دوشنبه ورزش در مختصر

مسابقه اتومبیل رانی,

کنکورد, N. C. (AP) — Kyle Busch گذشت Austin Cindric در دامان نهایی در وقت اضافه به پیروزی 97 حرفه ای Xfinity سری مسابقه در مد دراماتیک در شارلوت موتور جاده سریع السیر.

پس از یک تصادف مربوط به اتومبیل های مختلف ارسال می شود در این مسابقه به وقت اضافه Cindric گذشت Busch در یک راه اندازی مجدد شروع در داخل خط از ردیف جلو. اما Busch مبارزه و فشار پدال به کف عبور Cindric در آخرین دامان به کسب 18 به طور کلی پیروزی در شارلوت موتور جاده سریع السیر در سراسر نسکار سه سری — بیشتر از هر راننده.

Busch در حال حاضر برنده 210 حرفه ای مسابقه در سراسر نسکار سه سری.

دانیل Hemric لبه Cindric دوم. Cindric سوم به پایان رسید و به دنبال آن راس Chastain و جاستین Allgaier.c

Busch به نظر می رسد در کنترل بسیاری از این مسابقه برنده دو مرحله بود اما در ارزیابی سرعت مجازات در گودال ردیف با 38 دور انداختن او به جای 10. اما Busch مبارزه از طریق این زمینه با کمک یک سری از ری استارت قوی در هشدار در فینال 30 دور.

شارلوت N. C. (AP) — نسکار به حالت تعلیق سه انتقادی خدمه برای دنی Hamlin تیم به دلیل یک تکه از تنگستن سقوط کردن ماشین خود در سرعت دامان قبل از کوکا کولا 600.

تنگستن مورد نیاز است برای دیدار با حداقل وزن مورد نیاز در ماشین و نسکار کتاب قانون متحده اگر از آن جدا شده است در هر نقطه آن یک خودکار است چهار مسابقه تعلیق برای خدمه رئیس اتومبیل رئیس و مهندس.

کریس Gabehart خدمه رئیس به حالت تعلیق در آمد همراه با ماشین رئیس براندون Griffeth و مهندس اسکات سیمونز.

Joe Gibbs Racing گفت: آن را نمی خواهد درخواست تجدید نظر مجازات و در حال حاضر فهرستی از جایگزین برای پنج شنبه شب مسابقه در شارلوت موتور جاده سریع السیر. سام McAulay بود که خدمه رئیس در حالی که اریک فیلیپس خواهد بود ماشین رئیس و اسکات Eldridge مهندس.

نسکار بعدی چهار مسابقه در شارلوت, بریستول, آتلانتا و Martinsville بین شنبه شب و 10 ژوئن زمانی که تعلیق به پایان می رسد. نسکار در تلاش است به فشار در هشت تعویق افتاد جام حوادث از 10 هفته تعلیق برای conavirus بیماری همه گیر.

گلف

آتلانتا (AP) — دو تا از بزرگترین نامها از PGA Tour و NFL ثابت می شود باید تلویزیون را ببینید.

ترنر ورزشی یکشنبه گفت که برنامه تلویزیونی از “مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریه” جذب به طور متوسط 5.8 میلیون بیننده در سراسر چهار نفر از آن شبکه. ترنر می گوید آن را پربیننده ترین گلف برنامه تلویزیونی در کابل TV تاریخچه.

آن گفت: رکورد قبلی بود 4.9 میلیون بیننده در ESPN در سال 2010 کارشناسی ارشد سال تایگر وودز بازگشت به گلف برای اولین بار پس از رسوایی در زندگی شخصی او.

جنگل و Peyton منینگ را به ثمر رساند 1-تا پیروزی بر فیل مایکلسون و تام بردی مدال در باشگاه گلف یک بازی است که شامل بالا و سرگرمی با عکس و با کلمات همراه با افزایش 20 میلیون دلار برای COVID-19 امداد بودجه.

این دومین مستقیم یکشنبه از زنده گلف در تلویزیون پس از همه گیر تعطیل ورزشی در مارس 13. قبلی هفته Rory McIlroy و داستین جانسون شکست Rickie فاولر و متی ولف در سمینول در نمایشگاهی که NBC Sports گفت: جذب 2.35 میلیون بیننده در سراسر تمام فرمت های.

