کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد به سرعت نما ‘خطر بسیار جدی,’ افسر بهداشت هشدار

کلید معمار از کشور برای اولین بار coronavirus پناهگاه در محل سفارش انتقاد کالیفرنیا به طور فزاینده ای به سرعت از بلند کردن اجسام اقامت در خانه محدودیت.

در خصوص دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا — صفحه اصلی به دره سیلیکون و شمال کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان — گفت: او نگران بود با تصمیم به اجازه تجمعات تا 100 نفر به صورت مذهبی و سیاسی و فرهنگی ،

“این اطلاعیه به اجازه county health افسران به اجازه می دهد, مذهبی فرهنگی و سیاسی تجمعات از 100 نفر به شمار یک خطر بسیار جدی از گسترش COVID-19,” کودی گفت: شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران در روز سه شنبه.

حتی اگر فقط یک فرد آلوده نشان داد تا به چنین رویداد این ویروس می تواند به راحتی منتقل می شود برای بسیاری از مردم و پایمال کردن محلی مقامات بهداشتی توانایی بررسی همه موارد مربوط به او هشدار داد.

تبلیغات

کودی اعتبار شده است با کمک به آن منطقه خلیج سان فرانسیسکو منطقه ای سرپناه در محل سفارش. صادر مارس 16, قیمومیت که تحت تاثیر 6.6 میلیون نفر در شش شهرستان در ابتدا مبهوت ملت است. اما آن را به سرعت تبدیل به یک مدل برای بقیه کالیفرنیا و کشورهای دیگر با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب یک مادر اقامت در خانه سفارش ایالت در مارس 19 و ایالت نیویورک زیر کت و شلوار سه روز بعد.

شهرستان سانتا کلارا با جمعیت 1.9 میلیون نفر است و نه نیاز به استراحت سفارش آن — در میان دقیقترین در کالیفرنیا — به حالت استاندارد. زمانی که محلی و دولت سفارشات متفاوت از استاندارد سختگیرانه تر اعمال می شود. اما کودی ابراز نگرانی می کند که کالیفرنیا خطرات افزایش موارد اگر آن را بازگشایی بیش از حد بسیاری از بخش های جامعه بیش از حد به سرعت.

از اوایل ماه مه “دولت منتقل شده و دور از اقامت در خانه مدل و ساخته شده است تغییرات قابل توجهی با افزایش فرکانس” کودی گفت. “سرعت که در آن دولت ساخته شده است که این تغییرات است که مربوط به من است.”

تبلیغات

کودی گفت: این مهم به صبر کنید حداقل 14 روز زمان می توانید آن را به صورت یک فرد آلوده به نشان دادن علائم — پس از کاهش محدودیت برای دیدن آنچه که اثرات آرام سیاست در افزایش بیماری های کروناویروس. آن خواهد بود حتی بهتر است صبر کنید 21 روز او اضافه شده است.

بازگشایی خیلی سریع او گفت: به این معنی وجود ندارد به اندازه کافی زمان برای پیاده سازی روش های جدید را بازگشایی فعالیت های امن.

در عرض چند ساعت پس از Newsom اعلام سهشنبه اجازه می دهد شهرستانهای استان برای بازگشایی سالن مو و آرایشگاه برخی سبک در حال حاضر مشتریان در صندلی های خود.

“ایجاد تغییرات بیش از حد اغلب ما را کور کنید. ما می توانید ببینید اثر تنها چیزی که ما را,” کودی گفت. “ما اعتقاد داریم که ما اجتماعی و رفاه اقتصادی هستند بهترین خدمت بیشتر رویکرد مرحله به مرحله است که اجازه می دهد تا فعالیت های رزومه کاری در یک شیوه ای است که اجازه می دهد تا مردم را به واقع نسبتا امن در حالی که درگیر شدن در تازه باز فعالیت است.”

تبلیغات

کارشناسان می گویند منطقه خلیج اولیه عمل به طور چشمگیری کاهش گسترش بسیار عفونی coronavirus در منطقه شده بود را به یکی از کشور اولین فاصله برای ویروس.

همانطور که از سه شنبه شب شش منطقه خلیج شهرستانهای استان گزارش شده بود یک coronavirus مرگ و میر شش مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان; لس آنجلس مرگ رای از 21 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. ایالت کالیفرنیا دارای مرگ و میر حدود 10 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. در سراسر کشور نیوجرسی است 126 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان در حالی که نیویورک 149 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر.

آخرین قوانین صادر شده توسط California Department of Public Health این هفته می گویند کلیساها را انتخاب کنید که به بازگشایی و در فرد سیاسی تظاهرات باید حد حضور و غیاب به 25 درصد از ظرفیت سازی و یا حداکثر 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است.

تبلیغات

نیوجرسی در مقابل محدودیت های چنین گردهمایی به 25 نفر و در نیویورک, 10, Cody گفت.

Newsom روز سه شنبه گفت که او می دانست او خواهد بود انتقاد در تصمیم گیری برای اجازه تجمعات مذهبی به سر در یک محدود بر اساس.

“من می دانم که برخی از مردم فکر می کنم که بیش از حد بیش از حد سریع بیش از حد به زودی. دیگران فکر می کنم رک و پوست کنده که آن را نمی تواند به اندازه کافی دور” فرماندار گفت. “اما کافی است برای گفتن در سطح ایالت ما در حال حاضر در حال تهیه این فرصت دوباره با تحقق این واقعیت است که مردم شروع به ترکیب و … است که خدمتى به عمل است که فاصله فیزیکی در این مکان عبادت است.”

