دو کالیفرنیای جنوبی مردان بازداشت شده در آدم ربایی و قتل سانتا کروز مدیر عامل

Tushar عطر خوابیده بود داخل خود oceanfront در سانتا کروز, on Oct. 1 هنگامی که یک گروه از مردان مسلح با تفنگ آمده از تاریک کوچه وارد خانه اش و او را ربوده.

این گروه مجبور 50 ساله تاجر به او سفید BMW مدت کوتاهی قبل از ساعت 3 صبح و سوار او را به اموال متعلق به او در سقول سن خوزه جاده در کوهستانهای سانتا کروز. چند ساعت بعد مقامات یافت عطر به ضرب گلوله در ماشین.

اگر آنها مشکوک از همان ابتدا که انگیزه قتل شد سرقت دو صحنه جرم چپ مقامات با تر از پاسخ به سوالات, Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است.

“ما یک صحنه قتل ما تا به حال یک خانه حمله ربایی صحنه و واقعا دانه دار تصویری,” او گفت:. “که در آن بود. ما تا به حال این گمان استخر ما تا به حال برای محدود کردن.”

تبلیغات

در روز پنج شنبه — بیش از هفت ماه پس از عطر مرگ و پس از حدود 3000 ساعت از کار پلیسی — مقامات اعلام کردند که چهار مرد دستگیر شده بود به اتهام قتل و آدم ربایی و سرقت.

جاشوا اردوگاه های 23 و Kurtis منشور 22 هر دو لنکستر; Stephen لیندسی, 22, Burbank; و Kaleb منشور 19 سنت Clair Shores, Mich., گرفته شده بودند را بازداشت و یا در نزدیکی خانه های خود را سه شنبه کلانتر ستوان برایان کلیولند گفت.

Kurtis منشور اردوگاه و لیندسی برگزار شد در شهرستان سانتا کروز زندان بدون وثیقه. Kurtis منشور برادر Kaleb در حال تحویل از میشیگان در این هفته.

Kaleb منشور و لیندسی بودند اولیه افراد علاقه در تحقیقات. هر دو مردان کار کرده بود برای عطر در شاهدانه, کسب و کار, سیستم های بینابینی. اردوهای یک دانشیار گروه کلیولند گفت.

تبلیغات

محققان می گویند آنها متصل به عطر را به قتل از طریق پزشکی قانونی و شواهد موجود در صحنه جرم و شواهد دیجیتال و اطلاعات به دست آمده از طریق صدها نفر از مصاحبه های انجام شده در طول دوره از پروب.

la-me-TusharAtre.jpg

Tushar عطر 50 ساله ربوده شد و به قتل در ماه اکتبر.

(Santa Cruz شهرستان کلانتر)

کلیولند کاهش یافته است به بحث در مورد هر یک از مرد مظنون به نقش در طرح و یا ارائه اطلاعات در مورد سرقت.

“این بی معنی جرم و جنایت است. واقعا وجود دارد هیچ توضیح,” او گفت:. “این افراد می خواستند به دست آوردن پول و در زمان استفاده از این وضعیت است.”

تبلیغات

با توجه به رسانه های اجتماعی پروفایل عطر مشتاق surfer که خانه را نادیده گرفته و اقیانوس آرام است. او Instagram profile تصویر می کشد پرماجرا, طبیعت پر از زندگی است. مشخصات توییتر خود می خواند: “گشت و گذار. قارچ forager. همیشه بر روی بروید.”

در علاوه بر این به حشیش, کسب و کار, عطر بود صاحب AtreNet یک شرکت طراحی وب سایت در سال 1996 تاسیس است که caters به دره سیلیکون شرکت های بزرگ کسب و کار. با توجه به AtreNet وب سایت مشتریان این شرکت عبارتند از: تکنولوژی بازاریابی و شرکت های نرم افزاری مانند هیولت پاکارد BuzzLogic Seagate و Tealeaf فن آوری است.

هارت گفت که امیدوار است این دستگیری ها کمک خواهد کرد را عطر خانواده برخی از بسته شدن.

“این مورد در زمان هوشیاری. آن زمان انعطاف پذیری” او گفت:. “ما butted تا در برابر بسیاری از درهای بسته در طول این تحقیقات و در هر زمان که اتفاق افتاده محققان ما در بر داشت جای دیگری برای رفتن با این مورد. این مورد حل شد و توسط برجسته کار پلیس که با حمایت بسیاری از گروه های مختلف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de