منحصر به فرد: Rob Drabkin قطره شیرین ترین بیماری همه گیر تصویری و در عین حال

بدون شک سال 2020 شده است یک سال برای بسیاری از کودکان و نوجوانان که صرف نزدیک به نیمی از آن را جدا از همسالان خود حضور در مدرسه و در خانه است. با ترکیبی از احساسات است که می آید در پایان هر ترم هدف قرار دادن دانش آموزان سخت تر است که تا کنون به علاوه غرابت است که آموزش و پرورش در عصر اجتماعی فاصله — دنور نوازنده راب Drabkin تصمیم گرفت به یک گروه در اوت مراتع ابتدایی ویژه در حال حاضر: یک موزیک ویدئو برای آهنگ های خود را که کودکان عشق را به نام “این یک روز زیبا.”

Drabkin شاد نوازنده راه رفتن در قدم به قدم از Michael Franti ترکیب خوش بین موسیقی پاپ و فعالیت. “این یک روز زیبا” شده است ساخت راه خود را در اطراف جهان و با آلبوم جدید دو پا چپ, آماده به رها کردن به زودی کار خود را تنها رهبری است.

با شتاب و تمایل به جهان را به مکانی بهتر Drabkin تبدیل موزیک ویدیو پروژه به جمع آوری کمک تقسیم درآمد حاصل بین آگاهانه داد یک گروه پرداختن به گرسنگی در سراسر کشور و Jeffco مدارس بنیاد که به موضوع محلی است.

ما با Drabkin است که اکران این فیلم زیر با Westwordبرای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این مسخره جذاب همکاری بین و آینده موسیقیدان و یک دسته از schoolkids به دست می آمد.


Westword:
چگونه این پروژه است در مورد ؟

راب Drabkin: آقای [Joel] اندرسون, یک معلم هنر در اوت مراتع ابتدایی, شنیده, “این یک روز زیبا” در رادیو. او با بازی ترانه به کلاس های خود و گسترش آن در اطراف مدرسه خود را. حدود یک ماه پیش پس از مدارس در حال تعطیل, انجمن اولیا و مربیان به من رسیده است در Instagram. آنها به من گفتند که چقدر بچه های خود را دوست داشت آهنگ و پرسید: اگر من می خواهم تا برای انجام هر کاری برای دانش آموزانی که در خانه بودند. در ابتدا من فکر کردم یک عملکرد صوتی سرگرم کننده خواهد بود. سپس من تا به حال این ایده را به تعجب موزیک ویدیو بازیگران همه دانش آموزان است.

خانواده ها از بچه ها فرستاده شده ویدئوها از آنها سازهای, رقص بودن goofballs ها و ساخت قلب علائم در صفحه اصلی. آنها تا به حال هیچ ایده آن را برای یک موزیک ویدئو تا زمانی که آن را برای اولین بار در مدرسه مجازی شب از هنر است. من فرستاده بود PTA گروه یک لینک خصوصی در نظر گرفته شده برای نشان دادن هنر. سپس من متوجه خانواده های آن در Facebook در آن شب. یوت مراتع ابتدایی تا به حال حتی توییتی آن! من امیدوار هستم که آن را به برخی از لذت و ما استفاده از آن می توانید به جمع آوری پول برای یک علت خوب است.

این اولین بار شما را ملاقات بچه ها ؟ چه بود آن را مانند کار با آنها را آنلاین ؟

من هرگز ملاقات یوت مراتع ابتدایی بچه ها تا زمانی که ما زوم کنسرت. آن هرج و مرج اما در بهترین راه است. من نمی خواهد می گویند ما تا به حال بهترین صدا اما آنها از ذهن نیست. میزبان آمار وصل نمودن صدای مکالمه-همه دکمه و آن را هیستریک و فوق العاده زیبا. آنها نیاز ندارد و من به آنها آموزش آهنگ; آنها در حال حاضر آن را می دانستند! من فقط به آنها گفتم به چنگ زدن به هر آنچه که ابزار آنها می تواند در پیدا کردن و ما شروع به آواز خواندن آن را با هم. خیلی عالی بود!

چه شگفت آور است ؟

در یکی از مطالب ارسالی, یک دانش آموز به نام اوری شروع به رقص کاملا بهنگام حرکت به سمت شعر. این ویدئو پدر و مادر او فرستاده بود شگفت انگیز سه دقیقه ای رقص طراحی به کل آهنگ. آنها به من گفتند که او در اصل ساخته شده آن را برای مدرسه استعداد نشان می دهد و من نمی توانستم آن را باور! او رقص است عینی و متناسب با آهنگ تا کاملا. من قصد دارم به آن را یاد بگیریم.

بحث در مورد هر کار دیگر با بچه ها انجام دهید ؟

در اوایل این سال من در انجام یاقوت تپه ابتدایی به عنوان بخشی از لویت غرفه BandStart برنامه. که انفجار بود! من سعی کردم به انجام تماس-و-پاسخ با خط “این یک روز زیبا.” ما تا به حال به پوشیدن شمع که 200 بچه ها در کافه تریا داد زدم پشت “روز” در بالای ریه های خود را! آنها آنقدر به آن! من هم کمک کرد تا در مدارس و کتابخانه ها دوستان من که در آن کار می کنند. من عاشق کار کردن با بچه ها و امید به انجام بیشتر از آن.

چگونه شما را نگه داشتن از طریق خاموش کردن?

من یک کیسه مخلوط. من درونگرا طرف به کار گرفته شده shutdown هست اما من تا به حال روز سخت ، من هنوز نوشتن آهنگ ها, اما من هم خودم یادآوری کنم که آن را خوب ایجاد کنید هر روز. این بیماری همه گیر است که یک بار که ما همه احساس اما من باید به طور مداوم تنظیم انتظارات من به عنوان یک خلاق است. اما من سخت کار گرفتن چالش های جدید و ماندن مثبت است.

چه جدید پروژه های شما را در رفتن ؟

من آلبوم جدید دو چپ پااست مخلوط تسلط و آماده برای رفتن. ما تا به حال انتشار نشان می دهد برای برنامه ریزی مه 5 در Ophelia اما نیاز به قبل از لغو آن اعلام شد. حتی اگر آن را امن نیست به کنسرت, مردم ولع مصرف جدید و مثبت موسیقی. ما تا به حال به عقب راندن ما, تاریخ انتشار, اما آلبوم جدید بسیاری از موسیقی نشاط بخشی. من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاری آن را با جهان است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آلبوم جدید دو چپ پا در راب Drabkin وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de