کالج بسکتبال

واشنگتن (AP) — جورج تاون بسکتبال مربی سابق NBA بزرگ Patrick Ewing منتشر شده از بیمارستان و دوره نقاهت بعد از COVID-19 در خانه.

57 سال Hall of Famer که بازی برای Hoyas در دانشگاه و نیویورک نیکز در NBA جمعه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و در بیمارستان تحت درمان.

پاتریک اوینگ جونیور گفت: سه روز بعد در توییتر که پدر او بهتر پس از دریافت درمان و تشکر از پزشکان و پرستاران است که پس از نگاه او در بیمارستان بماند. او همچنین تشکر طرفداران خود را برای افکار و دعاهای پس از پدر خود را اعلام.

به عنوان یک بازیکن 7-پا Patrick Ewing کمک جورج تاون برنده 1984 NCAA بسکتبال قهرمانی مردان و رسیدن به دو عنوان دیگر بازی ها. او در طول چهار سال بازی جورج تاون رفت 121-23 یک درصد برنده است .840.

او گرفته شده با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 1985 پیش نویس پس از نیکز برنده NBA اول قرعه کشی. سارکوم زخم پیشرو در نیویورک به سال 1994 NBA Finals, جایی که آنها از دست رفته به Hakeem Olajuwon و هیوستون راکتس است.

سارکوم بازی 17 فصل در NBA 15 با نیکز.

NHL

تورنتو (AP) — NHL امیدوار است تا بازیکنان در تیم تاسیسات به زودی با مقدار زیادی از احتیاط است.

لیگ که متوقف فصل آن در مارس 12 به دلیل COVID-19 pandemic, منتشر شد, یادداشت گفت, آن است که هدف قرار دادن اوایل ماه آینده به عنوان تاریخ شروع فاز 2 آن بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل از جمله باز کردن تمرین میدان و اجازه می دهد, کوچک, گروه های داوطلبانه تمرینات و خاموش کردن یخ.

NHL که کار کرده از نزدیک با بازیکنان NHL’ Association در این روش مرحله به مرحله گفته است که در حالی که آن را views پروتکل به عنوان “بسیار جامع … (آن را) نمی تواند کاهش تمام خطر است.”

اگر فاز 2 طرح می شود چراغ سبز روی یخ جلسات را بدون تماس و شامل تا شش بازیکن خواهد شد که انتظار می رود برای حفظ فاصله فیزیکی در تمام زمانها. بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام ورود و خروج از امکانات و هنگامی که قادر به جسمی در فاصله.

“بازیکنان ملزم به پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در حال ورزش یا روی یخ” این یادداشت گفت.

تیم مجاز به نیاز به یک بازیکن به بازگشت به باشگاه را خانه شهر برای تکمیل هر لازم قرنطینه اقدامات قبل از تمرینات آغاز خواهد شد. مربیان و مدیریت خواهد شد مجاز به تماشای اما نه شرکت در, رسمی اسکیت.

نهایی دو مرحله بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل — اردوگاه های آموزشی به دنبال از سرگیری بازی اکشن — ذکر شد در این یادداشت.

فوتبال

مادرید (AP) — اسپانیایی باشگاه های لیگ مجاز به قطار با گروه تا 14 عنوان بازیکن لیگ در مسیر باقی می ماند به راه اندازی مجدد در کمتر از سه هفته.

تنها 10 بازیکن اجازه داده شد در گروه آموزش در هفته گذشته به دلیل حبس محدودیت هایی که به تدریج در حال برداشته سراسر سخت-آمار کشور که در آن حدود 27,000 شناخته شده اند با COVID-19.

جلسات آموزش گروهی بخشی از یکی مانده به آخر مرحله قبل تیم می تواند در نظر گرفته شود آماده بازگشت به رقابت. تیم کامل جلسات انتظار می رود برای شروع در هفته آینده بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت می کند.

بازیکنان اجازه داده شد برای تمرین تنها به صورت جداگانه در اولین مرحله از آموزش است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de