آخرین: رسانههای برجسته کردن نقش خود را در همه گیر

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— خطرات پیچیده reopenings به عنوان هشدار در 1st موج بیش نیست.

— وزیر امور خارجه اسپانیا می گوید اتحادیه اروپا باید در توافق مرزی سفر می کند.

— روسیه گزارش رکورد روزانه سنبله در ویروس مرگ و میر.

___

مادرید — اسپانیا وزیر امور خارجه می گوید که اعضای اتحادیه اروپا باید به توافق برسند به یک رویکرد مشترک برای باز کردن مرزهای دوباره آزادی مسافرت در منطقه شنگن و تعریف آن کشورهای خارج از آن باید در نظر گرفته امن برای سفر از و به.

Arancha گنزالز Laya گفت: Cadena SER رادیویی است که راه اندازی مجدد مرزی سفر باید تصمیم جمعی حتی اگر کشورهای اتحادیه اروپا در حال کنارگذاشتن مستندات در تاریخ های مختلف.

“ما باید برای شروع به کار با شرکای اروپایی خود برای بازپس گیری آزادی در سرزمین” گنزالز Laya گفت:, و اضافه کرد که او می خواهم برای دیدن یک اروپایی تعریف است که کشورها باید تلقی به عنوان امن است.

وزیر گفت که اسپانیا مشتاق به استقبال گردشگران به ساحل تا یک صنعت است که به مقدار 12 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور اما که قصد دارد آن را با “سلامت و پایداری و ایمنی است.”

___

مسکو — دولت روسیه گزارش کرده است که یک رکورد روزانه سنبله از 174 مرگ و میر در روز سه شنبه به ارمغان آورد که این کشور شمار کشته شدگان به 3,807.

روسیه coronavirus caseload پیشی گرفته 360,000 در روز سه شنبه تقریبا 9,000 عفونت های جدید ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

این کشور نسبتا پایین مرگ و میر پرسش در میان کارشناسان هر دو در روسیه و در غرب با برخی از نشان می دهد دولت ممکن است دستکاری آمار و underreporting ویروس های مربوط به مرگ و میر.

مقامات روسیه به شدت آن را تکذیب می کند و نسبت به تعداد کم به اثربخشی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش شیوع.

___

دهلی نو — برای هفتمین روز متوالی هند گزارش داد که بزرگترین پرش در coronavirus موارد است.

کشور را به وزارت بهداشت گزارش شده 145,380 مجموع عفونت افزایش 6,535 از روز قبل و 4,167 مرگ و میر.

بسیاری از موارد متمرکز در دو کشور همسایه در مرکز هندوستان, Maharashtra, صفحه اصلی, مالی hub بمبئی و گجرات نخست وزیر نارندرا مودی ، یک چشم انداز مثبت در مواردی نیز گزارش شده است که در برخی از هند فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر از بازگشت به روستاهای بومی از هند بزرگترین شهرستانها را آغاز کرده اند که پس از رسیدن به خانه در قطار ویژه.

هند ویروس caseload شده است نوردی به عنوان مستند محدودیت را کاسته. پروازهای داخلی از سر گرفته شد روز شنبه و پس از دو ماه وقفه هر چند در کسری از حد نرمال است.

___

آیتم های فوق درست شده است نشان می دهد که هند را به وزارت بهداشت گزارش شده 145,380 مجموع عفونت نمی عفونت های جدید.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گروه های حقوق بشر را مورد انتقاد دولت قصد دارد به نیاز به برخی از کسب و کار به ثبت نام مشتریان خود را با گوشی های هوشمند کدهای QR به عنوان بخشی از جدید anti-virus اقدامات است.

آنها می گویند این کشور مبتنی بر فن آوری رویکرد به COVID-19 رسیده است و یک نقطه که در آن یک افزایش در دولت نظارت قدرت یک نگرانی مشروع است. کره جنوبی وزارت بهداشت گفت: در ابتدای ماه ژوئن “در معرض خطر” کسب و کار مانند میله کاباره ها ورزشگاه کارائوکه اتاق ها و سالن های کنسرت مورد نیاز خواهد بود به استفاده از کدهای QR برای ثبت نام مشتریان خود را به طوری که آنها می تواند به راحتی یافت زمانی که انتقال رخ می دهد.

در یک بیانیه مشترک روز شنبه گروه ها از جمله حفظ حریم خصوصی watchdog Jinbo خالص گفت: این حرکت بیش از حد خواهد بود.

___

کانبرا استرالیا — تنش در حال افزایش بین فدرال و رهبران دولت در استرالیا بیش متفاوت روش برای بلند کردن همه گیر محدودیت.

