لس آنجلس باز می شود و بزرگترین آن coronavirus تست سایت در ورزشگاه طفره زن

شهر لس آنجلس افتتاح شد بزرگترین coronavirus تست سایت شنبه در ورزشگاه طفره زن که تا به 6000 نفر می تواند آزمایش می شود روزانه.

“این بر اساس کار ما انجام داده ایم [بیش از] گذشته از هفته و ماه” شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری مدت کوتاهی پس از اینکه یکی از افرادی که برای اولین بار تست شده در سایت جدید. “ما می خواهیم تست به صورت آسان و در دسترس رایگان برای همه در اینجا در لس آنجلس است.”

درایو-از طریق تسهیلات خواهد شد که صفحه نمایش بزرگ نشان دادن فیلم, نشان دادن نحوه اداره خود را تست آماده کمک به کسانی که در انتظار در خط.

تبلیغات

این شهرستان در همکاری با لس آنجلس آتش نشانی و جامعه سازمان امداد تلاش یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس توسط شان پن که نظارت بر عملیات و باید 60 کارکنان کمک می کند.

حدود دو ماه پیش داجرز اجرایی استن Kasten گفت: 40,000 نفر آزمایش شده در سایت در حال حاضر عامل در ورزشگاه. با این تعهد Kasten گفت: بیشتر مردم می تواند آزمایش می شود در یک هفته نسبت به 10 هفته گذشته همراه است.

“این است که چگونه ما می آیند. این است که چگونه ما به عقب بر گردیم به حالت عادی” او گفت:.

لس آنجلس آزمایش 450.000 نفر در سراسر بیش از 10 تست سایت و بیش از نیمی در حال حاضر دریافت نتایج خود را Garcetti گفت. او گفت: مردم می توانند انتظار یک زمان چرخش سریعتر در سایت جدید.

تبلیغات

شهرستان گزارش 1,047 جدید COVID-19 مورد و 12 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده به 46,018 و مرگ و میر به 2,116.

مردم می توانید یک تست سایت و یا ثبت نام برای آزمون از طریق تماس (213) 978-1028 و یا بازدید از شهر coronavirus سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de