به عنوان اهل بیت و میر و عفونت افزایش چینو آونال زندانها را تست همه کارکنان برای coronavirus

دولت اصلاحات از آژانس به اجرا در تست اجباری از تمام کارکنان در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به عنوان تعدادی از زندانیان که پس از درگذشت پیمانکاری COVID-19 افزایش یافته است به نه نفر و تعداد زندانیان تست مثبت رشد کرده است به 635.

تصمیم به آزمون تمام کارکنان به دنبال یک تعطیلات آخر هفته که در طی آن سه زندانی که در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 درگذشت. تا کنون 58 کارکنان در زندان آزمایش مثبت 35 از آنها را در دوره نقاهت و بازگشت به کار. تحت این برنامه جدید هر کارمند است که آزمایش مثبت برای ویروس تست خواهد شد. با توجه به اطلاعات جدول داده شده به کارکنان هر کسی تبعیت نمی خواهد در صورت اقدام انضباطی.

زندان شده است منبع تمام coronavirus مربوط به مرگ و میر در کالیفرنیا زندانها و بیش از نیمی از تعداد کل زندانیان تست مثبت در کالیفرنیا تادیبی سیستم.

مقامات دولتی نیست شناسایی این سه زندانی که جان بیش از آخر هفته بعد از اینکه در بیمارستان بستری است.

تبلیغات

مرگ آمده به عنوان زندان ایالتی سیستم آغاز خواهد شد این هفته را در زندانی جدید برای اولین بار در دو ماه.

تادیبی مقامات همچنین اجرا و تست اجباری برای کارکنان در آونال زندان در کینگز کانتی با توجه به دولت اصلاحات دبیر مطبوعاتی دانا Simas. این زندان در واقع در امتداد I-5 راهرو دیده است و تعداد آن از عفونت پرش به 198 در هفته گذشته همراه با 10 از کارکنان خود را. آن را در حال حاضر در رتبه دوم از نظر تعداد زندانیان آلوده در میان زندانها.

در این جدول اطلاعات داده شده به چین, زندان, کارکنان آن گفت: دولت در حال کار بر روی یک گسترده تر تست اجباری برنامه برای تادیبی کارکنان در سراسر کشور.

زندانی جان Blagg که محکومیت هشت سال زندان محکوم در چین برای رانندگی تحت تاثیر با آسیب و گفت: زندانیان باید تقسیم شده است به دو گروه از کسانی که تست مثبت و کسانی که آزمایش منفی است. مقامات زندان نیز راه اندازی چادر در حیاط مناطق در تلاش برای گسترش این زندانیان ،

تبلیغات

“من سزاوار نیست حکم اعدام” او گفت: بار ماه گذشته در یک مصاحبه. “من می ترسم من می خواهم به آن را… من درک می کنم من انجام آنچه که من انجام داد. من زمان. من نمی خواهم به مرگ و من نمی خواهید افراد دیگر به مرگ است.”

کالیفرنیا زندان از سر گرفته و پردازش این هفته برای اولین بار از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معلق مصرف خود را در ماه مارس است. زندانیان جدید پذیرفته می شود از تنها چهار شهرستان: Los Angeles, San Bernardino, سن دیگو و فرزنو.

“در آن پیش بینی شده است که بیش از 200 زندانی پذیرفته خواهد شد از کسانی که در شهرستانهای استان از طریق ژوئن 19,” با توجه به دولت اصلاحات بخش. زندانیان را به یکی از دو مصرف مراکز در شمال کرن زندان ایالتی و واسکو زندان ایالتی. در هر محل زندانیان با ارائه coronavirus تست. اگر آنها تست مثبت آنها جدا شود. هر زندانی کاهش تست خواهد شد قرنطینه برای 14 روز.

بیش از 3500 زندانیان منتشر شده اند, دولت به دنبال به لحاظ اجتماعی فاصله زندانیان در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

تبلیغات

عدم مصرف در زندانها در طول دو ماه گذشته بیشتر کاهش تعداد زندانیان توسط 6,000 با توجه به اظهارات اخیر دادگاه فدرال جلسات. اما شیوع این ویروس را گریبانگیر زندان جمعیت در سراسر کالیفرنیا و ملت است.

همچنین وجود داشته است شیوع بیماری در فدرال زندانیان در کالیفرنیا که در مجموع 1800 نفر از زندانیان آلوده شده اند در لامپوک و پایانه جزیره و 10 زندانیان فوت کرده اند. آیتالله سیستانی است که تحت پیگرد به زور انتشار برخی از کسانی که در زندان’ زندانیان فدرال با استناد به خطرات بهداشتی.

در زندانها تلاش وکلای زندانی به زور منتشر شده تا کنون شکست خورده است. سه قاضی فدرال پنل و یک قاضی فدرال را رد کرده اند حرکت توسط وکلا به دنبال مطلب منتشر شده برای زندانیان در یک مبارزه قانونی بیش از ازدحام بیش از حد و درمان پزشکی در کالیفرنیا زندان. با توجه به پر کردن دادگاه توسط دولت 108,850 زندانیان مستقر در دولت 34 بالغ موسسات به عنوان از آوریل 13, است که 127.9 درصد از ظرفیت طراحی.

دفاع از دولت اقدامات وکیل برای فرماندار و اصلاحات گفت: در دادگاه در ماه گذشته که دولت در حال اجرا یک توصیه از یک دادگاه فدرال منصوب گیرنده برای ایجاد کوچکتر غلاف از زندانیان و جداگانه هر گروه از زندانیان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de