما نباید دور زدن دولت سفارشات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>