Spuntino راه اندازی جنوب هند یکشنبه Suppers برای رفتن

آشپز Cindhura ردی پخت و پز ایتالیایی به دست آورده است مقدار زیادی از توجه در Spuntino های دنج رستوران کوهستانی در 2639 West 32nd خیابان او اجرا می شود با شوهرش الیوت Strathmann. در اوایل این سال او حتی دریافت بهترین آشپز کوه نامزد جایزه از جیمز ریش پایه و اساس است. اما وقتی که می آید به راحتی ردی نوبت به ماکارونی یا سوپ زرت اما به غذاهای هندی از دوران کودکی خود را.

برای یک زمان کوتاه ردی به اشتراک گذاشته جنوب هند, دستور العمل با سپاسگزار دنور شام در Namkeen یک شمارنده-سرویس رستوران در داخل Zeppelin ایستگاه. Namkeen بسته شده است برای بیش از یک سال در حال حاضر, اما ردی می گوید مشکل بار تماس برای راحتی بنابراین او را برای بازگرداندن برخی از مورد علاقه خود را Namkeen ظروف برای یک شب (و احتمالا بیشتر) در Spuntino.

A sampling of Namkeen's menu from its time at Zeppelin Station.گسترش

یک نمونه از Namkeen منو از زمان خود را در Zeppelin ایستگاه.

حسن نیت ارائه میدهد از Namkeen

ردی و Strathmann در حال ساخت برنامه های به آرامی بازگشایی اتاق ناهار خوری خود را به ظرفیت محدود اما در عین حال آنها هنوز هم به شدت متمرکز بر ایجاد یک takeout تجربه برای مشتریان. ردی می گوید جنوبی, غذاهای هندی, سفر خوب امروز (سهشنبه, مارس 26 رستوران در حال راه اندازی یک آنلاین منو برای قبل از سفارش برای pick-up (یا تحویل در عرض محدود شعاع) بین 3 و 8 بعد از ظهر روز یکشنبه, مارس 31. از $60 ویژه تغذیه دو یا سه بزرگسالان زیر است:

2 سمبوسه با نعناع گشنیز و تاریخ chutneys
4 قطعه گندم roti
2 عدد کره + نان سیر
1 پیمانه زعفران jeera برنج
1 پاینت هر: چانا ماسالا methi, مرغ, گوسفند, گوساله + keema
(گیاهی: 1 پیمانه چانا ماسالا, 1 لیتر گبی 65)
1 فنجان هر گوجه فرنگی ترشی + raita
1 پاینت انبه lassi

اگر علاقه به اندازه کافی Spuntino قصد دارد به معرفی یک چرخش فهرستی از غذاهای هندی به صورت هفتگی پنج شنبه شام. یک بار منو زنده رود در Spuntino سایت (بعدا بررسی در شب اگر شما نمی بینید آن را حق دور) شما باید تا 8:30 بعد از ظهر روز جمعه 29 مه برای دریافت سفارش خود را در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de