اجتماعی فاصله دایره کشیده شده بر روی چمن در سان فرانسیسکو پارک

چهار سان فرانسیسکو پارک هستند که مجهز اجتماعی فاصله محافل به یاد مردم برای دور ماندن از هر یک از دیگر زمانی که آنها در خارج در طول شیوع کروناویروس.

ده پا دایره سفید هر یک هشت پا از هم جدا شدند, نقاشی روی چمن ها از ماموریت دولورس پارک در روز چهارشنبه و کمی مارینا سبز منطقه پیک نیک و میدان واشنگتن در روز پنج شنبه. خدمه بودند تکمیل جکسون زمین بازی روز جمعه است.

این برنامه آزمایشی است که شبیه به تلاش های اجرا شده در مهره های بازی دومینو در پارک بروکلین گفت: تامارا باراک Aparton سخنگوی سان فرانسیسکو تفریح و پارک ها.

“ما می خواستیم به آنها را در محل قبل از آخر هفته روز یادبود در چهار نقاط مختلف شهر به ببینید که چگونه آن رفت” او گفت:. “این رفتن به گرم آخر این هفته و ما می دانستیم که مردم خواهد بود بنابراین ما فکر این امر می تواند زمان خوبی برای دریافت پیشنهادات و انتقادات در مورد اینکه آیا این کمک می کند.”

تبلیغات

وجود دارد بدون هیچ هزینه اضافی در ارتباط با این پروژه به دلیل دایره کشیده شد در زمینه رنگ با استفاده از خدمه و تجهیزات است که به طور معمول خواهد بود, نقاشی, رشته های ورزشی, Aparton گفت.

“وجود دارد هیچ سازمان ورزش در حال حاضر به دلیل پناهگاه در محل سفارش و بنابراین ما فقط از نوع repurposed تجهیزات و کارکنان که به طور معمول می کند که به رنگ این اجتماعی فاصله محافل به جای” او گفت:.

محبوب ماموریت دولورس پارک ویژه شده است یک قرعه کشی برای جمعیت حتی در طول اقامت در خانه سفارشات. در اوایل این ماه سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد تهدید به تعطیل پارک اگر بازدید کنندگان شروع نمی شود زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تبلیغات

تا کنون بازدید کنندگان به پارک که در آن وجود دارد دایره به نظر می رسد با استفاده از آنها به درستی Aparton روز جمعه گفت. اگر آنها همچنان به اثبات موفق, نشانه می تواند به گسترش پارک ها در شهرستان.

“مانند ماسک و علامت ما امیدواریم که این محافل را در خدمت به عنوان یک یادآوری بصری به استفاده از پارک های ما با خیال راحت اجتماعی فاصله,” Aparton گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de