در حالی که ماندن در خانه سفارش اعمال شده برای مبارزه با COVID-19 در کلرادو داده است راه را برای امن تر در صفحه اصلی برنامه تعداد زیادی از مردم رانندگی در سراسر کشور و به خصوص در بیشتر دنور منطقه همچنان بسیار پایین تر از حد معمول به لطف گسترده راه دور از راه دور آموزش در مدارس از همه نوع و ساکنان تمایلی به رفتن در هر نقطه که گروه های زیادی دارند به طور معمول جمع شده بودند.

در ضمن دوچرخه را تبدیل به محبوب تر از همیشه است. دوچرخه سواری مغازه ها — که اعلام شد “ضروری” در اوایل — به طور منظم از این ماجرا با سواران اختصاص داده شده و زنگ زده آخر هفته ورزشکاران ایم که کشف قدیمی دو چرخ moldering در گاراژ خود را.

که برای تلفن های موبایل مانند یک setup برای دوچرخه سواری امن ترین سناریو در سال است. اما اندرو “برنی” Bernstein سردبیر سابق برای دوچرخه سواری مجله و سطح بالا مسابقه به رقابت پرداختند که در سراسر کشور هر کسی که فکر می کند باعث می شود که فرض بر این است که در حال خطرناکی ساده و بی تکلف.

“وجود دارد یک فرصت خوب رانندگان از عمل” برنشتاین می گوید. “پس از چند هفته آنها ممکن است فراموش کرده اند اطلاعات خود را از رفت و آمد و ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای داشتن نه به طور فعال در فرایند چیز است. … من شنیدن بسیاری در مورد مردم با استفاده از این زمان کمتر ترافیک به خارج عضلانی خود را از اتومبیل و رانندگی در بیش از حد نرخ سرعت — و نامناسب از آنجا که ما نیاز به حفظ ظرفیت در بیمارستان های ما برای COVID-19 بيمار.”

برنشتاین می داند که تاثیر تصمیم گیری های ضعیف در پشت چرخ از مشقت بار تجربه شخصی است. تابستان گذشته او زده شد توسط یک ون در حالی که دوچرخه سواری در بولدر کانتی و اگر نیست آن را برای مهربانی عبور غریبه او تقریبا به طور قطع می توانست زندگی خود را از دست. ون راننده سمت چپ صحنه تصادف کرد: دریافت هر گونه مجازات به تاریخ.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“هر چند از آن شده است بیش از نه ماه پس از ضربه-و-اجرا ایالتی کلرادو گشت در ادامه به بررسی این حادثه” یادداشت کریس Jeffress, برنشتاین وکیل. “آن را صادر کرده است به گزارش موقت شناسایی صاحب ون که زده اندرو برنشتاین اما ایالتی کلرادو گشت نه شناسایی راننده. هیچ کس متهم شده است و یا دستگیر شدند.”

سپاهی جاش لوئیس ایالت کلرادو گشت سخنگوی تایید “مورد است که هنوز هم در حال حاضر فعال و در حال انجام است. ما می توانیم ارائه هر چیزی بیشتر در این زمان است اما انتظار می رود به روز رسانی در عرض حدود سه تا چهار هفته است.”

Andrew Bernstein racing at the Valley Preferred Cycling Center in Trexlertown, Pennsylvania, in June 2019.گسترش

اندرو برنشتاین مسابقه در دره ترجیح دوچرخه سواری مرکز در Trexlertown پنسیلوانیا در ماه ژوئن 2019.

ترور Raab

در ضمن برنشتاین است به قلم یک حرکت مقاله برای خارج magazine منتشر شده در این ماه با اشاره تیتر: “به راننده که به من ضربه زد.” در این قطعه او تصدیق میکند که ون را مالک نبود که احتمالا کسی که برای همیشه زندگی خود را تغییر داده و آینده — اما نه او تبرئه او از مسئولیت.

“من درک می کنم که آن را تقریبا به طور قطع نبود شما که به من رسید” گزیده ای آمده است: “اما پس از آنچه اتفاق افتاده است به من باعث شد توسط یک ضارب ناشناس که به احتمال زیاد در حالی که رانندگی یا پریشان, مست, بالا, با استفاده از یک تلفن سرعت و یا فقط عصبانی بود که یک دوچرخه سوار در جاده ها به عنوان شما احتمالا رانده شده در یک یا بیشتر از این کشورها این است که در مورد شما و آنچه شما به من — و آنچه شما می توانید انجام دهید به یکی دیگر از دوچرخه سوار است.”

لحظه ای که همه چیز را تغییر داد برای برنشتاین صورت گرفت فقط بعد از 4:30 p. m. روز شنبه, جولای 20 در بزرگراه 7 بهتر شناخته شده در بیشتر بولدر منطقه به عنوان, Arapahoe, جاده, در حدود milepost 56 نه چندان دور از لژیون پارک. برنشتاین شده در تخته سنگ دره یامونا در ایری در آماده سازی برای آنچه که او مشخص به عنوان “فصل گذشته بزرگ دوچرخه مسابقه” و رکاب زدن غرب در شانه راست زمانی که او با یک ون که راننده فقط نگه داشتم.

