COVID-19 روز رسانی: “رایگان برای همه” میله می تواند باقی بماند بسته از طریق جولای

فرماندار Jared پلیس تحویل داده و برخی از سخت خبر برای صاحبان کارکنان و مراجعان از کافه ها و باشگاه در طول 26 ماه مه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد این دولت در تلاش برای مبارزه با COVID-19. مکانهای که قادر به انطباق با مدل کسب و کار خود و دور از محیط زیست را تشویق می کند که متفاوت بوده و برخی از مردم به طور آزادانه با هم مخلوط می تواند به خوبی باقی می ماند از حد برای یک ماه دیگر یا بیشتر او هشدار داد.

“اگر آن را در یک محیط اجتماعی که در آن یک گروه از چهار یا شش می آمد و با هم نشستن و لذت بردن از یک نوشیدنی و یا شام و یا هر آنچه که می افتد تحت رستوران دستورالعمل” پلیس گفت:. اما اگر “آن را اجتماعی رایگان برای همه با صدها نفر از مردم” شرکت “می تواند بسته از طریق ژوئن و شاید ژوئیه.”

در ابتدا از اظهارات پلیس ستایش, Coloradans که “انجام یک کار بزرگ در خانه ماندن و اقامت امن” در طول فقط-نتیجه آخر هفته روز یادبود “شاید کمک بارانی آب و هوا در روز یکشنبه و دوشنبه.” او همچنین پیشنهاد ستایش برای کارکنان در Fitzsimons مرکز پزشکی ارتش در دنور برای کار خود را تحت شرایط چالش برانگیز برای مراقبت از کلرادو قهرمانان. شامل بیش از حد عبارت بودند از آسایش و پس از لحظه ای سکوت در پاسخ به مرگ اخیر یکی دیگر از کهنه آوردن به پانزده تعدادی از دامپزشکان که از دست داده ام جان خود را در Fitzsimons پس از انقباض رمان coronavirus.

به گفته پلیس وجود داشته است حدود 24,500 COVID-19 نفر در کلرادو به تاریخ و 1,088 مرگ و میر است که در آن ویروس ذکر شده بود ، با این حال او تاکید کرد که روند در حال حرکت در یک جهت مثبت; موارد کاهش یافته است در یازده گذشته چهارده روز بستری شدن در بیمارستان بودند را در دوازده روز بیش از دو هفته گذشته.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پلیس نسبت به این موفقیت به Coloradans ساخت راست حرکت می کند در این ماه از مارس 26 stay-at-home منظور جایگزین شد امن تر در صفحه اصلی برنامه. دومی را انتقال به یک مرحله جدید در 29 مه “و خیلی خوب” او اشاره کرد. “این هنوز هم خطرناک است. این ویروس هنوز هم وجود دارد و 200 یا 300 نفر در حال انقباض آن هر روز در کشور ما. وجود ضرر و زیان جلوتر و زیان پشت سر ما. خطر کمتر است اما هنوز هم بالاتر از طول زمان عادی.”

هنوز پلیس در جشن عفونت رای که آغشته به طور قابل توجهی — سرعت انتقال در حال حاضر اساسا یکی به یکی به عنوان مخالف به سه یا چهار به یک و, تست ظرفیت است که می تواند 8,500 امتحانات در هر روز یک هدف تعیین شده توسط دولت برای پایان ماه است که ملاقات زود است. او همچنین تشویق های جدید هفده ماه قرارداد با شرکت Honeywell برای به دست آوردن شش میلیون medical-grade N95 ماسک که تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن بازگشت در ماه مارس.

با اینحال فرماندار تاکید کرد که خطرات مرتبط با جمعیت کثیری به این معنی نیست که کنسرت و رویدادهای ورزشی نمی قادر خواهد بود به را به عنوان معمول است. “من دوست دارم برای رفتن به یک رشته کوه های راکی بازی و یا یک کنسرت در سنگ قرمز” او اذعان کرد. “اما 10,000 مردم بسته بندی شده به شلوغ سالن آمفی تئاتر یا استادیوم خواهد مجموعه کل وزارت امور خارجه بازگشت. آن می تواند منجر به ده ها و ده ها تن از عفونت های اضافی در یک بسیار بزرگ هم مانند آن است.”

مناطق اسکی “در حال باز نکنید که برای فعالیت” او اشاره کرد, مرجع فقط اجازه او به استراحتگاه برای بازگشایی شده است. (Arapahoe حوضه انجام خواهد شد بنابراین فردا, مارس 27.) “این است که اسکی به خاطر اسکی. این اسکی قطعه آسان است به انجام, اجتماعی, فاصله,” او گفت:. “اما اگر شما در آن برای حزب و keggers و حلق آویز کردن و رقص, در حال حاضر زمان.”