استرالیا ثبت شده و نه جدید کروناویروس موارد در آخرین دوره 24 ساعته. ملت گزارش 7,118 عفونت و 102 مرگ و میر.

همسایه همسایه نیوزیلند تا به حال مشابه موفقیت در کاهش ویروس گسترش یافته است. نیوزیلند رفته و چهار روز بدون تشخیص عفونت جدید و ثبت یک مورد جدید در هفته گذشته.

نیوزیلند درمان 1,504 موارد از جمله 21 مرگ و میر.

جمعیت استرالیا را پنج برابر بزرگتر از نیوزیلند 5 میلیون نفر است.

___

مانیل فیلیپین — پزوی فیلیپین رئیس جمهور دستور داده است تا در مورد 24,000 کارگران که شغل خود را از دست خارج از کشور با توجه به COVID-19 همه گیر می شود و حمل و نقل دریا و یا هوا به خانه استانی و هشدار داد مقامات محلی به آنها را رد ورود.

کارگران بازگشت به کشور در ماه های اخیر اما تا به حال تحت دو هفته قرنطینه در بیمارستان ها, هتل ها و موقت جداسازی مراکز در شهر مانیل در یک وضعیت هرج و مرج است که با تاخیر خود را به سفر خانه و موجب بی شمار از شکایت. برخی تا به حال صبر کنید هفته به آزمایش می شود برای coronavirus و دریافت نتایج.

رئیس جمهور رودریگو Duterte گفت: در تلویزیونی سخنان دوشنبه شب که برخی از مقامات ولایتی را رد ورود به بازگشت کارگران از خارج از کشور به عنوان یک اقدام احتیاطی و به آنها هشدار داد ممکن است پرونده های حقوقی. مقامات شده اند تکاپوی به unclog قرنطینه امکانات در پایتخت با حدود 300000 بیشتر آواره کارگران فیلیپینی و زنجان به خانه به زودی می آیند.

“من سفارش شما را به قبول آنها برای باز کردن دروازه های خود را به سرزمین” Duterte گفت. “نه مانع آن. نه مانع حرکت مردم به خاطر شما اجرا خطر ابتلا به شکایت با عنوان جرم جنایی.”

هزاران نفر از کارگران که آزمایش منفی برای این ویروس شروع به سوار شدن به اتوبوس و کشتی و هواپیما و بازگشت به استانهای خود را روز دوشنبه در homecomings که انتظار می رود به پایان خواهد رسید در یک هفته.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 19 مورد جدید از coronavirus بسیاری از پرجمعیت سئول شهری که در آن مقامات شده اند به طور فعال ردیابی انتقال مربوط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه نیز گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر آوردن ملی در مجموع به 11,225 موارد و 269 مرگ و میر. مقامات مرتبط سه مورد جدید به ورود بین المللی.

کره جنوبی شده است گزارش حدود 20 مورد جدید در هر روز بیش از گذشته دو هفته پس از سلامت کارگران صدها عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت که رفت در اوایل ماه مه به عنوان کشور کاسته اجتماعی فاصله گرفته است.

این عفونت های جدید در بیشتر سرمایه های منطقه را ناشی از نگرانی مقامات ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در هفته گذشته.

حدود 2.4 میلیون دبیرستان juniors, middle school seniors اول و دوم دانش آموزان کلاس و دانش آموزان مهد کودک خواهد بود بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo خواست مسئولان مدرسه به بررسی اقدامات پیشگیرانه. به نام او برای مقامات برای تقویت نظارت در برخی از 390,000 مستند نشده اتباع خارجی که ممکن است فقیر دسترسی به خدمات پزشکی و آزمایشات اما اقدامات مربوط نیست بلافاصله اعلام کرد.

___

پکن — چین گزارش هفت جدید کروناویروس موارد شنبه همه به ارمغان آورد به این کشور توسط شهروندان چینی از بازگشت از خارج از کشور.

فقط 81 بیماران باقی می ماند بستری با COVID-19 و دیگری 408 هستند در انزوا و تحت نظارت یا موارد مشکوک و یا پس از آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری در میان 82,992 موارد است.

با کاهش تعداد دانش آموزان به تدریج بازگشت به کلاس و برخی از مدارس بین المللی در پایتخت پکن در حال آماده سازی برای دوباره باز کردن در ژوئن 1. چین ادامه دارد در این هفته با جلسه سالانه خود را تشریفاتی مجلس است که برگزار می شود تحت اجتماعی محدودیت فاصله.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de