در اوت 2, CSP نشان داد که محققان به توقیف آنها چه اعتقاد بر این بود که این خودرو در سوال و صاحب آن گفته شد به همکاری.

حتی امروز جزئیات سقوط یک راز باقی می ماند به برنشتاین. “من تا به حال سمت چپ یامونا و سوار شد پایین, Arapahoe, و کسی که می خواهم در یامونا هم گذشت و من در ماشین خود و دست تکان دادند — و آخرین چیزی که من به یاد داشته باشید. چیزی که بعد از من می دانستم که من از آمدن به در خاک در یک خندق. من سعی کردم به پیدا کردن تلفن من و نبود قادر به پیدا کردن آن و سپس من سعی کردم به فکر کردن در مورد چگونه من می تواند افزایش خودم تا به موج در یک ماشین به من کمک کند. اما من به یاد داشته باشید هر چیزی پس از آن تا زمانی که من از خواب بیدار در بیمارستان تقریبا یک هفته بعد.”

هنگامی که او برنشتاین آموخته است که او شده است می خواهم به بازدید از فرشته نگهبان است که می خواهم از طریق یک تجربه مشابه; مرد در اصل خواسته که به او اشاره شده تنها با نام او اما در خارج مقاله نشان می دهد او به عنوان یک نماینده بیمه محلی به نام تیم Gillach. قبلی ممکن است با توجه به Bernstein Gillach “با یک ماشین تصادف شد زمانی که او سوار دوچرخه خود را. آن را به سمت چپ او را با صدمات قابل توجه است که مورد نیاز تمدید, بیمارستان باقی بماند.”

در جولای 20 سال گذشته Gillach “رانندگی بود پدر خود را از کلیسای” برنشتاین می گوید. “او ناظر بودن و او را دیدم من در خندق” و سپس 911 تماس گرفته شده.

Andrew Bernstein with fiancee Gloria Liu at the Denver Health Surgical ICU in July 2019.گسترش

اندرو برنشتاین با نامزد گلوریا لیو در دنور سلامت فولاد ICU در جولای 2019.

اریک برنشتاین

Gillach ماند با برنشتاین تا پرسنل اورژانس وارد شده است. تا به حال Gillach خال خال نیست او برنشتاین می گوید او معتقد است که او “خواهد بود مرده است.”

خدمه که بسیج در سراسر برنشتاین در طول هفته که به دنبال آن منجر شد توسط گلوریا Liu نامزدش (و دیگر سابق سردبیر دوچرخه سواری) و شامل برادر کوچکترش اریک که بلافاصله با هواپیما به کلرادو از برکلی کالیفرنیا و ماند برای هفته ها.

“این disorienting برای اطمینان می گوید:” اریک برنشتاین. “ما صرف مقدار زیادی از زمان در بیمارستان — دو یا سه بیمارستان در گلوریا است.” برنشتاین بود باقی می ماند در بولدر سلامت جامعه و دنور سلامت قبل از انتقال به کلرادو حاد و طولانی مدت در بیمارستان در دنور.

“این کابوس به دلیل ترس و وحشت از دیدن یک دوست به شدت مجروح و نیز وجود دارد که آخرتی کیفیت زمان تا شدید آن را شبیه هیچ دیگر است که شما با تجربه,” اریک همچنان ادامه دارد. “اما آن را نیز سرگرم کننده است در زمان مانند وقتی که او بیدار شد. این ممکن است صدای عجیب و غریب به آن می گویند یک شادی در ICU, اما زمانی که شما با توجه به امکان بسیار واقعی از دست دادن عزیزان به خصوص خواهر و برادر و پس از آن متوجه است که شما نمی خواهید به رنج می برند که از دست دادن چرا که آنها هنوز هم وجود دارد با شما, آن را می سازد آن را سخت به ماندن غمگین برای بیش از حد طولانی است. و برادر من تا به حال بسیاری چشمگیر نگرش سرکش تا کنون از او بیدار شد.”

برنشتاین امتناع به در آمد و دستی با توجه به دامنه زخم او recapped در مقاله خود را. “بلانت تاثیر فرستاده نیروی بردار از طریق بدن من خوراکی راست من ترقوه و انفجار شانه چپ من” او می نویسد. “آن شکست هر یک از دنده من. و من جناغ سینه. این سقوط هر دو از ریه ها. شما شکسته من چپ مچ پا من را شکست استخوان درشت نی و استخوان نازک نی و جامعی من استخوان ران. شما خرد و من لگن و باعث خونریزی داخلی آنقدر شدید است که فشار خون نمی تثبیت برای روز حتی پس از عمل جراحی اورژانس و پاینت پس از پاینت خون خون است. شما شکسته مهره در گردن و پشت و آسیب دیده من نخاع فلج پای چپم و به خطر انداختن مثانه و عملکرد روده است.”

