دالاس (AP) — دو حقوق باروری گروه های خود را کاهش یافته است طرح دعوی در دادگاه در برابر هفت کوچک شرق تگزاس شهرها که تا به حال اعلام سقط جنین-حقوق سازمان های “سازمان های جنایی” در ضد سقط جنین, احکام است که آنها را منع از عامل در محدوده شهرستان.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از تگزاس گفت: طرح دعوی در دادگاه به دست داشتند هدف آن قانع شهرها به تجدید نظر در احکام “اجازه می دهد تا نرم افزار-سقط جنین سازمان به کار در شهرستانها و جلوگیری از تماس آنها را ‘مجرم'” گفت: Imelda الله مهاجرانی نماینده آیتالله سیستانی از تگزاس.

آیتالله سیستانی به حال واصل طرح دعوی در دادگاه سه ماه پیش از طرف تگزاس دسترسی برابر صندوق و لیلث به دنیا صندوق برای باروری عدالت در دادگاه فدرال در مارشال, Texas.

طرح دعوی در دادگاه در برابر Waskom, ناپل, Joaquin Tenaha, خرده, Gary و چاه. آنها در میان شهرداری در تگزاس که در آخرین سال گذشت تا حد زیادی نمادین احکام. هیچ یک از شهرستانها — که در محدوده جمعیت از حدود 300 تا 5000 — دارای درمانگاه سقط جنین.

طرح دعوی در دادگاه اشاره کرد که موجب واگذار شهرستانها نمی تواند ممنوعیت سقط جنین تحت قانون فعلی است. 1973 ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور Roe v. Wade ایجاد یک کشور حق سقط جنین. اما طرح دعوی در دادگاه می گوید احکام برچسب چای صندوق لیلث به دنیا صندوق و دیگر سقط جنین-حقوق سازمان به عنوان “سازمان های جنایی” و unconstitutionally ممنوعیت آنها از عامل در شهرستانها است.

این دعوی نیز می گوید که جمله بندی منع گروه از “عامل” در شهرستانها آنقدر مبهم است که این معلوم نیست که دقیقا چه چیزی ممنوع است.

“در حالی که آنچه از احکام است به دور از کامل ما را موفق به دفاع از حق ما را از مشتریان و سازمان های دیگر آزادانه به دفاع از سقط جنین مراقبت های سراسر تگزاس” الله مهاجرانی گفت: در یک ایمیل.

Kimberlyn شوارتز سخنگوی ضد سقط گروه تگزاس درست به زندگی ادعا کرد پیروزی به نمایندگی از شهرهای. او اذعان کرد که “هر یک از شهرستانها رای به اصلاح خود موجب بیشتر به اطمینان حاصل شود که سقط جنین صنعت تا به حال هیچ شانسی برای متقاعد کردن قاضی برای سرگرم کردن خود را ضعیف میکند. این اصلاح موجب حذف زاید اما دقیق زبان شوی خاصی کمکی گروه های جنایی سازمان است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de