وال استریت به عنوان بهبود امیدوار تحت الشعاع ویروس نگرانی

نیویورک (AP) — وال استریت باز است به شدت بالاتر به عنوان امید به بهبود اقتصادی تحت الشعاع نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. S&P 500 شروع به پریدن کرد به نزدیک به 3 ماه دوره نقاهت بسیار از آن پس از همه گیر ضرر و زیان است. سرمایه گذاران در حال تغییر تمرکز خود را به نحوه های مختلف سازمان ملل در حال تطبیق شدن به کسب و کار در حالی که تلاش برای نگه داشتن جدید COVID-19 موارد در چک. اطمینان بخش نظرات توسط رئیس بانک مرکزی چین نیز انگیزه خرید است. معیار در پاریس و لندن و توکیو نیز به دست آورد در روز سه شنبه.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

جهانی سهام روز سه شنبه به امید به بهبود اقتصادی را تحت الشعاع قرار نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

سرمایه گذاران در حال تغییر تمرکز خود را به نحوه های مختلف سازمان ملل در حال تطبیق شدن به کسب و کار در حالی که تلاش برای نگه داشتن جدید COVID-19 موارد در چک.

شاخص CAC 40 در فرانسه بود و تا 1% به 4,585 به عنوان دولت بود که با توجه به پرده حمایت از اقدامات برای صنعت خودرو. آلمان داخ به دست آورد 0.6% به 11,458 و FTSE 100 بریتانیا در که بسته شد برای معاملات روز دوشنبه افزایش یافت 1.2% به 6,063.

سهام ایالات متحده راه اندازی شد برای سود پس از یک آخر هفته طولانی و با آینده برای داو صنعتی اضافه کردن 1.9% و آینده برای S&P 500 با افزایش 1.8%.

معامله گران در انتظار ایالات متحده اطمینان مصرف کننده داده ها را برای ماه مه و فروش خانه برای آوریل شاخص های که ممکن است به سرنخ بیشتر به شدت از رکود در آورده با این بیماری همه گیر.

“به عنوان بازار مالی را معتاد این روزها … حتی باریک ترین اخبار مثبت در COVID-19 مقابل محرک صعودی پاسخ ایمنی و موج دیگری از اوج-virus تجارت” تحلیلگر گفت: Jeffrey هالی از پلت فرم معاملاتی Oanda.

نظر از چین بانک مرکزی در حمایت از کاهش اقتصاد نیز برداشته شدند.

یی باند در مصاحبه ای در وب سایت این بانک وعده داده شده به فشار پایین هزینه های استقراض برای کارآفرینان و “حمایت از توسعه از اقتصاد واقعی است.”

او گفت که بانک خلق چین به دنبال “انعطاف پذیر” سیاست های پولی در راستای رسمی اهداف جمعه اعلام کرد با لی کچیانگ نخست وزیر کمک به کوچکتر و شرکت های خصوصی برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

این مصاحبه منتشر شده بود که چین تا حد زیادی تشریفاتی ملی دارای سالانه آن جلسه که در آن دیگر مقامات ارشد تاکید کرده اند نیاز به فشار رشد بالاتر و ایجاد شغل در حالی که فرمان روشن شدن بیش از حد مخارج دولت است.

در ژاپن دولت ارزیابی از قطار استفاده نشان داد ترافیک بود و هنوز هم بسیار کمتر از حالت عادی در روز سه شنبه پس از این کشور برداشته آن همه گیر وضعیت اضطراری برای توکیو و مناطق مختلف دیگر. آرام احتیاطی به معنای شامل چه شینزو آبه دوبله شده است یک “زندگی جدید” با گسترده با پوشیدن ماسک و چهره سپر.

توکیو معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد 2.6% به پایان برساند در 21,277.77 در واکنش به سطوح شاخص لمس نیست از اوایل ماه مارس. استرالیا S&P/ASX 200 رسید تقریبا 3.0% به 5,780.00. کره جنوبی Kospi 1.8% به 2,029.78. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.9% به 23,384.66 در حالی که شانگهای کامپوزیت پیشرفته 1.0% به 2,846.55.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 77 سنت افزایش به $34.02 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. این بسته در $33.25 روز جمعه و بازارها بسته شد در روز دوشنبه. قیمت نفت خام برنت, نفت, استاندارد بین المللی, افزایش 48 سنت افزایش به $36.60 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافت و به 107.52 ین ژاپن از 107.69 ین اواخر دوشنبه. یورو افزایش یافت به $1.0964 از $1.0898.

___

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد در پکن کمک کرده است.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de