آینده را از جمله آسیب شد و یک روند دردناک برای برنشتاین. “من در Craig بیمارستان جایی که آنها برای درمان بیماران نخاعی و صدمات ناشی از ضربه مغزی,” او می گوید. “من وجود دارد برای حدود یک ماه و آنها تا به حال بسیار گسترده تمرکز بر به دست آوردن تحرک عملکردی و همچنین چگونه به زندگی با معلولیت و آغاز روند تلاش برای بازسازی پای من.”

این وضعیت مربوط به پای او “غیر معمول است,” او توضیح می دهد. “بسیاری از آسیب های نخاعی در حال کامل در نظر گرفته شده که در آن وجود دارد یک شانس بهبودی. من آسیب ناقص است بنابراین من پای چپ یک فرصت برای بازیابی. بنابراین آنها شروع به فرایند بسیار به آرامی به من آموزش به عصب در پا من را به آتش بهتر و به دست آوردن آن عضلات قوی تر است.”

پس از مرخص شدن از کریگ در ماه اکتبر برنشتاین ادامه داد: برای دریافت سرپایی درمان فیزیکی وجود دارد تا ژانویه زمانی که او منتقل شد و به مس پزشکی ورزشی و عملکرد مرکز در بولدر. در علاوه بر این به کمک به او را تقویت پای او را قدرت کارکنان مرکز ارائه شده است “بسیاری از درمان های اطراف, درد, درمانی, ماساژ درمانی و همچنین لگن-طبقه درمانی است که چیزی که بیشتر آشنا به زنان نسبت به مردان است.”

Andrew Bernstein during a rehab session.گسترش

اندرو برنشتاین در طول یک نوتوانی جلسه.

حسن نیت ارائه میدهد از اندرو برنشتاین

در همه برنشتاین تحت درمان قرار گرفت و در چهار بیمارستان در طی چند ماه (شمارش نیست نوتوانی نانامی به بازی) و در آن زمان “بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در زمان مراقبت از من: پرستاران و پزشکان و بسیاری دیگر,” او می گوید. “من فوق العاده سپاسگزار به تمام این افرادی که در حال حاضر در خط مقدم از COVID-19. آنها بهترین ها را از ما.”

اما حتی اگر او ساخته شده قابل توجه پیشرفت برنشتاین متوجه می شود او یک راه طولانی برای رفتن. او هنوز هم باید با استفاده از آنچه او را توصیف به عنوان “گسترده نیروبخش و عصا” را به راه رفتن. همانطور که برای دوچرخه سواری, او می داند که او در مسابقه حرفه ای است و حتی تفریحی سوارکاری, یک هدف است نه یک واقعیت در حال حاضر.

در اوایل این سال برنشتاین نشان می دهد “من شروع به استفاده از یک چرخش دوچرخه در ورزشگاه و در قرنطینه من قادر به سوار شدن بر روی یک ثابت مربی در داخل. اما یکی از چالش های من است که در سمت چپ بدن است و مقدار توده عضلانی کمتری نسبت به سمت راست. بنابراین نه پشتیبانی خوبی در سمت چپ من زین و من هنوز در تلاش برای کشف کردن مناسب است, بنابراین من می تواند ایمن نشستن بر روی یک دوچرخه است. زمانی که من هستم به امید شروع دوباره در چند ماه.”

که باید در حدود یک سال پس از علامت خود را سقوط.

هنوز برنشتاین اذعان می کند: “من فکر نمی کنم من را به جاده سوار تمرکز اصلی. احتمالا شن و دوچرخه کوهستان هنگامی که من قادر هستم.”

تا آن زمان او امیدوار است داستان او را به عنوان یک داستان احتیاطی برای رانندگان به ویژه افرادی که در حال زنگ زده چرا که آنها مشغول به کار از خانه از زمان شروع این بیماری همه گیر و یا مردمی جسارت پایین تر از بزرگراه حجم به تظاهر آنها در به تازگی احیا نسکار مدار.

“ایمنی از جنبه های بسیار مهم برای من است” برنشتاین بر “و رانندگان واقعا نیاز به مراقب باشید در جاده ها است.” پس از همه دوچرخه سواران را به زور و به دلیل COVID-19 لحظات بی مسئولیتی می تواند حتی بیشتر پیامدهای.

“ما مطلقا لازم نیست لعنتی کودن رانندگی در 100 کیلومتر در ساعت است که ممکن است سقوط و آن تخت را,” او می گوید. “ما نمی همیشه نیاز است که به خصوص در حال حاضر.”

به عنوان برنشتاین نتیجه گیری مقاله خود: “من استفاده می شود به کل و سفت همان شما. هنگامی که شما در پشت چرخ دریافت کنید شما باید با قدرت باور نکردنی به غارت کسی که از بدن خود را. من دارم های من داستان را به شما یادآوری مسئولیت خود را به درایو با خیال راحت مبادا شما را تا پایان نقص عضو کسی مثل من و زندگی با گناه خود باعث ناتوانی مادام العمر و یا مرگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de