مو سالن آرایشگاه می توانید بازگشایی در حال حاضر در مرحله 3 از Newsom طرح

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر خوش آمدید, اخبار سه شنبه برای برخی از کرک کالیفرنیا و سبک مبارزه: شهرستان می توانید شروع به بازگشایی سالن مو و آرایشگاه.

حرکت به رزومه سالن خدمات تحت یک county-توسط-شهرستان رویکرد نشانه انتقال در بسیاری از نقاط کشور به مرحله 3 از Newsom را بازگشایی طرح است. در ضمن تایید موارد COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش است و به نظر می رسد در مسیر نزدیک به دو برابر است.

با وجود رشد در coronavirus عفونت فرماندار کاسته است بسیاری از محدودیت های اصلی خود را به اقامت در خانه سفارش بیش از ماه گذشته با اشاره به ثابت بستری شدن در بیمارستان به عنوان اثبات این که کالیفرنیا خم منحنی.

Newsom خواست کالیفرنیا به حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر و زمانی که آن را نمی ممکن است به پوشیدن پوشش صورت.

تبلیغات

“واقعیت این است که به تازگی آغاز شده است”Newsom گفت. “آن به پایان نرسیده است. و در حالی که ما در حال حرکت رو به جلو به دلیل ثبات به خاطر کار خوبی که انجام شده توسط مقامات بهداشتی در سراسر این کشور در سراسر ایالت کالیفرنیا به طور خاص برای سرکوب از گسترش این ویروس توسط هیچ کشش از تخیل است که این ویروس در پشت سر ما است.”

Newsom گفت: شهرستان که انتخاب برای بازگشایی سالن باید با معیار برای حرکت جلوتر از زمان ایالت محدودیت و نیاز به مغازه ها به اقدامات احتیاطی برای محافظت از کارگران و مشتریان. به تاریخ Newsom گفت: 47 58 California counties ملاقات کرده بود دولت منطقه ای استاندارد که شامل آماده سازی برای افزایش ظرفیت بیمارستان, تست لوازم و تجهیزات حفاظتی.

فرماندار پرده برداری از تدابیر جدید برای سالن های روز پس از دولت او صادر ایالت راهنمای خدمات مذهبی خواستار خانه عبادت برای محدود کردن حضور و غیاب به 25 درصد از ظرفیت انجام نمایش های بهداشتی از عبادت و اقدامات احتیاطی دیگر برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تبلیغات

در میان فشار از معترضان و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, مقامات بهداشتی دولت به شدت توصیه می شود که کلیساها ادامه ارائه خدمات از راه دور برای حفاظت از افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن.

این Newsom دولت در روز دوشنبه نیز مجاز فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در کالیفرنیا تغییر دور از اوایل چهل تکه رویکرد که مجاز در شخص خرید تنها در شهرستانهای ملاقات کرد که دولت معیار.

خرده فروشان توصیه به محدود کردن تعداد کاربران در فروشگاه ها در یک زمان به اصرار استفاده از ماسک های صورت توسط کارکنان و مشتریان و ارائه ضد عفونی کننده دست در علاوه بر این به دستورالعمل های دیگر.

تحت Newsom اصلی چهار مرحله بازگشایی طرح مو سالن آرایشگری ناخن سالن ها و دیگر خدمات نظافت ورزشگاه مسابقات ورزشی در خالی استادیوم ها و خدمات مذهبی بودند و زنجان برای بازگشایی در مرحله 3.

تبلیغات

چهارمین و آخرین مرحله را پایان اقامت در خانه سفارش و تمام محدودیت ها اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کنسرت و رویدادهای ورزشی که فرماندار قبلا اشاره شد بعید است که رخ می دهد تا یک واکسن شد به طور گسترده ای در دسترس است.

از سه شنبه تایید موارد COVID-19 در کالیفرنیا رسیده بود 96,678 در حالی که 3,773 مردم مرده بود با توجه به L. A. Times’ coronavirus ردیاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de