تبلیغات

Newsom آمده است تحت فشار سیاسی اجازه می دهد تا کلیساها به بازگشایی شده است. در 18 مه او گفت: قوانین اجازه می دهد تا کلیسای جماعت به ملاقات بود: “چند هفته دور … اگر همه چیز را نگه می دارد.” بعد از آن هفته که وزارت دادگستری ایالات متحده با ارسال نامه ای به Newsom دولت هشدار داد که دولت, اقامت در خانه سفارش ممکن است در برابر تبعیض های مذهبی و نقض حقوق اساسی.

همچنین در هفته گذشته بیش از 1200 شبان قول داد برای برگزاری فرد خدمات در مارس 31, پنطیکاست یکشنبه به قصد سرپیچی Newsom اقامت-در-خانه سفارش.

رئیس جمهور تهمت و پس از آن ساخته شده غیر منتظره اعلام کرد که او تعیین کلیساها “ضروری” کسب و کار به طوری که آنها می تواند بلافاصله بازگشایی شده است. ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات Newsom قول داد جمعه به ارائه برنامه در روز یادبود است که اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات.

تبلیغات

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: همایش بزرگ نقش عمده ای در اوایل گسترده انتقال این ویروس در سراسر کشور. در خصوص CDC گفت: مردی Gras جشن در لوئیزیانا یک بیوتکنولوژی کنفرانس در بوستون با حدود 175 شرکت کنندگان و یک تشییع جنازه با بیش از 100 شرکت کنندگان در روستایی Dougherty County در گرجستان بازی یک outsized نقش در بیماری’ گسترش یافته است.

کلیساها نیز سایت از شیوع بیماری های کوچک و بزرگ. در واشنگتن دولت, Skagit, شهرستان, یکی علامتی فرد با حضور در 2½-ساعت تمرین گروه کر کلیسا و با حضور 60 نفر دیگر; مقامات محلی بعد از آن مستند شده است که 52 نفر بیمار از جمله دو که درگذشت — حمله ویروس رای دادن از 87 درصد به CDC. آواز می توانید به راحتی گسترش قطرات آلوده از فردی به فرد دیگر.

در یکی دیگر از شیوع قبل از علامت گردشگران از ووهان چین — جهانی کانون همه گیر — بازدید یک کلیسا در سنگاپور در ژانویه. 19 و شروع به نشان دادن علائم چند روز بعد. سه نفر دیگر که حضور داشتند همان کلیسا در همان روز نیز بیمار از جمله یکی که نشسته در همان صندلی که گردشگران با توجه به CDC.

Newsom در دفاع از خود اقدامات دولت است در حرکت سریعتر از سرعت کودی پیشنهاد شده است. فرماندار گفت که او هدایت آنچه که سلامت خود را به مقامات گفتن او مناسب بود. او گفت: دولت تا آن زمان برای تست تئوری پشت این آرامش سفارشات و “برای ایجاد تنظیمات اگر در واقع ما نیاز به شماره گیری آن را به عقب و یا آنها را شل تر به آینده است.”

تبلیغات

اما سانتا کلارا کانتی و همسایگان آن در منطقه خلیج را انتخاب کرده اند یک رویکرد متفاوت است. پس از منطقه خلیج شهرستان گردشگاه عمومی, Contra Costa, Marin, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا به طور مشترک تصمیم به اجازه از سرگیری همه ساخت و ساز و کسب و کار مانند باغبانی و محوطه سازی برای از سرگیری مارس 4, شهرستانهای منتظر کامل دو هفته قبل از اجازه دادن به بازگشایی بسیاری از کسب و کار خرده فروشی برای سرویس وانت در هفته مه 18.

در مقابل بسیاری دیگر از شهرستانهای کالیفرنیا نقل مکان کرده اند با سرعت بیشتری به بازگشایی کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان Newsom اجازه داده است آن را. لس آنجلس به عنوان مثال پیوست و بسیاری دیگر California شهرستان در بازگشایی خرده فروشی کسب و کار برای خدمات وانت در 8 مه روز اول آن اجازه داده شد.

کودی نیز اشاره کرد که همه گیر است به طور نامتناسبی جوامع رنگ و کسانی که بیشتر متاثر از فقر به سر می برند و مسکن.

تبلیغات

“ما نمی توانیم محافظت از افرادی که آسیب پذیر هستند و بدون تضمین این که به طور کلی جامعه انتقال است به عنوان کم به عنوان مثل انسان ممکن است” کودی گفت.

او گفت: اگر به طور کلی نرخ انتقال بیماری باقی می ماند پایدار در منطقه خلیج مقامات خواهد بود قادر به ادامه کاهش محدودیت در یک برنامه منظم با حداقل دو هفته بین هر فاز.

“ما دیوار می خواهید برای بازگشایی اقتصاد ما به عقب بر گردیم به زندگی ما بازگشت به کار” کودی گفت. “اما حقیقت این است که: ما در بزرگترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم است. … ما می خواهیم قادر به بازگشایی با خیال راحت.”

بار کارکنان نویسندگان فیل Willon الی Stokols متی Ormseth و الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de