ژوئن 1 اردوهای تابستانی می توانید شروع به ارائه خدمات به عنوان. در داخل خانه آنها می شود و محدود به گروه های ده و یا کمتر شرکت کنندگان است اما در خارج است که شماره می تواند گسترش به 25.

و فردا, مارس 27 رستوران ها می تواند بازگشایی در سراسر کلرادو — تحت دستورالعمل که شامل بیش از 50 درصد ظرفیت است. در پینوشت: کارمندانی که دچار شده ایم در حالی که آنها بسته شده اند در دو ماه گذشته پلیس با اشاره به این که “رستوران استخدام حدود 300000 Coloradans — حدود 10 درصد از دولت نیروی کار” علاوه بر خدمت یک تابع مهم اجتماعی. چرا که تحریم های خود را بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات اجازه داده به جای انتظار برای یک ماه دیگر یا بیشتر به پلیس گفت: برخی از مشاوران او پیشنهاد شده است.

در اینجا یک ویدیو ایجاد شده توسط دفتر والی در مورد قوانین اساسی.

همچنین به آینده است که در کلرادو مقننه و پلیس ابراز اشتیاق برای کار با جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان برای ساخت انعطاف پذیر برنامه ریزی برای کمک به کلرادو به جلو حرکت می کند. او جلب توجه به نیاز به قوانین است که برای محافظت و افزایش افراد دسترسی به مراقبت های بهداشتی ارائه مرخصی به صورت ساعتی کارگران به طوری که آنها نمی خواهد که انگیزه ای به نشان می دهد تا در کار خود را زمانی که آنها بیمار و تجدید نظر گالاگر متمم که فرمول “کار نمی کند” او مجاز است.

در طول یک بعدی پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران پلیس استدلال کرد که رستوران که ترس آنها نخواهد بود قادر به باقی می ماند در عمل اگر آنها را به ماندن در 50 درصد ظرفیت می تواند به افزایش تعداد مشتریان آنها خدمت می کنند با حرکت برخی از عملیات خارج و او را تشویق به عنوان بسیاری که ممکن است برای استفاده از این گزینه است.

در موضوع قمار او اذعان کرد که یک ایالتی قانون خود را در مورد بازگشایی بعید است که شرکت را می توان فقط در چند شهرداری. به جای شهرستانهای را تشویق به کار با گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به آمده تا با اعمال روش به عنوان تلر شهرستان است که در حال حاضر انجام می دهند و Gilpin شهرستان مناسب است برای شروع به زودی.

CDPHE مدل نشان می دهد آینده خوشه نیز ذکر شده اما پلیس کاهش یافته است برای پیش بینی چه نتیجه ای پیش بینی های خود را ممکن است در سیاست در اواخر تابستان و پاییز. “ما کاملا صادقانه در مورد که در آن همه چیز در حال” او اصرار داشت. “و من می توانم به شما بگویم که ما نمی دانیم که آنچه در اوت و سپتامبر خواهد بود. ما قصد داریم برای قفل کردن خودمان به چیزی که بر اساس پیش بینی. ما با استفاده از پیش بینی های ما برای هدایت ما زمان اقدامات و پایه اقدامات آینده در داده ها…. داده های بدست بیشتر و بیشتر تصفیه شده و ما باید بهتر مدل سازی در ماه اوت برای چه سپتامبر و اکتبر خواهد بود.”

در امتداد آن خطوط او وعده داده است که در ژوئن 1, او به ارائه یک پیش نمایش برای آنچه که طی آن ماه خاص — اما کافه ها و باشگاه ها نیست به احتمال زیاد بخشی از صفحه گرامافون دسته کوچک موسیقی جاز. “من شده است به کارخانه های لبنی و محیط طبیعی است و بیشتر شبیه یک اجتماعی رایگان برای همه…. شما اویختن, ببینید دوستان دیگر در سراسر اتاق. آن را به طور معمول یک محیط که در آن شما نشستن با چهار نفر و اصلا ارتباط برقرار کردن با دیگران است.”

اگر میله باشگاه و مانند نیشگون گرفتن و کشیدن همه چیز در راه است که مانع از اختلاط و mingling آنها ممکن است قادر به باز کردن به زودی پلیس وعده داده شده است. اما اگر آنها نمی, درهای خود را می تواند بسته باقی می ماند برای هفته دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>